Запитання та відповіді на нього

Чи обов'язкова наявність педагогічної освіти, щоб викладати в школі?

Natasha Natasha
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка: я маю вищу юридичну освіту, юридичною діяльністю займатись не бажаю, але не проти викладати правознавство у школі. Відповідно до ч. 1 ст. 54 Закону України "Про освіту" педагогічною діяльністю можуть займатися особи з високими моральними якостями, ЯКІ МАЮТЬ ВІДПОВІДНУ ОСВІТУ, професійно-практичну підготовку, фізичний стан яких дозволяє виконувати службові обов'язки. Конкретно не вказано, яку саме освіту. А тому виникає питання, чи можу я без педагогічної освіти викладати правознавство? Дякую!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Вимоги до педагогічних працівників шкіл визначені в ч.1 ст.24 ЗУ "Про загальну середню освіту" - "Педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну ПЕДАГОГІЧНУ освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров'я якої дозволяє виконувати професійні обов'язки в навчальних закладах системи загальної середньої освіти".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!