Osvita.ua Запитання Освіта за кордоном Як вступити до вищого навчального закладу у Польщі?
Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання та відповіді на нього

Як вступити до вищого навчального закладу у Польщі?

Свєта Вроб
Я хочу попробувати поступити у ВНЗ Польщі після 11 класу цього року.Чи цей ВНЗ буде входити до цих 4 в які можна подати чи ні, оскільки сертефікати ЗНО там не потрібні?

Иван Петриченко
Для вступу до вищих навчальних закладів Польщі складати тести ЗНО не потрібно. Детально про умови навчання в Польщі та умови вступу ви можете дізнатись під час виставки "Освіта за кордоном" 15-17 листопада у Києві, де буде представлено більше 15 польських університетів. Посилання на виставку нижче. Якщо у вас немає можливості відвідати Київ, ви можете звернутись до освітніх агентств, що спеціалізуються на польському напрямку навчання.

Oksana Lozenko
Шановна Світлана, для вступу у польські вузи результати ЗНО вам не потрібні.
Рішення про зарахування може бути прийнято по поточних оцінках за 10 та частково 11 класи навіть до отримання шкільного атестату. Зарахування можливе у грудні- травні.
Детальна інформація по спеціальностях за посиланням нижче.
З радістю проконсультуємо вас з питань освіти в Польщі за телефонами (044)2217899 та 0664846314.
З повагою,
Команда А-пріорі

Дмитро
Чимало інформації є на сайті Навчально-консультаційного центру ім. Ю.Словацького, який здійснює інформаційно-консультаційну та юридичну підтримку процесу вступу у вищі навчальні заклади Польщі, з якими уклав договори про співпрацю і є їх офіційним представником в Україні.

Олег Коваленко
По всем вопросам поступления в ВУЗы Польши звоните по тел. 096-812-70-18 Наталья. Вам помогут с поступлением, переводом, польским языком и прочие!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!