Osvita.ua Запитання Середня освіта Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи?
Запитання та відповіді на нього

Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи?

alhimik
Чи мають право працівники методкабінету здійснювати позапланову перевірку школи ? Куди можна звернутися, якщо починається пресування колективу керівництвом відділу освіти, яке чудово почувалося за часів Януковича?

DOCENT
Законом до кінця року встановлено обмеження на проведення перевірок. Тільки з дозволу Уряду.

Стаття 31. Установити, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня - грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

У зв’язку із запровадженням статтею 31 Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” державними інспекціями та іншими контролюючими органами Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що надання дозволу Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців державними інспекціями та іншими контролюючими органами за переліком згідно з додатком (за винятком перевірок стану підготовки до роботи енергетичних об’єктів суб’єктів електроенергетики та суб’єктів відносин у сфері теплопостачання) здійснюється шляхом прийняття відповідного розпорядження.

Елена Кресс
Працівники методичних кабінетів не мають повноважень щодо здійснення перевірок, це виключно прерогатива спеціалістів відділів та управлінь освіти. Не треба плутати! Методисти відвідують навчальні заклади з метою надання методичної допомоги.

Катерина Кашанська
Тільки чомусь ці працівники методкабінетів тільки й роблять, що здійснюють перевірку

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!