Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Скрипачь не нужен
Умножить на ноль недопредметы типа охраны здоровья. Упростить программы по некоторым предметам. Максимальное количество уроков должно быть не больше 6. Все 7-е уроки это пытка и высиживание.
Скрипачь не нужен
Для Скрипачь не нужен: 1 - 3 урока. 2-3 - 4. 4 - 5. 5-6 - 6. 7-11 - 6 + 1/2 факультатива по интересах в неделю.
Коментувати
Маша Торак
А підготовитись до цих 7-8 уроків на завтра скільки часу потрібно дитині, уже після таких самих 7-8 уроків сьогодні. А ще , не дай Боже, якийсь реферат, чи презентацію ! А якщо ще дитина займається музикою, чи танцями, чи малюванням, то коли їй робити ті домашні??? У ВУЗах студенти не такі завантажені як діти у 8 класі!! А подумайте ще , що це не тільки розумове навантаження, а ще й нагрузка на хребет!
Дарина
На жаль, наше Міністерство в очі не бачило ні дітей, ні роботи вчителів, і поняття немає що таке 5-класник на 7 уроці англ м чи зарубіжної літератури, наприклад.
Ольга
Для Дарина: Підтримую! Для реформи у школі запросіть вчителів, батьків, учнів, почуйте їх думку. А тоді Пани міністри реформуйте. Як можна проводити реформи в школі не пропрацювавши а не дня у школі. Зробіть основні предмети, внесіть в розклад, а трудове, музика, мистецтво, фізкультура у гуртки після уроків, за інтересами. І діти здорові, уроків на день 5, і розвиток у дитини за інтересом, а не муки творчі
Наталія
Так як у наших школах вчать, то 5 уроків на день буде предостатньо. Не будеш сам займатися, чи наймати репетитора, зі знаннями здобутими в школі ЗНО нормально не здасиш. Так що зменшення кількості уроків - це найбільш оптимальне рішення. І дай Боже розуму нашим можновладцям реалізувати задумане, а щоб воно залишилось пустими словами
Коментувати