Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Zvjezdana Sumaglica
Курси перепідготовки в Росії 

Чи визнаються в Україні курси перепідготовки (спеціальність олігофренопедагог) отримані в Росії?? Це приватний заклад,котрий має ліцензію.Буду вдячна за поради та відповіді.

Roman97
Одночасне навчання в Україні та закордоном 

Чи можливо вчитися одночасно в Україні та за кордоном? В Україні на магістра, а за кордоном на бакалавра. При цьому за стаціонарною формою там і там. Чи існують якісь обмеження (крім того, що треба буде їздити туди-сюди)?

Champ
IT образование 

Здравствуйте. У меня есть портал https://nedviga-pro.com/ru.html. Хотел бы получить образование в сфере IT. Подскажите лучшие зарубежные вузы.

Callsign Pilot
Апостиль Кримського диплому 

Як диплом 09 року виданий в Криму апостилiзувати? В агенції вiдмовили

Nik
Навчання на дипломата 

Чи може бути кандидатом на дипломатичну посаду особа, яка отримала освіту у сфері міжнародних відносин за кордоном?

Pyjamas RB
Могу ли я подать документы на зно, при том, что закончила среднюю школу заграницей? 

Я закончила 10 средней в школы заграницей, сейчас нахожусь на 1 курсе старшей школу (то есть 11 класс грубо говоря) весной этого года, заканчиваю этот курс. Возмножно ли подать документы на зно в моем случае?

Владимир Воронкевич
Образование за рубежом 

Я в своё время к сожалению уделял слишком мало времени учёбе, и решил что она мне в жизни не к чему. Но сейчас наконец-то начало доходить что без нормального образования в жизни устроиться очень сложно. В нашей стране к сожалению получить хорошее образование очень тяжело, по этому хотелось бы найти нормальную компанию которая помогает получить образование за рубежом. Буду крайне благодарен за любую помощь!

Serhii Browun
Чи можна перевестись з Польского ВНЗ до Українського? 

Навчаюсь в Польскому ВНЗ на третьму році(останній) але за станом зоров"я мушу повернутися в Україну, чи є реальна можливість перевестися до Українського ВНЗ хоча б на другий рік?

Lizok51
Сертифікати про підтвердження рівня володіння іноземними мовами 

Добрий вечір! Які існують сертифікати для підтверждення рівня володіння мовами? Якими мова, крім англійської та німецької? Як розполіляються рівні володіння мовою? Де можна отримати сертифікат для вступу в магістратуру в університет за кордоном?

Богдан Коромисел
Что это? 

https://www.roofos.ru

Andrii Fedoryshyn
Вступ на медичну магістратуру в Німеччині 

Доброго дня! Я чув. що існують проблеми зі вступом на магістратуру з медицини в Німеччині після отримання українського диплому бакалавра. Хотів би взнати, чи це так, бажано з якимось посиланням. Дякую за відповідь )

Viktor
В якому виді потрібно взяти оцінки зі школи? 

В якому виді потрібно взяти оцінки зі школи для вступу в вуз за кордоном. За останніх 5 років навчання в школі. Та як їх затвердити?

Саша Бучко
Шанси поступити до Америки? 

Привіт. Мені 15 років, я - хлопець з невеликого міста у Львівській області. Маю мрію поступити до Американського університету. Маю високі оцінки у школі(і так, це ЗОШ I-III ступенів). Бував на олімпіадах, по правді,рідко перемагав у районних, але траплялось. Непоганий рівень володіння англійською, гарна вимова. Займаюсь програмуванням, вчу C++, хочу здати геймдевелопером(розробником ігор). Сім'я не з багатих, бюджету немає. За 1,5 роки навчання у школі, що залишились, готовий підтягувати рівень англійської, інтенсивно вчити програмування, брати участь у олімпіадах. Знаю, що це повідомлення, скоріше за все, виглядає смішно і безглуздо, та мені цікаво, чи маю я хоч якісь шанси на безплатне навчання у Америці. Чекаю вашої відповіді, порад, і всього іншого..

Eugene Borodin
Доброе времени суток, подскажите пожалуйста. В какой стране и в каком университете, есть специальность связанная с приготовлением пищи / кулинарии? Если варианты, чтобы от университета приходила студенту стипендия? 

Доброе времени суток, подскажите пожалуйста. В какой стране и в каком университете, есть специальность связанная с приготовлением пищи / кулинарии? Если варианты, чтобы от университета приходила студенту стипендия?

Helen Yelisyeyeva
Нужно ли мне европейское образование? 

В данный момент учусь на магистратуре. Профессия: учитель математики и физики. Второй год работаю по профессии. Хочу после окончание универа, уехать заграницу работать, в Европу. Нужно ли мне для этого европейское образование? К кому мне обратиться?

Yaro
Чи можна брати участь у Всеукраїнських олімпіадах, проживаючи за кордоном? 

Дуже хотів би взяти участь, однак проживаю у Франції. Чи можливо взяти участь за кордоном? Можливо при посольстві?

Tatyana Savchenko
Вузи- партнери Польща 

Добрий день! Я хотіла б дізнатися, чи є на території Польщі вузи- партнери нашого вузу, щоб отримати післядипломну освіту по спеціальності "фінанси та кредит ". Буду дуже вдячна за відповідь.

Наташа Шабельник
Чи можна через пів року навчання в Польському ВУЗі перевестись до Українського ВУЗу? 

Чи можно через пів року навчання в Польскому Вуз перевестись до Украинского ВУЗу?

Ольга
Поступить на бюджет заграницей 

Здравствуйте! Я живу в Украине и скоро заканчиваю школу. Хочу поступить в ВУЗ Южной Кореи на юридический или лингвистический (английский) факультет. У меня нету возможности оплачивать обучение, поэтому мне нужно на бюджет. Мне не так важно какой рейтинг у заведения. Допустим, я получила сертификат о владении английским и корейским языком, я имею все школьные аттестаты, документы, рекомендательные письма... Какова вероятность, что меня зачислят на бюджет в ВУЗ Южной Кореи?

Світлана Антонюк
викладання предметів 

диплом молодшого спеціаліста вчитель початкових класів та керівник гуртка інформатики. Чи має право читати години інформатики у 5-9 класах чи години фізкультури у 5-9 класах?