Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
Чому Ви там на верху-опитування не провели ск.зарплати, нарахували і все. Всі люди хочуть нормально жити,не тільки вчителі(кредити були б менші, то, що треба Ви з-за кордону - не можете вз’яти),я розумію то сайт освіти,але рівень (зарплата), залежить від економіки-може я не права і ще є одна проблема, зробили з України дійну корову,а їхні діти вчаться за кордоном, а тепер не знати , хто-це все наздожене.Міністр економіки скаржиться на малу зарплату-інші , що мають казати?
Владислав
На мою думку треба розпочинати з мінімальної зарплати у 10000 грн. Але! Є вчителі з категоріями та стажем, а толку -0. Тобто є ті хто навчає дітей, а є ті , хто просто викладає предмет. Тому доплати повинні бути за якість, а оцінки не за те, що дитина знає, а за те, як вчитель її навчив. Звісно є діти, які не хочуть вчитись, тому і повинна бути співпраця з батьками. А саме на скільки батьків влаштовує навчання, вплив батьків на навчання дитини і оцінка батьків за якість наданих освітніх послуг вчителем.
Сніжана
Не треба багато говорити про це. Кожен, хто проти., нехай піде і спробує нашого хліба. Я пропоную підняти оплату праці вчителів і вихователів хоча б утричі. А також всім викладачам. А також обслуговуючому персоналу навчальних закладів. Бо їхня зарплатня- це приниження якесь...
Лілія
А що вже говорити про вихователів? Я працюю в садку маю вихователя 0,80 ставки і 0,29 музичного керівника. Зарплата 4450, Скажіть шановний Пане міністр освіти, як можна вижити на ці гроші, якщо половину цих коштів йде на твою роботу?
Коментувати
Алла
Я пропоную пані міністру та першому заступнику хоча б один місяць пропрацювати в школі, давати по 6 уроків щоденно так, як того вимагає час, використовуючи нові форми та методи роботи, інноваційні технології викладання предмету, провести батьківські збори, підготуватися до педагогічної ради та методичного об"єднання або відкритого уроку, а також відкритий захід. І от тоді вони самі зрозуміють, якою повинна бути заробітна плата. А як вишенька на тортик - перевірку інспектора з охорони праці, пожежного інспектора або санстанції. Так що, шановні державні службовці, вперед! І нехай допоможуть вам нові міністерські вимоги!!!
Правдолюб
Для Алла: 6 уроків щоденно ? Це ви що навіть в суботу і неділю уроки даєте ? Це вже репетиторство , Вам потрібно зарееструватися в податковій та сплачувати відповідно податки !
Валентина
Для Правдолюб: ви неуважно прочитали коментар. Крім уроків є робота з класом, вих.години, відкриті уроки, вих.заходи, репетиціі з дітьми, робота з батьками і т.д. За це, крім уроків, учитель не отримує ні копійки, хіба що невроз та безліч різних болячок. Алла по мінімуму вказала час. Так, і в суботу, і в неділю працюємо, тільки не уроки даємо, а перевіряємо зошити, пишемо плани, складаємо сценаріі для різних свят, які проводяться в школі , і в яких беруть участь ваші діти, шукаємо в інтернеті муз. оформлення для цих же заходів, пишемо різні звіти, готуємось до педрад (доповіді), до методоб’єднань (виступи), підбираємо або виготовляємо унаочнення для уроків, щоб ваші діти краще зрозуміли поданий матеріал, робимо різні презентаціі, готуємо матеріали до семінарів. І це ще не весь перелік того, що робить учитель вдома, замість того, щоб побути онуками, дітьми, чи просто зайнятись справами по-дому, чи відпочити. Це все уже дістало! Дай, Боже, вам таку зарплату з таким навантаженням!
Юрій
Для Алли. Не згадуйте про інноваційні технології, то є великий грх.У нас дирехтотараторка має вищу категорію, її мужиньок вищу та старшого уч. Якщо дасте ноутбук в руки то можуть лише забивати цвяхи і щоб сквозняку не було.
Коментувати
Валентина
Шановні можновладці! Зарплата має бути такою, щоб молодий вчитель міг купити не тільки міні споживчий кошик і штани з черевиками на роботу, а й міг відкладати на придбання свого житла (не років 40, звичайно, відкладати), щоб він міг забезпечувати гідне зростання своєї дитини, її навчання (на території України! не в Оксфордах, не в інших елітних закладах світу, де знаходяться ваші діти)... Згідно цих критеріїв самостійно оцініть дно, на якому лежить вчитель! І зробіть висновки!!!
Олександра
Я вважаю,що заробітну плату вчителів треба урівняти відповідно до категорій. Всі вчителі ,по суті, виконують одну і ту ж роботу,тому НЕСПРАВЕДЛИВО,що молоді вчителі отримують оплату на рівні прибиральниць. На мою думку заробітна плата повинна бути від 30 000 хоча б. Якщо менше,то принижнння...
Правдолюб
Для Олександра: Ну ніфіга собі 30000 !!! Та ти зіпєшся з такою зарплатою або полетиш в Тіланд і там заблудешся ))) 3500 грн . Якщо більше то вчителі с зазнаються
Олена
Не розумію: навіщо було проводити опитування, щоб принижувати бажання відповісти тих, хто дійсно працює. Цікаво, Ви, Правдолюб, в школі працювали? Крейду, папір, зошити, ручки, принтери, фарбу для принтерів купували за свої кошти? Класне приміщення всю свою відпустку відремонтовували?
Правдолюб
Для Олена: Я здавав кошти на фарбу , папір , ремонт опалення ,та на все що і всі , відпрацьовував практику , фарбував парти , підлогу в старших класах . Я з Вами згоден, але є різні учні , різні школи , та є і різні вчителі . Заробітня плата повинна нараховуватись відповідно до успішності учнів а проводити іспит на комп’ютері
Коментувати
Ніна
Я дуже поважаю працю вчителів! Проробивши рік у школі, я перейшла у другий навчальний заклад, де діти вже після школи - бо це моє. І кожна праця повинна оплачуватися гідною заробітньою платою. У школі залишаються працювати лише ті, у кого це за покликом сеоця. Але прошу не забувати і за вихователів,і за викладачів училищ.
Правдолюб
Для Ніна: Не турбуйтеся )) якщо будуть давати то всім або нікому .Надходження до бюджету не збільшилися , бо нема нового виробництва , не збільшився експорт . Так що коштів на це все ...
Коментувати
Артем
У 2 рази більше, ніж у депутатів, як у Швеції. І це для вчителя початківця)
Муся
Найвищу зарплату мають отримувати методисти з райвно. Вони найбільш досвідчені та постійно допомагають вчителям зі шкіл. Я їм щиро вдячний за їх добру та важливу роботу.
Вчитель
Для Муся: ні в якому разі. Методисти взагалі не потрібні. Тільки контролюють, - помічі - ніякої-одна пиха. Ще і розмовляють зверхньо..
Олена
Не погоджусь: наш методист - людина щ великої літери. І допоможе і порадить.
Юрій
Для Муся та Олени. Говорив кінь: "Не смішіть мої підкови, що загубились в молодоті".Звіт директора шк. Присутні: педколектив школи, батьки, голова села Мельник В.С.. Виступаю з критикою директора школи щодо не єтичної поведінки до працівників та учнів. Демонструю на ноутбуці факти. Підскакує завметодкабінетом Сидорук Тетяна Петрівна , вириваючи ноут. на підвищених тонах кричить:" Закрийте рота, вийдіть з учительської!"В голови села навіть мову відібрало. Якщо не вірите-телефонуйте. Погребище, Вінницька обл.№ моб нач. відд. освіти Бутенко Зінаїди Михайлівни, яка пояснила-Сидорук не права. Інший методист Сіренко Г.І.: "Якщо заробив то директор і покрила матом" .Погодьтеся такі методисти не лише літери не вартують, а .висновки не лише за вами.
Коментувати
Степовий
Всі пишуть лише про обов’язок вчителів, але батьки теж причетні до навчання дитини, і дитина повинна ВЧИТИСЯ,а не просто відвідувати школу.. Скільки вчителю не старатись, результати будуть ’0’, якщо батьки не займаються дитиною і вона до навчання байдужа
Ігор
Які знання у дітей така й зарплата чим більші показники то і відповідно більша зарплата
В читель
Для чого це опитування? Щоб в котрий раз налаштувати людей проти вчителя??? Читаю коментарі і плачу: як же нас. " поважають" батьки, а ми хочемо, щоб нас слухали і чули діти!!!. Дуже гірко. А влада ще допомагає. Я, вчитель із 30 річним стажем, вища категорія,зарплата 6000грн. ЗМІ говорить, а реальність - інша. Прикро , важко і боляче читати ці коментарі. Таке враження, що 30 років прожила даремно
Nata
Для В читель:,, Доброго дня дуже прикро что учитель має зарплату меншу ніж будь-який охоронник та автослюсар. Це мавши 5 років освіти та 15 років стажу. Сором державі та ганьба! Зовсім немає мотивації учням здобувати освіту педагога, недарма педагогічні ВУЗи пусті. Заробітна плата може на 1500 грн більша, чим у техпрацівниці. Людина з освітою повинна отримувати більше продавця у супермаркеті та охоронника, це точно!
Коментувати
Ірина
Знову вчителям ?? А вихователі! Це так несправедливо ((( Групи повні дітей дуже важка праця.І така зневага (((
Вчитель
Читаю коментарі і просто в шоці! Шановні батьки, для вас зараз зробили чудову акцію - можете перевести свою дитину на індивідуальне навчання і вибрати достойного її вчителя. На рахунок того, що нічого не вчать, а колись вчили... То зазирніть в навчальні програми і їх обсяг, зрівняйте з колишніми, навантаження в 20, а то і більше разів потужніше, дитина не здатна стільки охопити своїм забитим телефоном мозком. Навчальні програми складає не вчитель, а некомпетентне МОН, вчитель лише реалізує все що там написано. Ми в родині всі вчителі, дитина ходить до 5 класу, уроки робимо виключно з дитиною+ще 3 репетитора, бо програма дійсно важка, і ніхто тих вчителів у нас не обвиняє, що не навчають(дитина навчається на відмінно). На рахунок зарплати: зарплата має бути такою, щоб її вистачало на життя і не лише у вчителя. Сьогодні дали аванс вчителям, чоловік їде додому з роботи, вже 3/4 цих коштів немає, купив все необхідне для дому, на зиму ми ще не одягнені -ЕЛІТА. Краще врегулюйте ціни.
Правдолюб
Для Вчитель: В нашій школі, багато вчителів ,на заптання учнів , відповідали схоже до Вас - " не нравиться тобі щось ? То забирай документи і йди в ПТУ " )))
В читель
Вся справа в тому, що я дуже люблю свою професію, люблю дітей і з великим задоволенням працюю з ними. І в моєму коментарі немає жодного слова про те, що мені щось "не нравиться". Але Вам, Правдолюбе, я відповім, да мені " не нравиться", що влада та МОН своїм відношенням до вчителя та такою принизливою зарплатою як зараз, зробила з нас людей другого сорту, принижуючи з кожним роком все більше і більше. Мені " не нравиться", що вчитель зараз не має ніякого захисту і ніяких прав. А ще мені " не нравиться", що такі "правдолюби", як ви, не знаючи вчительської роботи із середини, дозволяють собі писати такі сарказми на кожен коментар. За що ви так до вчителів? Да, слово "директор" пишеться з літерою "и" після "д".
Вредний Толік
Для В читель: Нравиться це білше російське слово , " нрав " Пишіть краще "не бодобається" , Це буде правельно , по Українському !
Коментувати
Сергій
Звикайте з думкою, що вчитель це бомж, я не вірю в суттєве підвищення заробітної плати, набагато більше віриться в нові тематичні плани, якісь непотрібні розробки, та таке інше!! Щоб не думав навіть про якісь покращення, нехай про конкурси кабінетів, уроків показових, чи нехай сайт собі всі створюють... Для чого це??? Нормальні вчителі протікають, решта ваших дітей нічого доброго ненавчать, от и маємо те що маємо!!! А які сьогодні складні діти!!!
Правдоруб
Звичайно я не проти високих зарплат для вчителів, вони заслуговують на це!!! АЛЕ!! .... Потрібно на законодавчому рівні заборонити педагогам, які працюють за власною спеціальністю, займатися приватним репетиторством. Оскільки це призводить до того, що під час занять у класах вони нічого не пояснюють, аби учні зверталися до них за допомогою. І НЕСЛИ ГРОШИКИ У КИШЕНЮ ВЧИТЕЛЯ ЗА ЗНАННЯ, ЯКІ ВІН МАВ БИ ДАТИ УЧНЯМ НА УРОЦІ ХА ЗАРПЛАТУ, ЯКУ ЙОМУ ПЛАТИТЬ ДЕРЖАВА!!! І ВЗАГАЛІ, ВВЕСТИ ЗА ПОДІБНІ РЕЧІ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, АДЕ ЦЕ ВЖЕ МАЙЖЕ ЯКАСЬ КОРУПЦІЯ ВИХОДИТЬ.. ВІН НА РОБОТІ, І ЦЕ ЙОГО ОБОВ’ЯЗОК - ВЧИТИ... АБО ПРИВАТНЕ РЕПЕТИТОРСТВО (офіційне з ПОДАТКАМИ) АБО ВИКЛАДАЦЬКА ЗАЙНЯТІСТЬ У ШКОЛІ. І НЕ ІНАКШЕ.... МИ Ж ВРОДІ ЦИВІЛІЗОВАНА ЄВРОПЕЙСЬКА КРАЇНА. ЧИ НЕ ТАК, ДОРОГІ ПЕДАГОГИ? ДУМАЙТЕ))
Олеся
Для Правдоруб: мені цікаво: Ви вчитель? Були б вчителем, то ніколи би не написали, що вчитель на кроці нічого не робить! Запросіть до себе додому 30 дітей і спробуйте 7 уроків по 45 хвилин нічого не робити. Ось і все
Правдолюб
Для Олеся: А Ви в полші на заробітках були ? Там також багато Українців з двома вищими освітами , працюють по 12 годин 6 сть днів в диждневі за 400$, спробуйте в літку і Ви порівняєте з сльозами згадуючи свою школу і о 15 :00 вже бути вдома )))
Лариса Попова
З 2 вищими освітами, купленими за кошти батьків,може, так і працюють. Але в мене є знайомі(різні спеціальності від перекладача до айтішніка, в т.ч. і вчителі в школі), які працюють в Польщі на керівних посадах з зарплатнею від 1000 євро і вище.Хто заважає отримати ім кваліфіковану проофесію? Знов за здорових дядьків з тітками відповідають учителі? Що до скону за іхню лінь і тупість буде відповідать школа? До речі, в містах школи працюють у 2 зміни, і тільки улюбленці адміністраціі мають "золотий" розклад.
Коментувати
Ігор
За теперішніх економічних умов 6 - 7 тисяч гривнів, більше!? нема за що ! Після шкільний рівень знаннь низький , щоб поступити в ВНЗ батьки наймають репетиторів , вчителі в свою чергу оправдовуються , що тепе діти не такі як раніше , не хотять навчатися ))) Тепер не ті вчителі що раніше , які вибирали профессію вчителя за своїм внутрішнім покликанням і їх не цікавила заробітня плата . Моя вчителька з англіцської мови бувала відсутня за рік по 2 місяці , два міся в нас не було анг- мови , також вона мала постійну звичку запізнитись на 5 хвилин та закінчити урок за 5 хвилин до дзівнка , з 34 учнів анг - мовою ніхто не говорив , питається ? За що їм давати більшу зар.плату !? Складається таке враження що реформи в Україні проводять" сеператисти" , взяти реформу меліції в поліцію , що вона дала ? Нічого ! Набрали хлопчиків , дали їм по 12 тис . Зар.плати , половина з них, навіть правил не знають
Вадим
Вчитель має навчати, а не вимагати вчитися. Я взагалі шокований теперішнім навчанням і вчителями в тому числі. 80% вчителів взагалі ходять на роботу не вчити дітей а тільки й говорять як їм важко, які зараз діти. А насправді тільки й чекають коли день зарплати, аванс, вислуга, оздоровчі. Щоб вони так викладалися на заняттях як вони чекають гідної оплати. Вони знали куди і на що вони йдуть.
Для Вадим:
Повністю підтримую вас. Вчитель має приходити на урок з довбнею в руках і тим, хто не хоче сам вчитися, вбивати знання довбнею в чоло. Ха-ха-ха!
Вовочка
Для Для Вадим:: Нууу можливо з дітьми до 5 го класу такий варіант пройде , а старші можуть і .
Коментувати
Виктория Васильевна
Зарплатня вчителя повинна бути в прямій економічній залежності від результату рівня освіченості учнів. Треба ввести систему рейтингів успішності. Школи компьютерізуються, є інтернет. Тому стає можливим проведення он-лайн тестів по кожному предмету. І оплата праці вчителя має напряму залежати від результатів.
Правдоруб
Для Виктория Васильевна: супер ідея!! ???? Вчителі зловлять тебе на вулиці і поб’ють!! (це був жарт.. Ха-ха)
Коментувати
Небайдужий
Один з теперішніх міністрів вважає , що навіть його зарплата 80 000 -- це сума, на яку неможливо нормально жити. А для вчителя 8 000 це нормально.... СВОЛОТА продажна проросійська приведена вашими голосами! 73% !!! Тепер тіштеся! Чекайте 4000$, чого ж. Може років через 100 дочекаєтесь!