Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
думайте
Похуду в метро супермени))) А тут ясновидящие ))) https://bit.ly/3mdFf49
Марина
Якщо не виробляється колективний імунітет, вакциновані однаково передають вірус іншим, теж хворіють то де логіка у відстороненні від роботи? Це не захист, це примус! Кожен сам в прві вирішувати ризикувати наслідками вакцинації чи хворобою!
Людмила
Я вчитель і мені зовсім незрозуміло, чому така неповага до нас, вчителів. Адже ми теж люди, ми громадяни України і маємо право (за Конституцією) самі вирішувати вакцинуватися чи ні. Чому за нас це вирішують міністри? Адже вакцинований вчитель теж може заразитися і заразити інших. Тільки сам легше перенесе хворобу. То в чому проблема? Багато вчителів просто бояться за наслідки вакцинації. Адже жоден лікар не дає довідки, що вакцинування протипоказане. І, тим більше, якщо це буде дистанційка, то яка різниця: вакцинований вчитель чи ні. Тому вважаю, що це недоцільно! Зовсім недоцільно!!! Хотілось би щоб міністри почули вчителів і перестали на них давити!!! Бо з таким відношенням у школах скоро нікому буде працювати!
Методист
Для Людмила: а за що вас поважати? Що за злиденну зарплату працюєте. що не знаєте своїх прав і не хочете відстоювати на страйку. Що є переляканими щурами і плазуєте перед начальством. Дайте відповідь самій собі, чому через ваш страх страждає ваша сім*я?
БОй
Методист, ти на якій планеті живеш? Який тобі страйк в країнах СНГ? Коли навіть у Франції використовують водомети проти мітингуючих. А це Україна- країна в якій на мітингах в людей стріляють зі снайперських гвинтівок, о тож сам йди мітингуй диванний єксперт.
Коментувати
Педагогиня
Я вважаю, що це робити недоцільно. Насамперед тому, що вакцинація є добровільною. А з іншого боку- чому така дискримінація у суспільстві? Невже тільки вчитель є найбільшим переносником захворювання? А продавець у магазині? А водій у автобусі? Та, зрештою, є люди, які надто важко переносять вплив вакцини.
Учитель
Скоро кожен міністр буде видавати накази, потім кожен депутат, потім кожен директор. А ми, учителі, будемо виконувати всіляку дурню, яка кому в голову прийде? Коли закінчиться це мракобісся? Яке відношення має якийсь ляшко і його хотілки для учителя?
Інна
Тоді хто має виконувати їхню роботу, якщо відсторонити вчителя, який ще й є класним керівником? Заміни ставити? Але заміна - це не стовідсоткова оплата уроку. І що, хтось має до кінця року тягнути чиюсь роботу?
Тетяна Кіба
Навіщо? Якщо невакциновані вчителі можуть працювати дистанційно, то чому їм не дати таку можливість? Чому нікому не спадає на думку, що вирішувати у кожному конкретному випадку повинна педагогічна рада або рада школи? У нас невакциновані дві вчительки, то чому всі повинні йти на дистанційне навчання, якщо можна просто, щоб вони проводили свої уроки через зум? Чому, якщо вакцинація добровільна, треба їх усувати від роботи? А питання взагалі стоїть про ЗВІЛЬНЕННЯ! Ви там розумні, так чи ні?!
unforgiven 2
Для Тетяна Кіба: причина примусової вакцинації полягає в тому, що завершується термін дії експериментальних медичних препаратів проти коронавірусної хвороби 2019, які не зовсім коректно називають "вакцинами". На першому місці бізнес, а не здоров’я людей.
Коментувати
Скептик
Це доцільно, бо якщо їх не відсторонити від роботи самим, тоді це зробить COVID-19 із ще гіршими наслідками.
Сірік
Для Скептик: це особиста справа кожного педагога! Не потрібно вирішувати за нього! Він сам для себе робить висновок про те, які загрози перед ним стоять! Краще б щіпили ще й учнів!
Роман
Та запитайте Ви у пана Ляшка - чи ця вакцинація ГАРАНТУЄ, що вакцинована людина не захворіє? Відповідь від пана Ляшка вже прозвучала неодноразово - НІТ! А запитайте, чи вакцинація гарантує, що вакцинована людина не може поширювати вірус в разі легкого (можливо, безсимптомного) перебігу хвороби? Та теж НІТ! Чи мо’ гарантує, що не буде ускладнень у разі, якщо вакцинована особа все ж захворіє? Та знову ж таки - НІТ! Як на мене, то призупинення карантинних заходів для вакцинованих (дозвіл проводити заняття, відвідувати різні місця скупчення людей) - це має бути карним злочином, бо мета карантинних заходів - розірвати ланцюг зараження, а дозвіл людям, які скоріше за все будуть хворіти у легкій формі, можливо безсимптомній, і тому можуть і не знати про хворобу, контактувати з іншими людьми - це якраз навпаки, посилення цього ланцюга, бо інші вакциновані, які при контакті заразяться, так само безсимптомно понесуть його далі. Це було б не страшно за наявності колективного імунітету. А у нас...
Скептик
Для Сірік: Мета вакцини - залишити дієздатною систему охорони здоров’я під час пандемії. Тому це важливо. Якщо ви не працюєте у колективі, а сидите вдома, тоді вирішуйте самі. А так вирішує роботодавець, тобто держава. Це якесь середньовіччя і я не дивуюсь, що у нас така загублена школа.
Коментувати
Міністр
Звичайно, що це недоцільно, оскільки треба вакцинувати і учнів і їх батьків!