Osvita.ua Запитання Середня освіта На яку медаль може претендувати дитина?
Запитання та відповіді на нього

На яку медаль може претендувати дитина?

Мама
Моя дитина закінчила 10 клас в цьому році з однією 9 в 1 семестрі. Два роки підряд переможець міських, обласних олімпіад та учасник республіканських також два роки поспіль. В 2013 році отримувала стипендію міську, а в 2014 році обласний стипендіат. Якщо навчаючись в 11 класі всі оцінки будуть 10,11,12 балів, чи є виключення з правил при отриманні золотої медалі згідно Положення?

DOCENT
Шановний користувач порталу, що приховується за ідентифікатором "Мама"!

Вам вже була надана відповідь на це запитання.
Крім того, відповідь також містила посилання на чинне
Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"ЗАТВЕРДЖЕНЕ Наказ МОН N 584 від 13.12.2000,
щоб Ви могли самостійно прочитати його текст і не сумніватися у відповіді.

"2.3. Рішення про нагородження погоджується з місцевим органом управління освітою"

Контроль за правильністю покладається на управління освіти і науки ОДА.

Вам просто не погодять нагородження.

Зверніть увагу, Положенням навіть підкреслено "
2.5. Підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом коригування не дає підстав для нагородження випускників Золотою або Срібною медаллю. "

Але не потрібно сумувати.
Срібна медаль також непогано.
І головне, наразі медаль дає дуже не значні привілеї при вступі.
І навряд, чи ці привілеї будуть значніші на майбутнє.

DOCENT
Для Вашого розуміння чинних привілеїв на вступ власниками медалей:

І.

1.
право першочергового зарахування – право вступника на зайняття вищої позиції в рейтинговому списку при однаковому з іншими вступниками конкурсному балі;

XIV.

1. Право на першочергове зарахування до вищих навчальних закладів мають:

випускники старшої школи (повна загальна середня освіта), нагороджені золотою або срібною медаллю, при вступі на основі повної загальної середньої освіти;

2. Право першочергового зарахування надається за послідовністю, визначеною пунктом 1 цього розділу.

XV.
2. Список вступників, рекомендованих до зарахування, формується за категоріями в такій послідовності:
вступники, які рекомендовані до зарахування за конкурсом.

3. У межах кожної зазначеної в пункті 2 цього розділу категорії рейтинговий список вступників впорядковується:

з урахуванням права на першочергове зарахування при однаковому конкурсному балі в порядку додержання підстав для його набуття.

І Все!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!