Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Станіслав Ніколаєнко- найкращій. Завжди турбувався про матеріальне становище вчителів . Талановитий науковець ,викладач . Дуже симпатична людина.
Василь Григорович
Станіслав Ніколаєнко- професіонал! Він знає потреби студентів і викладачів в сфері освіти, тому зробив і продовжує робити багато корисних і потрібних речей. Він успішна, гідна і чесна людина!!!!
Курис Юрий
Станіслав Ніколаєнко – є найбільш гідним міністром освіти та науки в Україні новітньої історії. Дуже відверта та талановита людина в якої є надзвичайно розвинена інтуїція, відповідальність і відданість справі, колективу та рідної країні! Великий досвід роботи у державних органах різного рівня, вдосконалення державної політики в освіті і науці. На мій погляд якби таких відповідальних керівників було більше, якість української освіти була б істотно вищою! Сучасному міністру Ганні Ігорівні є, що перейняти від цієї дивовижної та працьовитої людини свого діла. З повагою особисто до Вас д.т.н., професор Куріс Юрій!
Олена
Станіслав Ніколаєнко - найкращий міністр освіти! Він компетентний фахівець та професіонал у галузі науки та освіти. Доказом цього є його вдала та успішна праця на посаді!
Володимир
Станіслав Ніколаєнко - найкращий міністр освіти і науки в Україні новітньої історії. Чому? - Чудове розуміння структури та функціонування освітніх та інших державних установ, великий досвід роботи у державних органах різного рівня, реалізація державної політики в освіті і науці, спрямованої на розвиток країни, соціальний захист працівників освіти, запровадження державних програм (шкільний автобус, наука в університетах тощо. Для України був би зараз найкращий кандидат на найвищі посади країни.
filoloq
Для Володимир: А ще в нього дружина працювала, а дитина вчилася у школі, тому було адекватне сприйняття проблем, не те, що у інших!
"Учитель"
У Гриневич мама і чоловік вчителі, і що?
Коментувати
Юлія
Станіслав Ніколаєнко - найкращий міністр освіти. Він дійсно зробив багато корисних речей для дітей, вчителів, викладачів, науковців. Ніколаєнко - справедлива, чесна і компетентна людина!!!!
Світлана
Ніколаєнко С.М. Господар, Керівник, ЛЮДИНА... Йому і сьогодні, на посаді Ректора НУБіП, не байдужа доля всієї освіти України... Вболіває за кожен її рівень! Стратегічно і далекоглядно розуміє, якими шляхами треба йти, щоб вивести українську освіту на найвищий і найякісніший світовий рівень!
Оксана
Станіслав Ніколаєнко - реально найкращий міністр! Він розумів все, від дитячого садочка до університету!
Математик
Я за Ніколаєнка. Багато в чому не розбираюсь. Але при ньому підняли в три рази заралату. Це точно знаю.
Вчений
Ніколаєнко - кращий. звісно! При ньому впровадили 57 статтю та реально підвищили зарплату, вчителя почали поважати, а викладач - міг зайнятися наукою. Не те що зараз. Він і в університеті зараз лад навів - хай би міністерка приїхала та подивилася, повчилася б.
Олексій
Цікаве опитування. Думаю, через рік у Гриневич буде набагато менший відсоток прихильників, а Ніколаєнко памятають навіть після більш ніж десятиріччя його керування.
Торба
Ректор КПІ. Він хоч знав що таке освіта і наука.
Викладач
Якщо б опитування передбачало можливість вибору декількох варіантів, за Ніколаєнка проголосувало б понад 90%. Була робота. Системна та зрозуміла. А зараз, вибачте, чи це розвиток, чи "конвульсії"...
Лариса
Станіслав Миколайович Ніколаєнко - ГОСПОДАР в найкращому розумінні цього слова, і не важливо яку посаду він посідає - чи міністра, чи ректора. Коли Ніколаєнко береться за справу, можна бути певним, що вона буде виконана творчо, якнайкраще. Якби таких відповідальних керівників було більше, якість українсько освіти була б істотно вищою!
Мария
Николаенко --лучший, этот человек мог бы сделать очень многое, если бы ему не мешали. При нем было образование, учитель почувствовал себя человеком. А теперь - курс на уничтожение и образования и учителя, и преподавателей ВУЗов.
Василий
Также подерживаю Николаенко! Хоть и Кремень был хорош, но больше запомнился образовательными реформами и решительным министром Николаенко!
Козирський ВВ
Ніколаєнко. Досить подивитись на зміни, що відбулись під час каденції. Дивує більше друге - чому Державі не потрібен інтелект і мудрість сьогодні!!!
Світлана
Ніколаєнко зробив за короткий термін більше, ніж решта разом взяті, він - професіонал, жодне з його рішень не викликало сумніву, ми працювали впевнено
Лариса
Вважаю,що Ніколаєнко С.М. Працюю в освіті вже 40-к років!Об‘іздила всю Україну,на любих нарадах від людей ,освітян-лише лунають слова вдячності за професіоналізм,людяність і відданість Украіні Він і зараз -взірець керівника,роботоголіка, з перспективними планами розвитку на15-20 років вперед.У нього є надзвичайно розвинена інтуїція ,відчуття прекрасного , відповідальність і відданість справі ,колективу і країні !
просто вчитель
Я вдячна Ніколаєнку за те,що він звернув увагу на роботу класного керівника (адже сам ним колись працював) і на той час суттєво підвищив оплату, а до цього класні керівники отримували копійки.
Вчитель-КА
Для просто вчитель: Погоджуюсь. Ніколаєнко починав з низів - працював викладачем, директором профтеху. Тому й був на своєму місці на посту міністра.
Коментувати