Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Не треба високої зарплати. Лише дайте можливість учителям нормально вчити та виховувати дітей без зайвої показовості та бюрократії. Міністру, в знак солідарності, можете знизити до рівня спеціаліста без педагогічної освіти, по-суті ким вона і являється.
Я не вчитель
Дякую Вам !Шановні вчителі ! Що навчаєте наших дітей , дай Боже Вам здоров’я та достатку ! Будемо вірити що все зміниться на краще !
гість
Роль тієї чи іншої професії дуже легко вияснити. Наприклад пожежники 3 місяці не виїзджають на пожежі,касири супермаркетів 3 місяці не відпускають товар,міністр освіти, депутати,вчителі,хірурги, медсестри,та інші на кого вистачить фантазії в уяві- зникли на деякий час. Хто найпотрібніший - тому вище оплата праці, а далі по спадаючій.Маю певний досвід роботи в різих галузях.На будівництві за тиждень отримував свою місячну вчительську зарплату, фізично трохи важче, морально в рази легше.Головне,що заробив те твоє, а не так як зараз утримуєш навчальний процес власним коштом, ще й шпиняють як останнє бидло :"зажерлися","нічому не вчать", "тирять батьківські кошти" і т.д. В цьому бардаку змін на краще не передбачається,треба кидати, зачинивши за собою акуратно двері.
Ігор
Для гість: Так і є , багато батьків не вміють і не хочуть виховувати своїх дітей , бо на це потрібно потратити власні нерви , розібратися , десь похвалити дитину а коли і наказати. Тому плодяться егоїсти , які потім не мають поваги ні до вчителя , а ні до своїх батьків , псують майно , засмічують землю . Не всі звісно, є і багато вихованих дітей . Але маємо те що маємо
Коментувати
Местный
Заработная плата министра образования и науки Анны Новосад за ноябрь составила 55 000 гривен, в то время, когда зарплата премьер-министра Алексея Гончарука составила 44 тыс. грн. Сумма средств, начисленная Новосад в ноябре, составила 55 103 грн (из них должностной оклад - 12 952 гривны, надбавка за выслугу лет - 1942 гривны, надбавка за работу в условиях режимных ограничений ссылки - 1942 гривны, надбавка за интенсивность труда - 12 952 гривны, премия за сентябрь - 16000 гривен, на командировки - 8724 гривны, индексация - 588 гривен).
Мудрий Вовочка
Для Местный: Ти спочатку вивчи Українську мову , теж мені Шерлок Холмс знайшовся , якщо ти розмірковуєш про заробітню плату Українських вчителів , то роби це на нашій рідній мові !
Местный
Для Мудрий Вовочка: о боже... педагогов просто с дерьмом мешают, а оно мне про мову пише. Пока подобные тебе разжигают неприязнь по признаку мовы, чинуши выносят страну, благодаря подобным тебе идиотам.
Мудрий Вовочка
Для Местный: Справа в тім, що от такі тупі вівці як ти, коли обєднуються ,то вони починають жалітися що їх в чомусь ущимляють і кличуть на допомогу чужий" Мир " Отож якщо ти вперто відмовляєшся говорити на Українській мові . То купу білет на поїзд і забирайся на..р !
Коментувати
Witalina
Зарплата вчителя повинна дозволяти гідно жити, давати можливість не думати як вижити, як вчити свою дитину, відвідувати театри, концерти, лікуватися і т.д. Вона повинна відображати статус вчителя в суспільстві. Я вважаю недопустимим,коли людина без освіти, працюючи в супермаркеті, отримує більше вчителя професійного закладу. школи.Це ж смішно і дуже СУМНО.
2х2
Для Witalina: супермаркет це приватне підприємство, тому ваше порівняння не доречне
Оксана
Для Witalina: А Ви спробуцте цілий день на касі , товар пропускати , Це Вам не о 15 :00 вже до дому прийти
Світлана
А до ночі педвиставки, курсові, МАНи, зошити, плани, відкриті уроки, заходи, олімпіади, конкурси...Продовжувать? Ви знаєте, що це таке?
Коментувати
Юлія
Всі вчителі як і інші професіі,повинні мати такі зарплати,як у депутатів,щоб всі були рівні,я не вваажаю ,що вони працюють краще за людей.
Ярослав
Працюю в школі 11 років, маю І катeгорію, 22 год навантажeння, 10% кабінeт, 20% прeстижності. Чистими отримую 7050 грн. Чи достатньо цього? Скажіть мeні пані міністр? Чи ви панe міністр? Чи можливо ви панe прeзидeнт?
Юлія
Працюю вчителем, стаж більше 10 років. Заробітна плата 6000грн у м. Кам’янське, Дніпропетровської обл. Це заробітна плата для виживання людини! Варто подивитися на ціни!! А робота не нормована, постійно працюєш і вдень і вночі!!
Василь
Для Юлія: Займаю посаду " Сільський голова " в справах з ранку до вечора , зарплата 5400 . В більшості Українців зарплати малі . І якщо подумати , то до тих пір доки великі підприємства не почнуть чесно сплочувати податки, то підвищувати зарплати не буде з чого , нове виробництво не розвивають , дрібні підприємці закриваються і їдуть за кордон , Українська економіка слабшає . В Україні відсутня стратегія розвитку економіки
ольга
Для Василя. А чому не згадали про постійні преміальні, про напруженість, про зарплату в кінці року? Якщо в справах зранку до вечора чи в їх імітації, то чому зробили висновок, що вчитель менше працює.
Юрій
Для Ольги. Пані Ольго, Ви ще невсе сказали для голови села Василя. Робота дійсно не нормована, але й якщо в район не визвали то в робочий час наш пасе череду корів, зробив найближчій рідні по 2 га. земельки, і за статистикою голів набагато менш ніж учителів але по криміналу статистика звучна. А коли б мінти працювали гут --ЗАШКАЛИЛИ б. Поліції у нас практично не існує, пока що лише форма.
Коментувати
Luna
В результатах PISA чітко написано, що від фінансування освіти залежить якість освіти. Тільки фінансування слід рахувати не з того моменту, скільки виділили в Раді, а скільки дійшло до учня та вчителя. А там 27 тисячами і не пахне, а 50 нам і не світить. То які ще можуть бути питання.
левенець інна
Тисячу доларів. Бо ми не тільки навчаємо. Ми виховуємо і 7 годин на добу несемо відповідальність за життя і здоров’я дітей.
Правдолюб
Для левенець інна: Тисячу доларів за рік !
Коментувати
Мудрий Вовочка
Шановні вчителі ! Які дійсно люблять свою справу . Ви думаєье що коли Вам дадуть от такі зарплати, як тут пишуть 15 тис , 30 тис . Грв. 2000 евро ))))То ви будете надалі працювати в школі ? ))) Та на такі зарплати, відразу почнуть пропихати різних блатняків ,молоденьких дівчат у яких чоловіки , папи ,мають гроші та за’язки . Деректора почнуть зїдати спокійних , професілналів а їх місця продавати за кілька тисяч длларів . Оті нові вчительки будуть приїздити в школу на тойотах , одягатись в коротенькі спідниці і батьки вже їм нічого не скажуть . Рівень знань від цього тільки знизиться
Вова,
ты не прав.
Мудрий Вовочка
Для Вова,: Тиць триндиць по руськи здрасті ))
))))))))))))))))))))))))
Для Мудрий Вовочка: ну привет. Не будут они блатняков пропихивать. В школе напрагаться надо. Блатняки напрягаться не будут. НУ, разве что в частную школу пойдут. Там делать ничего не надо, только сопли вытирать детишкам.
Коментувати
Ольга
вважаю, що п’ятдесят - сімдесят тисяч гривен буде нормально. Тому пропоную свою суму.
Ірина
Для Ольга: Але запроси у наших вчителів 50 - 70 тис. І не соромно
Олег
А чому має бути соромно? Перукарка, яка за пів-години робить чоловічу зачіску бере 75 грн. Це 150 грн./годину. Чистими, без податків. (Жіночі зачіски будуть дорожчі, але для прикладу це не враховуємо). Виходить 1200 за день, або 30000 за місяць. Порахуйте аналогічно роботу плиточника чи штукатура. Вийде ще більше. Невже люди з вищою освітою (а в окремих випадках з кількома вищими), повинні отримувати менше? І я не тільки про вчителів! Про бюджетників. Шановні вчителі, не принижуйте себе сумою в 10-15 тис. Мінімальна зарплата вчителя має бути 1000 Євро. А середня 2000 Євро.
Коментувати
Ірина
Для Андрій:Так,справді,в освіті ,окрім зарплати вчителя, є ще безліч проблем і одна з них- ставлення до вчительської професії ,як до якогось низькосортного явища.Скажіть,а звідки тоді в нашій країні талановиті лікарі,науковці,будівельники. ..?Їх що звірі вчили?А репетитори -то хто? Прибиральники,мабуть? Якщо всі вчителі такі недолугі і нічого не роблять,то прийдіть у школу на один день і покажіть майстерклас.
Василь
Для Ірина: викладачі не всі недопутні.70%Це дуже кваліфіковані викладачі, але на жалькористолюбиві.Нажива затьмарює розум і фах.Викладачі чомусь вважають зо вони якась не погрішима вища каста.яЗверхнє ставлення до всіх обучаємих,і постійна жадоба до наживи .Від викладачів найбільше в суспільстві негативу. В Німечині, якщо ви самі без примусу даста викладачі подарунок більш ніж за 10€ сумарно , то найменше покарання звільнення.Зроббіть подарунок на день вчителя від всього класу за 10 го, і що буде з класом?Тільки викладачі з дитинства привчають дітей до хабарів, а там хто як зможе .От і маємо таке суспільство.
Лариса Попова
А Ви поцікавтесь, як викладають у Німеччині, навіть у престижних гімназіях: прочитайте самі параграф, а в кінці уроку самостійна. І це при зарплаті від 3000 євро..При цьому вчителі не мають купу неоплачуваних обов’язків, і не є винними в усіх проблемах дитини і іі батьків. Так там само процвітає репетиторство, але уже за 50 євро година. Не вчиться дитина- гайда на завод, а не репет на всю краіну, які погані вчителі.
Правдолюб
Для Лариса Попова: То хто тримає ? Вчіть німецьку і вперід за тисячами єврів
Коментувати
Андрій
Хто крешує освіту? Чому проблема в зарплаті тільки вчителям? Більшість з них нічого не навчають. Одне спасіння репетиторство, при наявності грошей. Не забувай за інші спеціальності наприклад ті які рятують значно цініше це життя працюючи часто в нічні зміни платячи здоров’я, а отримують за це копійки.
Анастасія
Для Андрій: неможливо навчити того, який примітивно мислить як його далекі від розуму, культури, виховання батьки. Таких дітей лише психологічно витримати в школі чого вартує. Матюкаються, пслять, п’ють, трахаються - це нормальний контингент, з ними можна про щось говорити, їх можна чимось зацікавити? Ні! Або у виключних випадках, коли вони самі це зрозуміють і захочуть стати нормальними людьми, але це рідкість
Андрій
Спочатку навчіться грамотно писати...
luchija
Для Андрій: Вам би теж не завадило повторити деякі правила...
Коментувати
Юрій
Та вже якось байдуже. Я до школи ходжу просто щоб відбути номер. А що? Всі ці роки поки я працював, мені обіцяли золоті гори. А тепер не хочуть виконувати закон який, як я пояснював дітям, що то святе, щодо трьох мінімальних зарплат вчителя. Тому передаю великий привіт Кабміну і ВРУ, які геть вбили мою мотивацію як педагога, просто спалили мене з середини тим, щоб я весь час думав, як я маю прожити сам і утримувати хворого батька за зарплату меншу ніж у нашого завгоспа. І коли настають такі умови, то вибір між вчителюванням і виживанням, або пошуком іншого варіанту то вибір очевидний, і вчителювання відходить на другий план, як і сама якість надання освітніх послуг.
Юрій
Для Юрій: Юрію, а Ваша совість де щоб просто ходити? Не всі батьки кончені, одиниці і то там є частка нашої вини як учителів, батьки надіються на нас.Ви під своїм дописом ставте Ф,І,О. і адресу школи. Або ж заяву на стіл. Я хотів би побачити Ваш вираз обличчя коли директор в присутності учнів обізве (даруйте слова не мої) гам....ом, мозгойо....ом, і по школі не ходжу а пиз....ю. Що слабо? Перш за все від таких виродків необхідно очистити освіту а надалі вести мову про гідну оплату праці.
Коментувати
Анастасія
У Законі про освіту прописано, яка має бути зарплата педагога, ст.62. Ні в якому разі вона не може залежити від успішності учнів. Це не правильно! Вчитель не має бути заручником обставини негативного елименту у вигляді дітей алкоголіків, наркоманів, а саме найгірше - дітей розлучених батьків, які залишили своїх розбещених і не вихованих, підлих діточок на вчителів, а самі поїхали на заробітки та у пошуках кращого життя у власних інтересах. Нехай батьки сидять з своїми дітьми до 18 років в Україні і стежать за ними, як вони себе поводять, морально підтримують і заспокоюють, мотивують своїх чад навчатися, бо в цьому смисл їхнього життя. А оскільки вони цього не роблять, то їхні діти стають законопорушниками, а тут вже не до навчання, а до якості майбутнього життя їхніх діточок. Але подивившись на цих батьків дивуюся звідки вони такі недолугі взялися, раряле ж культура була значно вища, побутувала мораль.
Ігор
Для Анастасія: Так і є , деяких дітей потрібно відправляти в підліткову колонію , бо воно не дасть спокійно жити ні вчителям , ні учням
Коментувати
Виталий
Все Работники образования должны получать от 2000 евро. Они формируют мышление наших детей и соответственно будущее этой печальной страны
mmm
як ви себе мало цінете. 15 000 38% . може авторам опитування треба було зажати запитання про стартову міімльну. ото 15 000 як раз підходять до стартової мінімалки.
Ірина
Таку зарплату на яку може і ксерокопії робити і курси всі сертифіковані пройти і сім’ю забезпечити і комуналку оплатити!! Щоб міг задовільнити прості людські потреби і потреби МНО
Irina Radzinsh
Для Ірина: 100%
Коментувати
Сергій
Заробітна плата повинна бути такою, щоб вчитель не відчував себе другосортною людиною, котра не може забезпечити свою родину, не шукав підробітку на стороні! Зарплата повинна відповідати ціновій політиці й потребам? Дайте вчителю владу імператора, зарплату президента, й можливості уряду! І, ще, коли проводите "реформи" в освіті, для початку порадьтеся з простими вчителями! І лише тоді ми разом досягне о успіху!
Правдолюб
Для Сергій: Ого !! Ти справді Сергій ? Чи можливо Наполеон Бонопарт !?
Коментувати