Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ОДНОЗНАЧНО
розумнішого, толковішого мністра, ніж Ніколаєнко не було. Жаль, що політична доцільність перемагає здоровий глузд! А нинішній "міністр"-це просто якесь недорозуміння, свідчення того, що для влади освіта якесь 101-ше питання.
Михайлов Сергій Петрович
Всі міністри були з досвідом. Це нині беруть кого попало. Ну може Табачник не вписується у загальну оцінку. Паталогічний вор. А от з точки зору державності, глибини і відданості справи , системності , професіональності- лідер Ніколаєнко! При ньому так би не мучили вчителя, він би всю цю дурню відкинув.
Мельниченко Валерий Владимирович
Василь Кремень.Вчений.Керівник Людина. Тільки він відповідає цим критеріям.Не може міністр Освіти і Науки бути простим чиновником .Він повинен бути Вченим,що особисто розробляє стратегію модернізації Освіти і Науки.
Кравчук В і
Для Мельниченко Валерий Владимирович: А який толк нині від Апн - сплять на ходу... Так Кремінь і міністром робив. Как би чего не вишло??
Hjvfy
Для Кравчук В і: То може й правильно - як не вмієш і не знаєш, то хоч не заважай ;)
Оксана
Господи, чому завжди з усього зла приходиться вибирати найменше??
Коментувати
Олекса Позняк
Так наші учителі мазохісти. Як тільки Гриневич їх не обзивала - і некомпетентними, і такими що спеціально не хочуть учити дітей.Сертифікацію і ЗНО з шкільною інспекцією їм на голову. А що школа не для учителів уже забули? Учителів на контракт, директорам права рабовласників. Усі приниження забули?Правду казав один мій двійошник - плюйте на учителів , вони швидко висихають. Раби і бидло.
Василь
C. Ніколаєнко - найадекватніший займаній посаді міністр освіти і науки. Відгуки освітян, особливо шкільної ланки, дають підстави зробити такий висновок.
Алла Іванівна
Звичайно ж, мій голос за Ніколаєнка. Вчителі реально відчули турботу про себе. Кремень запам"ятався тим, що забороняв квіти на екзамени приносити, лише на Перший дзвоник та останній, бо це корупція. Згадався випадок, в кабінеті стояв у вазі букет з Останнього дзвоника, а тут екзамен, чекали гостей з міськво, то я ту вазу в шафу ховала, щоб у корупції не звинуватили.
Миронівка директор
Для Алла Іванівна: Вакарчук запам‘ятався тим, що в туалетах забороняв російською розмовляти, підливав масла в багаття в Криму. Табашник все тирив!!
Коментувати
Зореслава
Станіслав Ніколаєнко - найкращий міністр освіти, висококваліфікований спеціаліст, який розумів проблеми освіти і приймав адекватні рішення.
Ольга Прокопчук
Безумовно С.М. Ніколаєнко. Він завжди привітний, доброзичливий, тактовний, вимогливий. Йому властива людська повага й шана повсякчас. Умів у молодості прислухатись до порад старших і робив висновки для себе. З молодих років він згорав на роботі, цим зробив добротний фундамент для майбутніх професійних перемог. Для нього робота була завжди як священний борг. Він намагався зробити так, щоб праця вчителя гідно оплачувалася. Тому ввів доплату за класне керівництво, завідування кабінетом, вернув гроші по ст. 57. При ньому зростала заробітна плата вчителів. Тому впевнено пишу, що кращим міністром освіти в новітній історії був Ніколаєнко С.М.
Рівне - Острог
Кориснішого для української освіти , як Ніколаєнко не було і немає. Професіонал, ,практик, вольовий . Не боягуз,патріот і з глибоким розумом.
Майстер спортуХерсон
Для Рівне - Острог: нам фізрукам ввів доплати за спортзал. Дякую!!
Коментувати
Вчитель
Найкращим міністром освіти починаючи від незалежності України безумовно був Зязюн І. А. Його профеналізм та наукові здобутки є неперевершеним надбанням для України та заслуговують як на найшвидше втілення в освітній простір за ради покращення української освіти.
Лубни - киів
Для Вчитель: як менеджер , Іван Андрійовичем не сильний. Як ідеолог освіти радянської добрий. В академії пед наук розчинився ‚ потонув в захистах дисертацій...
Коментувати
Леонид
Николаенко, а каждый дальнейший был хуже. Новосад же это венец творения по разрушению образования.
СавицькийМ.
Для Леонид: не порівняно! Небо і земля. Він здобував , прирощував , вболівав за школу, а цій по барабану.
Коментувати
Наталя
Безсумнівно С. Ніколаєнко-найкращий міністр освіти за весь період незалежності України.
Местный
Я ещё в школе учился, когда был Николаенко министром и, как раньше, так и сейчас все педагогические работники о нём отзываются лестно.
Студент
Для Местный: він і зараз є могутнім провідником інноваційних освітніх ідей в університеті. Рівних ніц немає.
Коментувати
maria, Kyiv
С.Ніколаєнко - висококваліфікований міністр, мудрий, далекоглядний, працьовитий, справедливий керівник! Жодних нарікань, перебуваючи на посаді міністра, не отримав, тільки позитивні відгуки про його діяльність на посаді! Так тримати!
Юрій Байбула
Ніколаєнко. Без варіантів. Жоден інший міністр не зробив стільки для школи, як він.
Херсон профсоз
Все министры хорошие люди. Но беда нынешних в том , что они не сьели своего пуда соли, не топтали стерню, не пахали на народ, на ученика или студента, не знают учтельского хлеба. Нынешние ребята не могут ничего, а при Николаенко нам отдали долгов по 57 статье на миллиард доларов.... Он имел дар убеждать всех, сильный характер и професионализм.
Светлана
Із запропонованих - жоден не гідний називатися "найкращим міністром освіти", особливо Вакарчук - тут навпаки. найкращим дійсно був НІКОЛАЄНКО.
unforgiven 2
Ніколаєнко - єдиний в новітній історії справжній Міністр освіти і науки України. Всі інші - дилетанти, особливо Гриневич і Новосад.
Ушкалов Валерій
Для unforgiven 2:Єдиний хто не щемив науку - Ніколаєнко С. М. І кращий міністр.
Коментувати
Катерина
Ніколааєнко. Однозначно. Виважене ставлення до освіти. Нічого не розвалив на відміну від інших недореформаторів
наталія
Станіслав Ніколаєнко був єдиним міністром, що розумів потреби вчителів та учнів. Він зробив для школи більше, ніж всі інші міністри разом.