Запитання та відповіді на нього

Тепер мені не бачити медалі?

Саша
Чесно гарував на атестат 9,5 років. Йшов на медаль. Займаюсь спортом. Так вийшло, що помінялась вчителька російської мови. Предмет російська мова у мене по розкладу раз в тиждень, через тиждень, в середу. Змагання проходять в середу (є офіційне звільнення доведене до директора). Коли я потрапив на цей урок, то вчителька була здивована, - хто я і чи не помилився класом? Але їй не завадило при моїй фізичній відсутності наставити в журнал 8,7 і за зошит, який вона в руках не тримала - 7. Тепер у мене за семестр 7 балів. Це при тому, що у свідоцтві за 9 клас по російській мові було 11 балів. Тепер мені не бачити медалі? А ця "вчителька" відбулася словесною доганою...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, медалі не буде.

DOCENT
Якщо у Вас є офіційне підтвердження, що Ви не могли бути присутнім на заняттях в певні дати, і при цьому у журналі стоять проти Вашого прізвища оцінки, то мою думку, Ви маєте право вимагати службового розслідування.

Хоча, щодо медалі, то вона не дає значних привілеїв на майбутнє.

Саша
Службове розслідування було. Вчителька відбулася словесною доганою. Медаль -приємний бонус до відмінного атестату. Ну, тепер вже не відмінного(((

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ще 1,5 роки до закінчення - зможете і відмінний атестат отримати.

Саша
З таким відношенням до учнів...

Вилен (МОДЕРАТОР)
А своєї провини учень, звісно, не бачить в тому, що сталося. Хто заважав учневі підходити до вчителя перед уроками, в той день, коли був в школі, брати завдання, виконувати їх, передавати через однокласників виконані завдання тощо. Вчитель на урок приходив, його ставлення до учнів нормальне. А от ставлення учня до свого навчання викливає питання...

Мені просто цікаво, а як оформлювось звільнення від уроків? На першій сторінці в журналі "Н" написано, на предметних "Н" також стоїть? Чи учень просто не ходив на уроки, а це не фіксувалося ніяк в журналі?

Саша
Учень не просто не ходив на уроки, а мав звільнення, яке було передане класному керівникові і поставлено до відома директора школи. Як велася документація мене не повідомляли. Значить, вчителеві достатньо просто приходити на урок і це буде вважатися "нормальним ставленням до учнів"? Елементарна перекличка виявить, що учня немає в класі. Нехай вчитель поставить "н" і має собі спокій, а не вчиняє підробку документів. Чи класний журнал це вже не документ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Мабуть ви пропустили запитання. Хто заважав учневі підходити до вчителя перед уроками, в той день, коли був в школі, брати завдання, виконувати їх, передавати через однокласників виконані завдання тощо.

Саша
Можливо так і треба було вчиняти учневі. Але сталося те, що сталося. Це має зняти відповідальність з учителя за підробку документів?

Саша
Розслідування вже було проведено. Вчителька відбулася словесною доганою. Але оцінок в журналі не виправили...Дякую за намагання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Все, що нас не вбиває, робить сильнішими... Тримайся, спортсмене!

Саша
Дякую! Те й роблю))

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: