Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віра
Слід розвантажити програми. Припинити паперові рейтинги предметів і шкіл. Олімпіади й написання робіт МАН - на добровільній основі. Навчання -для життя, а не для звітів. Тоді матимо розумну й вільну молодь!!!
Михаїл
Для Віра: Так олімпіади і так добровільно... Чи у вашій школі кожен учень олімпіади пише? Міцно!))
Знаю про що говорю
Відкрию "страшну таємницю " - Ман взагалі пише учитель, учень, в кращому випадку , деякий матеріал може знайти , якийсь дослід під керівництвом виконати , а потім визубрює текст виступу і основні положення для захисту . На школу "спускають" мінімум кількості робіт . І примушують вчителів писати їх Навіть якщо для захисту і взяти нікого . .
Коментувати
Михаїл
Хто-небудь, можете створити петицію на сайті президента із проханням не включати задачу з параметром на НМТ з математики? 25.000 петиція за 2 дні набере.
Для Михаїл:
Невже президент кожного неука має слухати?
Коментувати
111
Діти мають від 13 до 18 предметів, по 7 уроків щодня з перевантаженими програмами. Така ситуація не змінюється останні 30 років, одні балачки... Інтерес до навчання у дітей близький до 0. Маю великі сумніви до змін на краще.
Люда
Усе нормально у нас з кількістю предметів, усі вони важливі і потрібні. Але от з навчальними програмами БІДА. А ще біда з матеріально технічним забезпеченням, починаючи з підручників і закінчуючи цифровою технікою. Наповнюваністю учнів у класі, бо коли їх 25 - 30 то приділити кожному достатньо уваги _ неможливо. Відношенням до вчителя в першу чергу з боку держави. Мізерна заробітна плата, як наслідок_ в пед іду ті, хто не вступив нікуди. Зневага, незахищеність, вседозволеність з боку батьків, суспільства, де кожна доярка, що ледь вміє читати, знає як і що треба вчити. Безвідповідальність батьків... Хіба ж наші батьки були менш зайняті? Менше втомлювалися на роботі? Проте щодня знаходили час на контроль за навчанням та виховання. І найголовніше : Мотивація! Навіщо вчитися? Якщо перукар, будівельник отримує більше ніж лікар, вчитель.. Нетреба в нашій державі розумні і освідченні, і всі це розуміють. Батьки не мають часу на своїх дітей, діти - на навчання. Ось так і живемо...
Михаїл
Для Люда: на будівельника не потрібно вчитися)))
Михаїл
Для Люда: батьки можуть просто просити у дитини щоденник і показати дз, що у щоденнику на завтра написані. І не треба нічого перевіряти - перевірити лише наявність.
Микола
Дітям до 5 класу не ставлять оцінки
Коментувати
Денис
Змініть просто рівень навантаженності програм і кількість домашніх завдань. Так ідея з інтеграцією непогана але немає відповідних фахівців щоб викладати фізику, хімію, біологію, географію в одному курсі.
Ну-ну-ну
Пане Міністр, а звідки Ви знаєте для кого які знання та звички будуть корисними чи ні в житті? Хто дав право вирішувати долю дітей без дітей? До 9-ого класу все потрібно, а далі - профіль. А от програми потрібно терміново розвантажити, бо те що вчать зараз в нормальну дитячу голову нереально вмістити.
Ганна
Для Ну-ну-ну: Я більше 40 років пропрацювала в школі і з жалем пригадаю підручники і програми 70-80 років. Дитина відкривала підручник з фізики і із задоволенням читала параграф на одну сторінку де виділено закон, приклад, а далі приклади прості із життя. Якщо хочеш більше дізнатись, читай для допитливих. А зараз у5 класі на один урок більше 10нових термінів на один урок. От вам відповідь, що потрібно робити.Програми перевантажений, підручники не відповідають вікові дитини. Дитині не цікаво читати монографію дорослих з їх науковою термінологією.
Таня
У нас все погано ,тоді чому багаьто країн заходу використовують наші навчальні програми і просять передати їм наші старі підручники з хімії, фізики, матемаьики.
Ну-ну-ну
Заспокойтеся. Використовують програми, підручники отих 79-80-х, а не теперішні. Він сучасних перенасичений програм і підручників вони у шоці
Коментувати