Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Люся Мельник
результати 4 етапу олімпіади з укр мови та конкурсу ім. Шевченка 

Напишіть, будь ласка, де опубліковані підсумкові протоколи 4 етапу конкурсу ім. Шевченка та 4 етапу олімпіади з укр. мови та літератури. Щиро дякую

НІКА
помилка чи ні 

Шановні читачі! Чи є серед Вас вчителі математики? У нас (батьків) назріло дискусійне питання, прошу Вас допомогти. Завдання 4 класу по математиці: "Запиши пропущену одиницю вимірювання, щоб рівність була правильною 2т 520 кг + 4...= 2 т 920 кг. " Варіанти відповідей різні - 400 кг і 4 ц. Яка з них вірна. Дякую.

Тетяна Троян
Березень 2018 рік. У навчальному закладі немає 1 класу. Дитину, не приймають до школи (переїзд на ПМЖ). Відповідь батькам - не закладено в тарифікацію. Чому порушуються конституційні права дитини, як правильно поступити? 

Березень 2018 рік. У навчальному закладі немає 1 класу. Дитину, не приймають до школи (переїзд на ПМЖ). Відповідь батькам - не закладено в тарифікацію. Чому порушуються конституційні права дитини, як правильно поступити?

Ukrainochka
Чи можно моїй дитині прийти до школи з кольоровим волоссям? 

Донька планує на вихідних пофарбувати волосся у яскравий не природній колір. Що їй можуть на це сказати та чи можуть змусить перефарбуватися або вигнати зі школи?

Татьяна Лакуста
про видачу атестатів про загальну середню освіту 

Чи можна замовити у 2018 році атестат колишньому студенту коледжу, що був відрахований у 2011 році на третьому курсі? За період навчання атестат не замовляли. Які потрібно документи для цього? Буду вдячна за відповідь.

nsr
Прийом дітей до першого класу у 2018-2019 н.р. 

чи можна за заявою батьків прийняти до першого класу дитину , якій на 01.09.2018 року виповниться 5 років і 10 місяців. Якими нормативними документами це підтверджено? Дякуємо

Станислав Чалый
Прийом дитини до 1-го класу 

Добрий день! Має моя дитина право на прийом до 1-го класу не за місцем реєстрації, якщо я являюся військовослужбовцем за контрактом? Дякую.

Станислав Чалый
Прийом дитини до 1-го класу 

Добрий день! Має моя дитина право на прийом до 1-го класу не за місцем реєстрації, якщо я являюся військовослужбовцем за контрактом. Дякую.

Aunt Sarrah
В моєму класі температура сягає взимку та навесні максимум +6 - +12. Чи має право адміністрація закладу примушувати вчителя знімати... 

В моєму класі температура сягає взимку та навесні максимум +6 - +12. Чи має право адміністрація закладу примушувати вчителя знімати верхній одяг, дозволяючи його носіння учням. І чи має право адміністрація наполягати на знятті курток при такій температурі в класі?

Oleksandr Goshta
Чи може директор переводити дитину до паралельного класу через бійку і без претензій кожної з сторін? 

Вдарив однокласницю через те що вона ображала мою дівчину і тим самим спровокувала мене.Директор перевів в інший клас і не схотів навіть слухати.

Nikolay Pozdeev
Специальность в украине 

Добрий день, моя дочка Закінчила технікум в зоні АТО, ми хочемо переїзжати и хочемо щоб вона закінчила технікум на таку же спеціальность "делопроизводство" Але знайти такий технікум в нас не виходить, допоможить будь ласка знайти.

Yulia Kravchenko
Дети АТО 

Действует ли программа для детей участников ато при поступлении, а так же в учебе?

Alina
Вступ до коледжу 

Доброго дня.Я дитина-інвалід(хворію на цукровий діабет).Я буду здавать в > коледж вступні екзамени?Які є привілеї та права?

Natalya
10 класс 

Подскажите , пожалуйста , является ли обязательным и законным требование дирекции школы от учеников 10х и 11х классов посещать ПТУ после основных уроков в школе . Имеет ли право ученик отказаться от посещения ПТУ ?

Alya Yani
Звільнення від фізкультури в школі спортсмена.... 

Звільнення від фізкультури в школі спортсмена.

Оксана Кухар
виплата стипендії учню ПТНЗ 

Доброго дня, учень який навчається в ПТНЗ, 16 років, не має паспорту та індифікаційного коду(власні переконання). Як здійються нарахування стипенді в даному випадку.

Марина Дримуш
Добрий день. Скажіть ,будь ласка, як можна повернути , якщо його було повернуто назад в м. Київ? 

Як можна повернути атестат назад?

Юлія Багній
Оплата декрету 

Доброго дня. Скажіть будь ласка, я працюю у школі соціальним педагогом на 0,5 ставки. На даний час перебуваю у відпусці по догляду за дитиною до 3 років, за 2 місяці маю іти в декретну відпустку по вагітності. Чи потрібно мені виходити із декрету на роботу, щоб нарахування відбулося по теперішній оплаті ставки???

Юлия Бердникова
Дети инклюзия 

Скажите пожалуйста детский садик работает до 17:00, мой ребенок находится в группе инклюзия (к моему ребенку предоставлен ассистент) воспитатель говорит что ассистент работает до15:00 и я должена забирать ребенка 15:00,так как воспитатель не обязана с ним сидеть. Муж работаю до 17:00 я по 12 часов не всегда получается забрать приходит мая мама забирать16:45."Действительно ли я должна забирать своего ребенка в15:00 или я имею право забрать сына в 17:00 как делают это другие родители?"В младшей группе мама особенного ребенка забирает в 17:00 бардак только в нашей группе. Спасибо заранее.

ok
оцінювання в 5 класі 

Підкажіть які предмети є обовязковими для оцінювання в 5 класі? інтересує такий предмет як хореографія.