Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лілія
Якщо школи відкриті , то навіщо скасовувати олімпіади .Або вже й школи закривайте .
Іван
Чохом такі опитування не проводяться.Вчителів,які готують олімпіадників,завжди не багато.Тих,хто цього не вміє робити-більшість. А директори тиснуть на всіх-вимагають результат. Об’єктивності в цьому голосуванні не може бути. Відтак,олімпіди не показник роботи школи,ЗНО також. Інші показники давно відмерли. Зробимо всіх сіромахами! Така мета НУШ? Ніхто на олімпіади та МАН давно не заганяє. І все ж сподіваються на чудо,а його немає і тоді ’відмінити’,заборонити і тд. І цікаво,що це за поняття ’вимоги часу’? Хто його визначив? Чи не аутсайдери,який завжди більшість?
Шефф
Для Іван: Для Ната: Олімпіади це позавчорашній день у даній формі їх проведення, ????????
Коментувати
Ната
Проводимо онлайн олімпіади, а потім викликаємо вчителів на перевірку цих олімпіад. ЦЕ ЯК ВЗАГАЛІ???? У вчителів теж є діти, сім’ї, батьки похилого віку. Чому вони повинні наражати себе на небезпеку і перевіряти олімпіадні роботи, контактуючи з іншими. За учнів думаємо, а за вчителів????
Для Ната:
Але ж перевірку також можна організувати онлайн. За вчителів думаємо, а за учнів????
Коментувати
Олена
Звичайно,НІ. Олімпіади вже давно не відповідають вимогам часу і не дають учням змогу розкрити свої кращі якості,а під час пандемії вони зовсім не потрібні.
Для Олена:
А що в цьому розумієш? Ти сама хоч один раз була переможцем принаймні другого етапу?
Шефф
Підтримую!
Шефф
Олена я тебе підтримую!
Коментувати
Олена
В умовах пандемії олімпіада недоречна. Зараз головне це збереження здоров’я, а ні змагання зі знань.
Лідія
Для Олена: Підтримую
Коментувати
Інна
Скажіть, будь ласка, а в чому полягає доцільність вашого опитування? Хтось на його результати хоч подивиться? Рішення владні структури прийматимуть з урахуванням результатів цього опитування? Чи єдина його мета - це вкотре зіштовхнути лобами людей з різними думками? Не думаю, що результати вашого опитування потраплять в руки чиновників з МОНУ, а тим більше, не думаю, що чиновники прислухатимуться до наших думок.
456
Почему родители должны оплачивать олимпиаду? А учителя для чего? 1211222ццц22233ке
Yulia Shapoval
Для 456: а коли це олімпіади були платними???
Коментувати
123
Вчителя хай самi идуть на алимпиаду. Потому шо ано тока им нада. А нам оно ни нада
123
Детям необходимо предоставить свободу выбора. Они как никто лучше осознают всю суть олимпиад. Они это заслужили. Будущее за молодёжью. А то после этих олимпиад их тянет на Моргенштерна
345
Вам действительно не надо на олимпиаду Для 123:
Коментувати
Віктор Логвін
олімпіади проводяться для учнів, тому вони і їх батьки і повинні вирішувати бути чи не бути олімпіадам. Дітям потрібна мотивація для навчання, в школі вона практично відсутня, для багатьох учнів олімпіади це єдиний стимул навчатися. Треба шукати шляхи і можливості проведення олімпіад, якщо все тільки закривати і скасовувати то треба тоді закрити і МОН.
Ярослава
Для Віктор Логвін: підтримую.
Коментувати
Оля
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/3736 чому тільки про одну петицію пишете?
Лілія
Для проведення олімпіад, як і для багатьох різних видів освітньої діяльності, такої як тижні, конкурси тощо, слід шукати нові форми, особливо зараз, під час пандемії. Для багатьох олімпіади зовсім не потрібні, а для бажаючих забезпечити комфортне середовище.
Шефф
Для Лілія: МОЛОДЕЦЬ
Шефф
Для Лілія: Для Шефф: чому ти не міністр освіти?
Коментувати
Аврора
Олимпиады вообще не нужны: 1 Потому что они отнимают время, 2.Участие за свой счет 3.Финалисты... на областных этапах победители уже известны... так зачем этот балаган и нервотрепка?
охрана: отмена
Их нужно отменить, причем навсегда - места там всегда были расписаны заранее. Пустая трата времени и так перегруженных детей.
Лехи должны страдать
Нужно провести олимпиаду, обязательно.
Таня
Підтримую! Якщо дитина хоче брати участь, завдання всіх її у цьому підтримати!! до того ж оскільки олімпіади проводять на вихідні то й дистанцію дотримати легко! 11 клас має бали до ЗНО, чому вони повинні втрачати шанс, бо управління освіти не хочуть носа з кабінетів висунути!!
не Таня
В прошлом году 11 классы не получили никаких баллов к ЗНО! Министерство просто отморозилось!
Таня
Бо не проводили четвертий етап олімпіад, теж через корону. Тільки кількість пільговиків збільшують :( а розумним дітям ніяких переваг!
Коментувати