Запитання та відповіді на нього

Чи можна змінити програму з математики в початкових класах?

Уляна
Пропрацювала в школі 27 років. Ніколи мої учні не мали проблем з математики. А цей набір ніби підмінили. Цікавилася в інших вчителів: та сама ситуація. Прийшли до висновку, що проблема в новій програмі: все починається з 1 класу. Колись було так: півроку вчили додавати і віднімати в межах 10, з ІІ семестру - з переходом через десяток в межах 20. Учні мали можливість виробити алгоритм обчислення. За новою програмою їм це надзвичайно складно усвідомити. Вони не встигли засвоїти обчилення в межах 20, як потрібно обчислювати без переходу через десяток в межах 100. А в травні місяці йде закріплення, де обчислення виразів навіть в одному номері включає в себе обидва види обчислень. Нас цікавить, чи можливо повернути програму з математики, бо всі решту нововведення нової програми досить цікаві

вчитель
К вам пришел набор детей, с которыми давно работает большинство учителей. Программа не виновата. Просто дети не в состоянии вообще что-либо учить.

Уляна
Ну, якщо діти не здатні взагалі хоч щось вчити, то для чого ускладнювати Програму? Правда, сучасні діти дуже відрізнються від попередніх, але це не означає,що треба робити для них складнішим навчання. Навпаки, треба найдоступнішим способом закласти дітям вміння отримувати знання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua