Osvita.ua Форум педагогічних ідей Взяти участь у форумі "УРОК" Що робити, якщо ви не отримали сертифікат
Що робити, якщо ви не отримали сертифікат

Якщо протягом 30-ти днів ви не отримали сертифікат чи диплом надішліть будь ласка повторний запит

Що робити, якщо ви не отримали сертифікат

Неотримання листа з сертифікатом чи дипломом може бути через декілька причин: лист із документом може загубитись на пошті, при заповненні бази даних авторів була допущена помилка в поштовій адресі автора, автор указав невірну або некоректну адресу в заяві на отримання сертифікату чи диплому.

Якщо протягом 30-ти днів ви не отримали сертифікат, надішліть на електронну адресу форуму forum@osvita.ua лист такого змісту:

"Я _____________________ (ПІБ автора) не отримав(-ла) протягом 30-ти днів сертифікат на публікацію матеріалу _____________________ (назва матеріалу). Прошу надіслати документ повторно. Прошу також перевірити поштову адресу для листування _____________________ (вказати поштову адресу, індекс обов’язково)".

Якщо протягом 30-ти днів ви не отримали диплом, надішліть на електронну адресу форуму forum@osvita.ua лист такого змісту:

"Я _____________________ (ПІБ автора) не отримав(-ла) протягом 30-ти днів диплом. Прошу надіслати документ повторно. Прошу також перевірити поштову адресу для листування ____________________________ (вказати поштову адресу, індекс обов’язково)".

Слід зазначити, що строки доставки листів поштою можуть сягати від 1-го до 3-х тижнів.

Освіта.ua
31.01.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!