Запитання та відповіді на нього

Зміна типу закладу

Ольга Куделя
У новому законі про освіту не вказано про спеціалізовані школи, ліцеї або я щось не дочитую. Чим керуватися при зміні типу закладу із закладу загальної середньої освіти на спеціалізований заклад із поглибленим вивченням предметів?

Володимир Мініч
Таких закладів новим Законом не передбачено.

Володимир Мініч
Таких закладів новим Законом не передбачено.

Ольга Куделя
Але ж вони існують

Ольга Куделя
Чиновники відділу освіти наполягають щоб ми подумали про зміну типу закладу на спеціалізований із поглибленим вивченням предметів

Володимир Мініч
Порадьте їм почитати Закон ,,Про загальну середню освіту'', стаття 9. Там є вичерпний перелік. Треба ж буде отримати ліцензію.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: