Osvita.ua Запитання Середня освіта Як перейти працювати на постійну основу?
Запитання та відповіді на нього

Як перейти працювати на постійну основу?

Працюю вчителем хімії у сільській школі, маю вищу освіту(кваліфікація інженер-хімік-технолог). Паралельно навчаюсь у Інституті післядипломної освіти у педагогічному вузі на заочній формі. На даний момент закінчила 2й курс, навчатися залишилося 1 рік. Чи можу я бути зарахована до основного штату працівників, зараз працюю тільки на період навчального року за трудовим договором.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А ви і так в штаті, тільки вас взяли на роботу по 30 травня(?) і звільнять без оздоровчих, і позбавлять стажу три місяці? Шикарно!

Дійсно, до 30 травня.

Наразі у відділі освіти мені сказали, що керуються Постановою "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" N 65 від 01.03.2014
15. Припинення заповнення вакантних посад (крім посад керівників структурних підрозділів та їх заступників, а також випадків переведення з посади на посаду спеціалістів у межах структурних підрозділів органу державної влади в разі виникнення виробничої потреби, працевлаштування працівників патронатних служб членів Кабінету Міністрів України).

Хоча мені здається на педагогічних працівників це не повинно поширюватися.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А до чого тут постанова №65? Вас прийняли на роботу після 1 березня?

Терміново пішіть заяву: "відповідно до ст. 3 ЗУ "Про відпусти" прошу продовжити трудовий договір на 56 к.д., надати мені щорічну основну відпустку тривалістю 56 к.д.за відпрацьований період з ____ по____ з виплатою посадового окладу на оздоровлення".

Дякую

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!