Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна
Ні! Ми не щури, щоб на нас робили досліди. Життя і здоров’я важливіше. Я категорично проти вакцинації невідомо чим
Вакцинований
Для Ганна: Якраз щури по норам і ховаються!
Станіслав
Для Вакцинований: Або біжать і вакцинуються
Коментувати
Алла
Має , однозначно має. Свідомість окремих громадян ніби у відпустці. Чому через них мають наражатись на небезпеку інші? Але , я і за якість вакцин , і за ретельні медогляди перед щепленнями.
Голос
Для Алла: з чого Ви взяли, що вакцинована людина не може захворіти і бути заразною для оточуючих ("наражати на небезпеку інших", якщо користуватися Вашою лексикою)? Нісенітниця якась.
Коментувати
Валерій
В чому проблема? Хто бажає нехай вакцинується і буде захищеним.Це ж основна функція вакцини чи не так.яке ваше діло до інших які не хочуть вакцинуватися? Вакцинованим вони не загрожують, в чому проблема. В кожного є право на життя і розпоряджатися своїм здоров’ям. Навязування вакцинації порушує це право і являється насиллям. Хто хоче хай вакцинується, а навязувати нікому не дозволю. І це треба бути таким наївним, щоб довіряти владі, тим паразитам які смокчуть нашу кров. Я не думаю, що їх турбує наше зроров’’я. Їх турбує тільки бабло за яке вони готові продати нашу державу разом із нами.
Трас
-Ви хочете захворіти? - Ні. - Ви хочете вакцинуватись? - Ні. - Ви хочете ще кілька років карантину? - Ні. Чудова позиція - нехай хтось, а ми в сторонці зачекаємо! Соромно, що маю таких колег!
вчитель
Для Трас: Вакцина небезпечна. Люди після вакцинації поступають у лікарні з великими ускладненнями
Юлія
Для Трас: Соромтеся далі
Трас
Вакцина небезпечна?! А вірус менш безпечний??? Коли захворієте самі у важкій формі та відчуєте, що то за хвороба, коли поховаєте рідних, близьких чи знайомих, може тоді хоч щось зрозумієте!
Коментувати
Ирина Кухаренко
Категорично проти примусової вакцинації!!! У кожного є право вибору! Примусова вакцинація ще й експериментальною вакциною є пряме порушення Конституційних прав людини...
Галина
Для Ирина Кухаренко: експерементальною вакциною є лише супутник v (він не пройшов всі стадії випробувань перед тим, як його почалм масово використовувати), але в нас ним не вакцінують. Тому жодної експерементальної вакцини на Вас не будуть випробовувати. Не хочете вакціонуватись. Не робіть цього. Просто звільніться та сидіть вдома аби не становити небещпеки для інших
Голос
Галино-Галино... (facepalm) Реальну небезпеку соціуму становлять такі дописувачі, як Ви: ніколи нічого не перевіряють, але ретранслюють на кожному кутку з рупором і піною біля рота. Будьте такі ласкаві і потрудіться перейти на сайт федерального виконавчого департаменту США FDA (Food and drug administration). У інформаційних бюллетнях для реципієнтів до вакцин від Moderna, а також від Pfizer i Biontech чорним по білому написано, що ці препарати (як і всі інши з цієї лінійки) ще не пройшли всі етапи досліджень, тому не є схваленими FDA, а допускаються до використання на умовах екстреного використання (EUA). Сподіваюсь, Вас у google не забанили.
Местный
Для Галина: у Галины поцреотизм головного мозга - её задача гнобить Спутник. А все остальные вакцины исцелят от всех недуг и зарплату повысят. Абсолютно верно написал пользователь с ником Голос: все вакцины не прошли всех этапов испытаний.
Коментувати
Олена
У кожного має бути вільний вибір без тиску «зверху»! Годі розділяти людей! Геноцид -це сучасна вакцинація.
Світлана
Категорично проти. Це вибір кожної людини і вчителя також.Розуміючи необхідність проведення всесвітнього експерименту, переконана, що піддослідною мишою хочуть стати не всі.
Тетяна Микаєлян
Я медичний працівник.Моя сестра проживає в Ізраїлі,щепила я вона,чоловік та її свекруха.Через півтора місяця після щеплення чоловік зі свекрухою у тяжкій формі перехворіли на ковід.Виникає питання....
Оксана
По-перше, навіть за офіційними даними, діти на коронавірус хворіють легко і практично не можуть бути переносниками інфекції. Чому тоді умовою роботи з ними потрібно щеплення (яке, знову ж таки - офіційно, не гарантує ні того, що щеплена людина не захворіє ні того, що не буде переносником інфекції)? Навіщо фактично примушувати педагога вводити експериментальні речовини, які нічого не гарантують і можуть бути небезпечними? Педагог може щепитися тільки за власним бажанням. І знову ж таки, є досвід шкіл в США, де педпрацівникам не рекомендували щепитися, оскільки є дані, що щеплені від коронавірусу особи можуть бути джерелом вакциноасоційованої інфекції і становити небезпеку для оточуючих
Галина
Для Оксана: по-перше, Ви не праві. британським штампом хворіє в першу чергу молодь. , навіть якщо хворіють безсимптомно, є переносчиками та можуть заразити всю сім’ю, де можуть бути люди з ослабленим здоров’ям та хворобами, для яких ковід є дуже небезпечним (діабет, серцево-судинні). є багато померлих від ковіту дітей. по-друге, ніяких експерементальних речовин вам не вводять. всі вакцини, які є в Україні пройшли повний курс досліджень (не прйшов повного циклу, тому не є рекомендованим російський супутник). Якщо Вас вакцинують під час канікул, то Ви не будете заразними до початку навчального року.
Игорь Кадиевский
не брешіть! Хвороба без симптомів не являється хворобою як такою. Чому ви не розповідаєте про кількість постраждалих від лохцинаціїї? Тобто, якщо у померлого виявили ковід, то він помер від коронованого віруса. А якщо людина помирає після вакцинаціїї, то тут вакцина не винна? Логіку сприймаєте? Яка така вакцина пройшла повний курс досліджень? За півроку виробили цей шмурдюк і вже встигли його досконально дослідіти? Може досить вішати макарони на вуха? Не бачу чим супутник гірший за інші аналогічні шмурдяки! Тут цілковита політика! Я би багато розказав, але все є в інтернеті. Чиатйте і робіть висновки.
Тетяна
Для Галина: Галина, а вдруг Вы безсимптомна воровка? Вдягнить, будь ласка, наручники. А, может, безсимптомная буйная? Вам без смирительной рубашки нельзя из дома выходить. Ну, или каждые 72 часа справки из псих больницы предъявляйте на каждом перекрёстке. У Вас же на лбу не написано, что Вы адекватная
Коментувати
Ollesia
Напевно, вони були вражені виступом президента Франції Еммануеля Макрона, який говорив про покращення відносин з РФ. Проте вони пропустили слова президента США Байдена, який чітко сказав "Standing Up For" - захист, підтримка України" Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена не буде відправляти на російсько-українську війну американських військових, адже громадянам США не буде зрозуміло, чому вони повинні воювати на Сході України, адже наша держава не є членом НАТО. Проте Сполучені Штати нададуть будь-яку іншу військову допомогу, а також політичні й економічні важелі впливу на Кремль. Перший президент України, глава української делегації в ТКГ з врегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що Україна повинна бути готовою до будь-яких непередбачуваних дій з боку агресора. Президент США Джо Байден продовжив на рік термін дії санкцій, запроваджених проти Росії через її агресію стосовно України.
Тетяна Микаєлян
Для Ollesia: Ви знаєте що таке НАТО?У вас є сини?
Коментувати
Ollesia
Російська Федерація готується до повномасштабної війни проти України, проте недооцінює підтримку України Адміністрацією президента США Джо Байдена "Ми бачимо, як раптово змінилася тональність російської пропаганди. Вона явно готується до повномасштабного вторгнення в Україну. Леонід Кравчук, який заявив, що обстріли з боку бойовиків на Донбасі – це не провокація, це війна, цілком має рацію. Для цієї війни вже підготували навіть пропагандистську формулу. Вона вперше з’явилася на пропагандистських каналах у понеділок. Це "превентивна операція щодо примусу України до миру". Ось така орвелівська формула". Через два дні цю формулу спустили маріонеткам в ОРДЛО й вони віддали наказ щодо превентивного придушення вогневих точок противника. "Основна мантра, котру повторюють російські пропагандисти, які абсолютно щиро одне одного переконують, що Америка не впишеться за Україну, що Америка не надасть допомогу.
Игорь Кадиевский
Для Ollesia: не смішіть!
Вчитель
OLESSIA- та чого нам боятись, поки ви диванні війська стоїте на сторожі України, ніякий ворог не переступить кордони. Є два союзники , які хоробро бороніть наші рубежі - Джо Байден і Ollesia. Я одне дивуюсь. як ви російських пропагандистів не перегли. Хотів пропонувати вам зірку Героя України, але щось тут не так, не допрацьовуєте. про те що ви агент путіна, я й думати не хочу...
Коментувати
Укр
Росботи і корисні ідіоти,вам тільки баяра і баня допомагає.А ще тілівізар))).А весь цивілізований світ,куди рашка не входить,вакцинується.
оп
Для Укр: Сала и гарилка не дапамагаэ?
Коментувати
Д
"Чого бідні? Бо дурні!" А саме головне — ніхто не хоче розумнішати, щоб розірвати кляте відоме коло! ШАНОВНІ! ЄДИНИЙ спосіб відновити нормальне життя і економічне зростання, а також зниження смертності від ковіду у 1000 разів та навіть більше — це вакцинація. Так, найкращий приклад — Ізраіль, найгірший — ми, Україна. НУ ДОСИТЬ бути дурнями, давайте розумнішати! Вакцинуйтесь, чим раніше, тим краще.
Юлія
Для Д: Ідіть і вакцинуйтеся і не задовбуйте своїми нав’язуваннями. Будь яка вакцина має пройти всі етапи клінічних досліджень, а цим вакцинам, що колють людям і року немає! А побічні дії ніхто не відміняв. Ще не ясно, чим це все виллється через декілька років. А коронавірусом перехворіли вже багато населення, антитіла є. До того ж вірус мутує, який сенс у вакцинації?
Коментувати
РУСЛАН
Вахцинация это преступление и геноцид! Это абсолютно непротестированное и имеющее непредвиденные скрытые и растянутые во времени пагубные последствия. Это нарушение всех внутренних и международных норм!
Аноним
Для РУСЛАН: эффект Даннинга-Крюгера это про вас! Идиот не понимает, что он идиот, потому что идиот!!!
Оля
Раз Ви знаєте про такий ефект, значить про Вас! Лікуйтеся швидше, а краще провакцинуйтеся!
Коментувати
Ольга
Вакцины от Ковид-19 - это экспериментальные препараты. Вакцинация экспериментальным перпаратом не может быть принудительной. Ограничение права на работу это один из видов дискриминации и принуждения. 27 января 2021 была принята резолюция ПАСЕ, которая запрещает дискриминацию людей по принципу вакцинированности. Украина обязана исполнять решения ПАСЕ.
Алена
Це нагадує шантаж. Медичне втручання в організм людини має бути добровільним і ніяк інакше.