Запитання та відповіді на нього

Як можна звільнити школу від директора-невігласа?

Лариса Бойко
Людина працює директором школи один рік - і все різко змінилось. Колись дружний, творчий колектив поділився на опозицію і продиректорську більшість, жінка-директор не вміє не лише керувати колективом, але й викладати свій предмет, порушує права вчителя і елементарні правила етики. Були у нас представники і райво, і обласного департаменту освіти. Усе закінчилось елементарним голосуванням колективу, де більшість дозволила директору працювати далі, а значить і далі створювати перепони для роботи вчителів (уточню: деяких незгодних з нею). Маємо відписки від різних інстанцій. Дехто радить їхати до Києва. http://parostok.net/ Це сайт шкільної газети, до якого директор не має ніякого відношення і про існування якого, мабуть, не знає, шкільну газету не читає. На сайті розповідаємо про досягнення учнів та вчителів, до яких диретор теж не має ніякого відношення. То навіщо він нам потрібен?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Все це чудово, але ж це ваші колеги проголосували за директора

вчитель
Ваша б воля так 90% школ без руководства останется. Извините за иронию.

Лариса Бойко
Понимаю вашу иронию и не обижаюсь. Я же не могу расскзать в коротком вопросе все детали. Некторые работники уже уволились, некоторые собираются. За директора голосовали те, кто пришел на место уволенных, техработники, кочегар. Понимаю, что у нас система такая. В нашей школе сейчас, как в Украине. Ведь за предыдущего президента тоже большинство голосовало, а что вышло? Хочется работать под руководством человека, который соответствует этой должности. Мы раньше просто работали, а теперь работаем, преодолевая препятствия: оскорбления, непонимание, угрозы, крик, сплетни, шантаж. Если 90% школ имеют таких директоров, то надо менять систему. Элементарно вводить какие-нибудь тесты, экзамены на знание предмета, психологии, элементарных правил общения. В конце концов, для некотрых рабство - естественное состояние, и таких всегда много. А как быть тем, кто рабом быть не хочет?

Тетяна
Цікава ситуація. З подивом дізналась, що по Україні директорів вибирає педагогічний колектив. В Харкові директорів призначає РУО без усіляких консультацій з колективом школи, куди призначається директор.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: