https://osvita.ua/preschool/95876/

Міжнародні партнери надали 30 млн доларів на розвиток дошкілля

Протягом 2025 року міжнародні партнери у межах програми First Steps Forward надали 30 млн доларів США на розвиток дошкілля через програму Світового банку LEARN.

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий під час виїзного засідання Ради безбар’єрності.

Міністр наголосив, що МОН послідовно реалізовує політику безбар’єрності, відкриваючи нові можливості для кожної дитини.

Отримані від міжнародних партнерів кошти спрямовують на модернізацію обладнання та інфраструктури з урахуванням потреб дітей з порушеннями розвитку та професійний розвиток вихователів, асистентів вихователів та фахівців ІРЦ.

Також з цих коштів відбувається фінансування підтримки дітей від народження до 4 років та адаптації освітніх програм для дітей із різними типами порушень і рівнями підтримки.

Читайте головні новини освіти у Телеграм-каналі Освіта.ua.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 10.11.2025