Запитання та відповіді на нього

Як протидіяти некомпетентності викладачів у школах?

Iryna
Нещодавно я зустрілася із досить незвичною проблемою. У щоденнику моєї молодшої сестри, яка навчається у восьмому класі, класний керівник допустила досить грубу помилку, написвши "будь-ласка" та не виділивши її комами. Мене тривожить те, що працівник державного навчального закладу допускає такі ганебні, на мій погляд, помилки. Особисто мені не подобається, що мою сестру навчає така людина. Підійшовши до викладачки, я отримала грубу відповідь, вона навіть не виправила помилку у щоденнику. Міністерство здійснює жорсткий контроль над знаннями учнів (я маю на увазі ЗНО), можливо, вже час запровадити схожий контроль для учителів?

вчитель
1. К сожалению, над учителями столько контролеров, что еще один невесть откуда взявшийся (автор вопроса) и вызвал негативную реакцию.
2. Сами пишите без ошибок (НАПИСВШИ)!
3. Почему не указан предмет, преподаваемый классным руководителем? Суть записи в дневнике вашей сестры? А в каком эмоциональном состоянии учитель делала запись? Что-то подсказывает, что учитель не языковед, и ваша сестра в учебе по его предмету успевает не очень. Да и с поведением у нее совсем плохо. Ваша сестра такая же как вы, и может устроить скандал на пустом месте, мелочная и мстительная, что учитель вынужден унижаться перед ней и писать "будь-ласка"? А потом терпеть хамство от "контролера"?
4. Назвать ЗНО жестким контролем может только человек, который не учился в школе. ЗНО по математике на сегодня как раз на уровне 8-9 класса, а пишите вы работу после 11-го.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А судді хто?

Iryna, цікаво, як вам це вдалося - "зустрітися Із ПРОБЛЕМОЮ"?

Також є цікавим, що класний керівник "не виділила" ЇЇ комами. Про що (про кого) мова? Про сестру? Про помилку?

А тепер у школі педагоги називаються викладачами?

А в якості кого, шановна Iryna, ви висловлювали якість претензії вчителю? Перепрошую, ви є опікуном сестри?

Так, шановна Iryna, проблема є, і, якщо ви прочитаєте повість Ч.Айтматова "Перший учитель", то, можливо, знайдете відповідь на своє запитання.

MykS
Абсолютно грамотних навіть серед вчителів немає, це рідкий дар і не кожному дається, особливо в тонкощах і русизмами в буденному житті

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: