Запитання та відповіді на нього

Чи правильно проведено семестрове та річне оцінювання?

Саша
Доброго дня.
1. При поточних оцінках з геометрії 10;12;5;11;8 було виставлено семестрову 8 балів.
10+12+5+11+8/5=9,2
На запитання чого 8 балів а не 9 балів, було сказано, що 5 балів за контрольну і ці бали вирішальні, і взагалі 8 балів - це твоя рейтингова оцінка.
Питання: чи правомірне таке оцінювання моїх результатів? Береться середній бал поточних оцінок для виставлення семестрового балу, чи може якісь нові правила. Що за рейтингова оцінка і яким боком вона стосується лише геометрії?
2. В результаті за перший семестр з геометрії в табелі стоїть 9 балів, за другий семестр 8 балів, за рік 8 балів. Хіба бал виставляється не по середньому з закругленням, та не на користь учня?
Хотілося б отримати відповідь з посиланням на документи, які регламентують таке оцінювання.
Дякую.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо оцінки 12, 12, 11, 8 є оцінками за ведення зошита, а єдина оцінка 5 - за контрольну роботу, то дії вчителя - правильні. Проте наведена кількість оцінок, отриманих учнем за семестр, дуже мала, щоб дати об"єктивну відповідь.

Сідорова Олена
ІНСТРУКЦІЯ З ВЕДЕННЯ КЛАСНОГО ЖУРНАЛУ УЧНІВ 5-11(12) КЛАСІВ
ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Саша
Оцінки не за ведення зошита, а за відповідь біля дошки і самостійні роботи. 8-за ведення зошита. Скільки є оцінок, всі мої, не більше, не менше...
А де в Інструкції сказано, що контрольна-то основна оцінка при виставлені семестрової?

володимир
"Семестрова оцінка виставляється без дати до класного журналу в колонку з надписом І семестр, ІІ семестр. Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичних оцінок. При цьому мають враховуватися динаміка особистих навчальних досягнень учня (учениці) з предмета протягом семестру, важливість теми, тривалість її вивчення, складність змісту тощо". Що тут ще неясно.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: