Запитання та відповіді на нього

Практика при вступі

Виктория Клязника
Мій син у цьому році поступив до ВНЗ. І вже 2 серпня нам подзвонили і повідомили, що він обов'язково має пройти практику, 2 тижня. Чи правомірні дії адміністрації? Ми проживаємо за 100 км. від майбутнього місця навчання. Дайте будь ласка пораду, що нам робити у цьому випадку.

DOCENT
До 1 вересня Ваш син ще не матиме статусу студента, бо накази про зарахування, хоч і видані 1 серпня, але містять формулювання:
"зарахувати на навчання з 1 вересня 2019 року", яке відповідає терміну навчання зазначеному в конкурсній пропозиції
Термін навчання: 01.09.2019 – 30.06.2023 (3р 10м).
Очевидно, що практика не може бути частиною навчального плану до початку навчання.
Таким чином жодні зобов'язання не можуть на нього поширюватися до цієї дати.

Крім того, відповідно до Констииуції:
"Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством."

Стаття 43
"Використання примусової праці забороняється."

Але можливо Вам варто з'ясувати коли і на яких умовах починається поселення в гуртожиток.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua