Запитання та відповіді на нього

Чим наповнювати шкільний сайт?

Сергей
Сучасні технології – це чудово! Але те, що від нас вимагають органи управління освітою – це вже занадто! Я згоден з тим, що у кожного закладу повинен бути сайт, на якому розміщується цікава і корисна інформація. Ведення сайту – річ, яка віднімає багато часу, а штатних одиниць для цієї роботи не існує. Від нас вимагають копіювати інформацію з сайтів УЦОЯО, міністерства і т.д. Навіщо? Невже не достатньо посилань на ці ресурси?
Або взяти новини. Буває так, що за один день у нас відбувається декілька цікавих подій, а буває і 3-4 дні немає про що особливо цікаве розповісти. Але районний відділ освіти вимагає, щоб щодня було хоч якесь оновлення! І приходиться писати про те, що нікому нецікаве. Наприклад, що відбулося чергове засідання атестаційної комісії. Кому це потрібне?
Чи існують нормативні документи, у яких конкретно вказано, яка інформація повинна бути на шкільному сайті і яка періодичність його оновлення?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Звісно, що ніяких нормативних документів щодо ведення шкільного сайту.

MykS
Не партеся і не робіть дурну роботу.Зробіть ту роботу, яка посильна. особисто я ввічливо подалі послав і управління і ввічливо пояснив ситуацію директору і від мене відстали, погодившись. Те, що там вони собі понамальовували у вимогах до атестації, свідчить тільки про їхню некомпетентність. По перше, платформа для шкільних сайтів звичайно дуже слабенька, бо звичайно безкоштовна, а безкоштовний сир , знаєте , де. Тобто звичайно можно розміщувати якийсь матеріал досить важко, в крайньому разі це маленький ролик, фото, якийсь короткий текст. На Едукіті немає навіть загального лічильника, що теж записують у вимоги. Платформа російського Юкоса взагалі небезпечна, бо часто громить коопераційну систему компа своїми вірусами, яких безліч на розміщеній рекламі. Інші платформи взагалі мало поширені. По третє, звичайно за роботу на сайті ніхто не платить і вшколі шукають дурнів, які погоджуються виконувати інколи цю роботу чисто ради інтересу. Але дурень - дурень до пори до часу. Потім він все -таки наладжує швидке розміщення матеріалу, щоб від нього відстали, але перестає збирати інформацію, мотивуючи тим, що хто...

MykS
Операційна система... Щодо розміщення чужих матеріалів, поясніть своєму неграмотному керівництву, що нехай вони самі їх розміщують і самі підписують, а потім самі хай платять штрафи за можливі позиви в суд за плагіат і розміщення чужих матеріалів без дозволу чужих сайтів чи інших авторів. Хай заплатять своєю хатою за штраф, накладений судом, що може бути негадано-неждано. Якщо так важливо, то зробіть тільки посилання і не підставляйтеся на вимоги самодурів. Звісно , управління освіти може надавати на шкільні сайти тільки свою творчість та документацію, а не зідрану деінде. Повторюю щодо оновлення - якщо комусь це так треба, то хай розробники заходів чи текстів по школі хай їх готують самі для сайту разом з фото, присилають вам на електронну скриньку, а ви вже швиденько ту галіматью розміщайте , не вникаючи особливо в неї. Тоді за цю творчість буде відповідати адміністрація- хай до всіх розробників ставить додаткові вимоги для підготовки матеріалів для сайту

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: