Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр Лялін
Ставка: 10000 - викладач, 12000 ст. викладач, 14000 доцент, 17000 професор + доплати за стаж, наук. ст. та вч. звання... От тоді і мотивація буде, і конкуренція з’явиться...
Светлана Исаенко
Не меньше 1000 у.е. .
Ольга Столярук
Було б добре хоча б 15000 при теперішньому курсі , і для вихователів ЗДО теж ! А то вже і так посіяли розбрат серед педагогів України .Це ж як так може бути , щоб в різних регіонах "престиж" був різний , премії в кінці року одним виплачують, інші їх ні разу за 10-15 років не отримували, одним виплатили перемії до Дня працівника освіти, інші " облизня спіймали " ...Ніхто не цінує працю педагога ...Це вони нам як "дяку" за те, що свого часу не любили школу ?
Оксана
Для випускника вишу -- від 10000 до 12000 гривень. Для досвідченого -- від 15000-17000. Для педагога з вищою категорією -- від 20000 грн. Директор школи має отримувати близько 22000 грн.
Олеся
Мне и 15 хватит, жалко что в нашей стране это не осуществимо. По крайней мере смогу оплатить коммунальные и хватит на еду.
Олена
Мінімум п’ятнадцять тисяч. Бо з теперешньою зарплатою на достойну пенсію годі очікувати, бо навіть за престижність праці платять 5 відсотків замість 30. Не треба робити надбавку за престижність, а треба зробити таку зарплату щоб її розмір підкреслював престижність праці. Учитель не повинен виглядати гірше учнів, та не мусить шукати додаткових заробітків в позаурочний час бо це впливає на стан здоров’я та моральний стан.
Павло Приходько
Для Олена: а яка для Вас "достойна" пенсія? 6000грн?
Коментувати
Вика
Зарплата в 20000-30000 грн при условии подтверждения квалификации. 15 000 грн может быть вариантом на старте работы, но ниже однозначно нет.
Олена
На мою думку,24000-32000 грн - гідна зарплатня для кваліфікованого педагога зі стажем роботи,щоб міг спокійно думати про роботу та учнів,а не про шмат хліба.
1
Для Вика: на старте 15000? А жильё купить? А по миру ездиь. ДА Вы что? На 15тысяч пусть сами учат
Вика
Знаете сказку "Золотая Рыбка"? Для студента-выпускника стажировка в 15000 грн В Украине в 2020 м году это уже не плохо. По крайней мере это более реальные цифры в условиях Украинской экономики
Коментувати
Великий оптиміст
В Не дуріть себе марними сподіваннями. Поки буде 15000 тисяч, то купите за них хлібину.
сависько тетяна григорівна
15-20 тисяч За ці гроші ще можна, на цей час, кінці з кінцями звести.Працюю 36 років у школі.Ох, за яких часів тільки не працювала, що тільки не пережили: і заморожували нам зарплату, і сиділи по декілька місяців без копійки. Хотілося все покинути, але всім було важко і ми трималися.
С оптимизмом по жизни
Тыс 15-20 грн было бы неплохо )) Если не добавят, то скоро наших детей некому будет учить, никто не хочет вкалывать за эти смешные копейки
Наталья
15000 тисяч. Я молодий вчитель, на даний час закінчую 3-тю вищу освіту, звічно вона платна. З окладом в 6000 тисяч мені потрібно оплатити контракт 6250 тисяч, жити ще місяць за щось і до роботи добиратися. З моєї заробітної плати я навчаю доньку, яка також вже студентка. Люблю свою роботу, своїх учнів, але коли в гаманці бракне грошей починаю задумуватися кцди ще піти підробити. Це не правильно, і я така не одна, бвгато моїх знайомих колег під час відпустки не відпочивають, а йдуть працювати щоб прогодувати родину або одягнути дітей, оплатити навчання та з багатьох інших причин.
Eva Ivanova
зарплата учителя должна входить в 10 самых высокооплачиваемых категорий. Конечно, при реконструкции образования : до 7 класса учитель и помощник учителя, потом классы формируются по желанию детей и родителей - 25 часов учебных, 5 экскурсионных в неделю. Старшая школа профильная - и только по результатам вступительных экзаменов. Широкий спектр профучилищ.
Реалістка
А 15000 це прямо величезні гроші. На їжу,може,на одяг звичайний ,а на житло? А дітям своїм,що? А на старість відкласти чи на чорний день,щоб не ходити з простягнутою рукою якщо,не дай Бог що трапиться? 15000 оклад ще куди не шло. Плюс надбавки то це вже хоч щось.
Teacher
Для початку непогано було б мати зарплату 15000 грн. вже зараз, а не їхати влітку на заробітки) Проте коли така зарплата буде долар точно буде по 40-50 :))
Местный
Тут такие цифры большие написали в опросе, что я таких не видел у себя....