Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аля
Учні повинні навчатися. Крапка. У кожного свої обов’язки, діти навчаються, вчителі навчають а прибиральниці прибирають. Якщо хтось вирішив, що повинні прибирати діти то на це є тех. персонал. Але вони у нас привикли, що крім загальних коридорів і туалетів не повинна цим займатися. До речі а вчителі свої учительські прибирають?
Павлусь
Для Аля: ти б ще причепилася до учителя яким говном він сре.
вот поэтому
Для Павлусь: и нет стремления читать ЭТОТ сайт. Когда взрослые люди не ушли дальше 8летних, пусть 10-летних детей, здесь уже ничем НЕ помочь(((
Коментувати
Японські діти ...
прибирають у своїх школах, навіть в туалетах, тому у їхніх школах чисто і охайно. Звичайно усім простіше, коли є прибиральниці... Але може тому наша країна така неохайна і відстала, а Японія – чиста, красива і попереду всіх...
Син
Для Японські діти ...: А яка це ваша країна відстала та неохайна?
Tetiana Tetiana
Прибирання з дітьми після уроків-це для вчителя додаткова нервова нагрузка,коли вже і так вимотаний.З дітьми, а не діти. Діти самі як слід не почергують ,за деяким винятком.Таким чином економлять фонд зарплати (бухгалтерія ,а не директор). Я завжди говорила - це ніяка не суспільно-корисна праця - це приниження і дітей ,і вчителя.І додаткова безоплатна експлуатація вчителя. І бажаючі знайшлися б (у нас черга),немає ставки. Це так як і ,свідомо не внормований робочий час класного керівника.Спеціально вивчала це питання.В жодному нормативному документі не сказано,що ,якщо платять 25% від 18 год(ставки),то стільки ж треба і працювати як класний керівник.А це ,якщо не помиляюсь -одна година в день. У нас учні не прибирають- наймають замість себе технічку.
Коментувати
Тетяна Кіба
Скажу більше: вчителі не повинні відповідати за ремонт класних кімнат. а тим більше приймати в ньому участь! Учитель повинен прийти у підготовлений кабінет, і його не повинно хвилювати, хто там прибирає! Отака фантазія)
Инна
Для Тетяна Кіба: батьки Тим більш не потрібні відповідати за ремонти, наймати робітників і здавати на всю цю трахомудію гроші. Клас - це ще й кабінет вчителя, робоче місце, от хай і здає, клеєм і т.п. А наші діти довчаться і підуть геть.
Вчитель-КА
Для Инна: А у вчителя є кошти? Кошти є в адміністрації - претензії до них і для тих хто виділяє кошти на школу - місцева влада. Ваша недолугість добиває - може варто було краще вчитись, щоб розуміти хто за що відповідає. При чому тут вчитель?
ммм
Для Тетяна Кіба: що ви вкладаєте у поняття "підготовлений кабінет"?
Коментувати
Дрон
Родители, исчезните из школ! Я хочу, чтоб мои дети учились там, где нет посторонних с их идиотскими предложениями, замечаниями, претензиями! Свободу школам!
ммм
Для Дрон: а где ты посторонних видел? родители по закону - учасники учебного процеса, по семейному закону обязаны стоять на стороне физического и психического здоровья. Так что ваш призыв безмозглый.
Коментувати
Тетяна
PS. І, до речі, вчителі, звісно, не літають повітрям, але і не ліплять жувальні гумки під парти, не розкладають упаковки від їжі по кутках, не розсипаються лушпиння соняшнику тощо...
Тетяна
Не бачу нічого поганого в тому, що діти прибирають клас. Вважаю, так вони вчаться менше смітити та цінувати чужу працю. Для тих, хто пропонує вчителям прибирати класи, скажу, що вони саме так і вчиняють, не чекаючи ваших пропозицій.
Realistka
Як учитель, класний керівник і мама, відповідь одна -не повинні. Сім уроків, репетитори, заняття, поспіх на шкільний автобус. Плюс відро холодної води на третій поверх. Прибирання неякісне і важке. Діти і так втомлені. І не повинен вчитель примушувати дітей прибирати. Навчити цінувати працю - це виховання, а не примус. Прибирання туалетів теж потрібно поважати, але це не означає, що треба щоб діти це теж вчилися робити в школі. В кожного свої обов’язки і функції.
poiuytrewq
Для Realistka: як учитель, класний керівник і мама двох учнів, відповідь одна: ПОВИННІ. Ви прибираете після уроків за своїми учнями? Миєте дошку, замітаєте підлогу? Якщо ні - хто це робить?
Олекса Позняк
Для poiuytrewq: то батькососки, вони люблять від імені учителів плести гадості
Коментувати
Учитель
Все такие умные !Вы точно в теме ? Есть нормы кв.метров на техничек. В них государство вообще не закладывает уборку классов с 8 начиная...И кто виноват ? Учитель ? Т.Е. я, отчитав 7 уроков , должна после этого выполнить работу уборщика ? Умники,которые то пишут у меня три вопроса- ваши дети во мне после этого увидят учителя ? зачем я заканчивала университет? и кто мне оплатит чужую работу ? в стране 13 тыс вакансий учителей. скоро работать будет некому. достали своей ненавистью к учителям . Так давайте и вы после работы сядьте за руль маршрутки или на кассу в супермаркете и поработайте. идиоты.
Оксана
Для Учитель: А кто должен убирать, родитель? Я не разрешаю ребенку вымазывать блузку и тягать ведра!
Andi
А Ви дозволяєте смітити у класі? Якщо 5-7 уроків діти в класі, то Ви вважаєте, що це вчитель бруд наносив?
Оксан
Ні, вчитель взагалі, якби ніщо. У повітрі літає, нічого не робить.
Коментувати
Инна
Нет, дети не должны убирать. Для этого есть техперсонал. Может, ещё и в столовой им себе готовить? Родители вкладывают очень много средств на содержание школ и учителям должно быть стыдно заставлять детей ещё и мыть. Кстати, учитель тоже не летает в воздухе по классу, пусть берет и моет!
Вчитель
Ти на роботі також миєш приміщення, на ти, тому що поваги не має, до такого бидла як ти
Инна
Ти що, охаміло, чудо? Ти й у школі себе так поводиш з дітьми? Впізнаю типове спілкування вчителя.
Коментувати
Людмила
Я вважаю, що із сучасними засобами для прибирання ніхто вже давно не мочить руки у холодній чи брудній воді. А от вологе прибирання на перерві та провітрене приміщення дуже посприяють зменшенню захворювань у колективі. Не бачу нічого страшного у тому, що діти старших класів прибирають за собою самі.
Учитель
Для Людмила: Ви точно з України? У мене таке враження,що хтось спеціально штучно провокує нове протистояння "учителі"-"батьки", з цього питання, бо учитель-класний керівник, який відповідає за прибирання учнями класу добре знає що це таке, і просто не може хотіти цього
Сергій
Для Людмила: Де Ви бачили в більшості шкіл сучасні засоби для прибирання? Класний керівник має сам приносити ганчірки для миття підлоги та збирати гроші для придбання відра, швабри. А про форму та рукавички вже не йдеться! Вода тепла відсутня! Яка тут любов до праці!? Щоб вона була, необхідно створити належні умови праці, а не економити на всіх і всьому!
Коментувати
Учитель
Діти прибирати приміщення не повинні. І не говоріть,що так виховується у дітей любов до праці. Це -не так. Виховуєтья відраза до праці. Для прибирання має бути спеціальний одяг, рукавички,засоби для прибирання.Чому діти голими руками холодною водою повинні мити підлогу, на якій там хтозна що. Я -проти.
Економіст
Для Учитель: можете прибирати Ви.
Инна
Чого це? Батьки й так дітей вчать за вчителя ще й прибирати?
Учитель
Для економіст: Дякую за довіру, але прибирання школи не входить ні в перелік посадових обов’язків мене як учителя, ні в обов’язки дитини як неповнолітньої особи.
Коментувати
Михайло Степнов
Я вчитель, і я не розумію, чого, власне, діти мають прибирати шкільні приміщення! Може їм ще у мене вдома прибрати?! Є люди, які за це отримують зарплату.
Економіст
Для Михайло Степнов: немає. зазвичай в школах прибиральниці лише на територію загального користування (коридори, туалети, актові зали тощо). Діти прибирають за собою (як в себе (а не у Вас чи директора) вдома). Подивіться штатний розпис школи та площу. На 1 шт. од. прибиральниці має припадати 532,74 м2. Якщо у Вас достатньо прибиральниць для прибирання всієї школи, то вони й мають прибирати класи. Але врахуйте, що вони будуть прибирати 1 раз без підмітання між уроками.
Учитель
Чому це має бути проблемою дітей?
Nik
Освіта в Украіні безкоштовна. Засновник навчального закладу фінансує Навч. Закл. Тому в його обов’язки входить фінансування оплати за прибирання .Дійсно 500 м. кв. на ррацівника. Хоча немає нічого страшного , якщо діти будуть прибирати в класі за собою.
Коментувати