Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
"Уряд Гончарука дозволив зменшувати зарплату вчителів" - кушайте, не подавитесь.
Правдоруб
Мінімалка!! Вважаю це буде заслужено. Хоча за той рівень знань, який дають деякі педпрацівники у старших класах, навіть мінімалки шкода. Вони просто спонукають учнів звертатися за допомогою до них у вигляді "приватного репетиторства" за багато великі гроші. Чим просто витрушують кишені батьків. Ганьба - а не високі зарплати вам.
Местный
Для Правдоруб: а вы зависимость не улавливаете? Большие затраты = хорошие знания.
Ярослав
Для Правдоруб: Абсолютно згоден!
Правдоруб
Для Местный: Повністю згоден, але ви мабуть не читали мій коментар. Я писав зовсім не про це)) Звичайно я не проти високих зарплат для вчителів, вони заслуговують на це!!! АЛЕ!! .... Потрібно на законодавчому рівні заборонити педагогам, які працюють за власною спеціальністю, займатися приватним репетиторством. Оскільки це призводить до того, що під час занять у класах вони нічого не пояснюють, аби учні зверталися до них за допомогою. І НЕСЛИ ГРОШИКИ У КИШЕНЮ ВЧИТЕЛЯ ЗА ЗНАННЯ, ЯКІ ВІН МАВ БИ ДАТИ УЧНЯМ НА УРОЦІ ХА ЗАРПЛАТУ, ЯКУ ЙОМУ ПЛАТИТЬ ДЕРЖАВА!!! І ВЗАГАЛІ, ВВЕСТИ ЗА ПОДІБНІ РЕЧІ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, АДЕ ЦЕ ВЖЕ МАЙЖЕ ЯКАСЬ КОРУПЦІЯ ВИХОДИТЬ ВІН НА РОБОТІ, І ЦЕ ЙОГО ОБОВ’ЯЗОК ВЧИТИ. АБО ПРИВАТНЕ РЕПЕТИТОРСТВО (офіційне з ПОДАТКАМИ) АБО ВИКЛАДАЦЬКА ЗАЙНЯТІСТЬ У ШКОЛІ. І НЕ ІНАКШЕ.... МИ Ж ВРОДІ ЦИВІЛІЗОВАНА ЄВРОПЕЙСЬКА КРАЇНА. ЧИ НЕ ТАК, ДОРОГІ ПЕДАГОГИ? ДУМАЙТЕ))
Коментувати
Галина
Минимальная зарплата любого пед работника от 15000 , а дальше выше в зависимости от категории и стажа
Ірина
Із посадовим окладом учителя 1категорії у 4400 грн. навіть такі суми- це суттєво.
Татьяна
Чому , знову, тільки вчителі ? А де вихователі дошкільних закладів ? Вихователь відповідає не тільки за знання та навички дітей, але й за життя !!! То чому це ніхто не ціне ? !!!
Местный
Для Татьяна: в МОН, кроме учителей, других категорий педагогических работников не знают.
Ярослав
Так само як і самі вчителі вважають себе пупом світу, яким мають платити найвищі зарплати. Коли пожежник, отримує від 6 до 12 тисяч, платити 15 тисяч вчителям, це просто нахабство. Занадто високої вони про себе думки. А деякі вчителі не достойні й мінімалки.
Володимир
Учіть своїх дітей самі .У нас є альтернатива.Будете ви пупом землі.
Коментувати
Саша
Скільки хочте піднімайте зарплати вчителям, а толку мало буде бо сеодно нічого неучасть у школі. А гроші збирають на все починаючи від мильних засобів для прибирання то закінчуючи ручками та підручниками для вчителя та учня, а відносно хабарів я обшче мовчу. У школах з 9 класу напряму говорять, що дитина може не ходити у школу на всі предмети бо вони їй не згодяться, а тільки на ті по яким буде здавати ЗНО, а саме на індивідуальні заняття (репетиторством) із окремою оплатою (тарифною ставкою рейтингу репетитора) від 250 грн/год. Тому питання, навіщо держати такий великий штат некваліфікованих кадрів у освіті. Тому перш ніж підняти зарплату необхідно атестувати учителя відповідній посаді (нормально без всяких хабарів), а зв’язками та хабарників гнати в три шиї. Тоді буде порядок, престиж та висока кваліфікація учителя. Подивіться рейтинг Української освіти у світі.
Володимир
Для Саша: Для того,щоб ти без помилок писав.
Ирина
Ну, подивился і що? Ми - не в дупу, але вірним шляхом мандруємо туди. Якщо Ваші вчителі - хабарники та здирники, чого мовчите? Ось і вчителі йдуть на роботу і працюють з "нашовономеніякщоязнонездаю", якщо воно взагалі прийде до школи.
Юрій
Пані Ірино, я не мовчав, а колеги мовчали. Вони працюють. а мене звільнили. 31р. стажу, в сімї три покоління-педагоги. Чотири роки булінгу, задіяно навіть батьків, надалі мінтів, лікарню. Проф-ві збори згоди на звільнення не дали, звільняли уже за те що чуть не дочуваю. а звільнили за прогули. Щоб я так лобом стукав у китайський мур, як у владні кабінети-його б уже не було б. І ми не мандруєм туди-ми уже давно ТАМ.
Коментувати
ми
Це що чергове знущання від Гані Новосад? Вона так показує свою турботу про вчителів. А коли лізли до влади то знали що вчитель повинен отримувати 4000 у.о. Чи це опитування для того щоб порахувати скільки викладачів треба звільнити щоб решті підняти заробітну плату на 5 грн.
Диева
Конечно это идиотизм, когда медсестра или фельдшер отвечая за жизнь пациента и рискуя своей, получают галимую минималку, и учитель небольшие деньги за свой труд. В то время как телефонистки в пожарке в маленьком городе, совершенно не напрягаясь, получают по 10 тыс.грн. За какие такие заслуги? За то, что целые сутки (при графике сутки/трое - всего 8 смен в месяце) ржут и кофе пьют? Вот вам и бюджетники. Ну вот пожарный в огонь лезет и жизнью своей рискует, спасая человеческие жизни и имущество, то должен получать нормальные деньги, но тоже получает наравне с телефонисткой - плюс/минус на тысячу грн.больше. У нас, к сожалению, горе-депутаты и не видят элементарных вещей. Вернее видят, но им на нас плевать. Ну вот спрашивается, зачем той же медсестре та шоколадка? Да вы зарплату нормальную платите или распределяйте правильно: телефонистке минималку 4 тысячи за её "нелёгкий труд", а медсестре от 10 тыс.грн.и выше. Хотя по сути всем нужно платить нормальные зарплаты. Учителю от 20тыс.грн.
ІрусЯ
Для Диева:Правильно, медикам , вчителям необхідно підняти зарплати від 20000 грн. Освіта в Україні не цінується , тому що неосвічених людей ЛЕГШЕ ОБДУРИТИ І ПРТІМ КЕРУВАТИ НИМИ ЯК РАБАМИ!
М
Для Ярослав:вчителі молодших класів (1і2клас-точно),майже ніколи не носять зошити додому перевір’яти-тому , що -вони не мають всі 5 або 6 уроків підряд між ними є уроки,які вчить інший вчитель-це може бути: природа , фізкультура,інформат?... ?ка,анг.м.,(музика-завж?... ?и... інший вчитель)-в різних школах по різному.Вчителі на тих вільних уроках(хто не вірить,прийдіть по свою дитину скоріше на 15-20хв)-подивіться на коридорі сидить 2 або 3 вчительки-перевір’яють зошити, (або шукають вільний клас),тобто -це все відбувається в їх робочий, оплачений день.Тут не має про що скаржитись вчителям молодшої школи.
М
Для Ярослав:вчителі молодших класів (1і2клас-точно),майже ніколи не носять зошити додому перевір’яти-тому , що -вони не мають всі 5 або 6 уроків підряд між ними є уроки,які вчить інший вчитель-це може бути: природа , фізкультура,інформат?... ?ка,анг.м.,(музика-завж?... ?и... інший вчитель)-в різних школах по різному.Вчителі на тих вільних уроках(хто не вірить,прийдіть по свою дитину скоріше на 15-20хв)-подивіться на коридорі сидить 2 або 3 вчительки-перевір’яють зошити, (або шукають вільний клас),тобто -це все відбувається в їх робочий, оплачений день.Тут не має про що скаржитись вчителям молодшої школи.
Коментувати
Ярослав
Залишити такою, яка є зараз буде правильно. Піднімати зарплати потрібно всім бюджетникам, а не лише вибірково. Зараз вчителі в школі отримують непогану зарплату як для рівня свої роботи. Несправедливо платити вчителям 10-15 тисяч, а медсестрі яка пахає набагато більше 4 тисячі.
Наталія
Для Ярослав: Медсестри додому не носять пігулки для хворих , не роблять тим же хворим уколи у себе вдома. крапельниці і т.д. і т.п., бо все це залишається в тій же лікарні. А дивлячись на те, як деякі медсестри "відпрацьовують" свій час на своїй зміні. то і хворіти боязко у такої медсестри. І , взагалі, краще там, де нас немає
Местный
Для Ярослав: в больницах суммы по-более, чем у учителей зарплаты, выносят.
Ярослав
Наталія, ви дуже неправі. Почнемо з того, що раніше точно, була доплата за перевірку зошитів. Та й перевіряти зошити вдома, в теплі, в м’якому кріслі думаю набагато легше, ніж чергувати всю ніч, і робити перев’язки хворим з гнійної хірургії, мати контакт з кров’ю, чи спостерігати як помирають люди, і тд. Це про вашому простіше ніж зошити у себе вдома перевіряти? Відпрацьовують вони так, як їм платять, медсестр категорично мало. Інколи на відділення із 30-40 людей лише дві медсестри, думаєте цього достатньо? А стосовно іншого коментаря, то звичайно виносяться, але в першу чергу лікарям, завідуючими і головним лікарем та адмін персоналом. Думаєте у школах директор і заступник такого не роблять? Значить ви наївні.
Коментувати
Гость
1000$ ,вважаю що це справедливо ! Так як багато всього закуповують вчителя , за свої кошти . Хто як не вчитель ,дає знання дітям ?!
Правдолюб
Для Гость: Нууу .... ще є гугл , яндекс , википедия
Коментувати
гість
Якщо фінська система, то і зарплата фінська, та й забезпечення відповідне. Якщо американська, чи німецька також відповідно. Для себе коханих "рехворматори" чинять саме так, а вчителів закликають "горіти жертвенним вогнем",та лякають скороченням шкіл. 15000 гривень не вистачить навіть на повноцінне харчування.
ІрусЯ
Для гість: Це правда, 100 %!!!
Коментувати
Юля
Які вимоги і стандарти, така і зарплатня! Європейські стандарти—європейські зарплати!
Ольга Сергеева
Колеги, разгорніть список. Там є суми більші за 15000. Це така омана, щоб потім сказати що більшість вчителів згодна на 15000
Учитель
Працюю в школі вчителем 25 років і пригадую як після закінчення школи вступав до педуніверситету. Школу закінчив з відмінним атестатом, батьки говорять: "Поступай синок в педуніверситет, вчителі користуються повагою, грамотні, мають високу заробітну плату, мають пільги від держави, після закінчення навчання гарантовано оримаєш роботу". Я прислухався до поради і вступив на фізмат. Після закінчення навчання працюю в школі вчителем до цього часу із зарплатою близько 7000 грн. Коли прийшла пора відправляти на навчання свого сина, який також закінчив школу на відмінно я згадав поради батьків. "Вступай синок до технічного вузу - будеш програмістом.... і так далі". Зараз син навчається на 4 курсі і працює, отримуючи заробітну плату 50000 грн. А на фізмат в останні роки набирають 5- 10 студентів із середніми балами ЗНО до 120 балів. Ну хіба ж віддадуть розумні батьки дитину, яка гарно навчалася в школі, у педвуз? На ганебно низьку заробітну плату, з постійними стресами кожного дня і т.д.
Учасник
Для Учитель: Теж вчитель математики. Тільки стажу 35 років. Зарплата 8000грн. А ще 2 роки тому було10 000. Але надбавку за престижність зменшили з 30% до 10%, і перестали платити за завідування кабінетом. Діти теж закінчили фізмат. Правда , непедагогічну спеціальність "Інформатика" 8 років тому. Програмісти. Заробляють за тиждень стільки ж, скільки я за 2 місяці... За дітей радий. А мені от-от на пенсію. Не можу дочекатися....
Коментувати
Вероніка
А як зарплата директора закладу середньої освіти при нинішніх навантаженнях 5600 ?
Михайло
В Чехії прибиральниця в школі має 15000 грн. А викладач 35000 грн. А РОБИТИ В НИХ ЛЕГШЕ !!!
Тетяна
4 тисячі доларів!!! За словами президента це зарплата, гідна вчителя! І достатня! А я президенту довіряю!
Тетяна Кіба
Люди, які 15 тисяч?!! У вас, що дітей немає, не хворієте, відпочивати за кордоном не хочете, про весільну сукню чи машину не мрієте? Чи за книжками цін не знаєте і сидите на картоплі з чаєм? 500 гривень у день?! Ви серйозно?! Бракує слів. Яке опитування? 4 000 доларів - так 4 000 доларів!
Ірина
Для викладача ВНЗ - від 20000 грн. Плюс надбавки за звання, стаж. Така зарплата здатна мотивувати і наукою займатись, і студентів навчати
1
ТРИДЦАТЬ и больше тысяч гривен.-
Тетяна Кіба
Для 1: Правильно! Особенно "и больше")
Коментувати