Osvita.ua Запитання Середня освіта Чи можна відрахувати студента за рішенням суду?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна відрахувати студента за рішенням суду?

Natalia Bilozor
студент коледжу (повнолітній) визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення та покараний у вигляді позбавлення волі на 2 роки , але цим же рішенням суду звільнений від покарання з іспитовим терміном 2 роки. Чи повинен коледж відрахувати такого студента на підставі такого рішення? Дуже дякую.

DOCENT
Закон "Про вищу освіту"

Стаття 45. Відрахування, переривання навчання, поновлення
і переведення осіб, які навчаються у вищих
навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть
бути відраховані з вищого навчального закладу:
за власним бажанням;
за невиконання навчального плану;
за порушення умов контракту;
в інших випадках, передбачених законами.

Положення про порядок переведення, відрахування студентів ВНЗ
Відрахування студентів

14. Студент може бути відрахований з вищого закладу освіти:
- за власним бажанням;
- у зв'язку з переведенням до іншого вищого закладу освіти;
- за станом здоров'я на підставі висновку ЛКК;
- за академічну неуспішність;
- за порушення навчальної дисципліни і правил внутрішнього
розпорядку вищого закладу освіти;

Вилен (МОДЕРАТОР)
А які підстави позбавляти студента конституційного права на навчання? Буде академічна неуспішність, невиконання навчального плану - тоді можна, але краще допомогти дитині, може, і вашим близьким хтось допоможе у скруті.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!