Запитання та відповіді на нього

Какие льготы дает Международный сертификат по английскому языку (FCE)?

Виталий Пшеничнюк
Здравствуйте. Если я в 11 классе получаю международный сертификат по английскому языку (FCE) уровня В2,то имею ли я право получить 12 балов по английскому за этот год?

Иван Петриченко
Так, випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту у поточному навчальному році Cambridge English Language Assessment (FCE), Pearson Test of English (PTE) — англійська мова рівня B-1 для загальноосвітніх навчальних закладів, B-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

P.S. У тексті листа МОН (посилання нижче) цей іспит названо "FCI", але це схоже помилка, такого сертифікату у Cambridge English Language Assessment немає.

DOCENT
Так у цьому навчальному році. В минулих роках на рік складання тесту не було.

Як правило, це рекомендація листа "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в поточному навчальному році".

Як правило такий лист з'являється у січні-лютому.

Така норма не закріплена в Положенні про ДПА у ЗНЗ.

Як буде у майбутньому Вам зараз ніхто не скаже.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: