Запитання та відповіді на нього

Що робити: знущаються над дитиною?

Anna Grechykha
2-Б клас знущання вчителем в Гімназіі N 8 Запоріжжя
Під час навчання в мого сина постійно виникають конфлікти різноманітного характеру тільки з одним вчителем, дитина нервує, його моральний стан поганий. Бажання до навчання та школи зникає.
Мій син ніколи не мав конфліктів у дитячому садочку та відвідає багато різноманітних факультативних занять, практика та спілкування з іншими викладачами показує, що він звичайна дитина.
Вчитель навчальних класів 1993 р.н. багато разів підвищувала голос на мого сина, принижала його перед усіма дітьми. Діти сміються та глузують з нього, вважаючи його винним, або "ненормальним", тому що вчитель "так сказала".
звернення до адміністраціі школи не допомогли. Що робить?
дякую

вчитель
Во-первых, поговорить с учителем. И не с позиции: "Что ты 21-летняя молодка делаешь в школе? Мой ангел не хочет тебя здесь видеть." Выяснить причину повышения голоса. В чем заключается унижение вашего ребенка? Если для других детей что-либо сделать это норма, а для вашего - унижение, то может причина в вас?
Во-вторых, понаблюдайте за сыном на переменах со стороны. Его поведение отличается от поведения других детей? В-третьих, попросите у директора разрешения поприсутствовать вам целый день в классе. Спросите у других детей (естественно с разрешения их родителей) как ведет себя ваш сын, почему учитель к нему "не равнодушен"? Полтора года вашего 7-летнего ребенка унижают? Сомнительно! Может вам чем учитель "неугодил" (был в 1 классе "хороший" учитель, а тут пришла какая-то фифа)? Как он реально учился в 1 классе?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Перевести дитину до іншого класу/школи.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua