Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nat
Чи підтримуєте ви обов‘язкову сертифікацію вчителів? - Ні, не підтримую. Диплом вузу - це і є сертифікація. Далі вчитель повинен щорічно відвідувати певну кількість професійних семінарів та вебінарів, на що і повинні виділятись кошти.
раскатала
Для Nat: А капать у тебя не будет?
Коментувати
Тетяна
Вже зробили стільки дурниць-зробіть ще одну, я говорю про сертифікацію. І йдіть працювати в школи самі! Дістало!
Костянтин
А нащо вони всі закінчували педагогічні інститути? Чи диплом про вищу педагогічну освіти можна викидати на смітник?
Людмила
Для Костянтин: виходить,можна.Не сподобався тьотьці з "незалежної комісії" і все.Ти більше не маєш професії. Іди мести двори.
Коментувати
Вчитель
Як ви сертифікуєте трудовика? фізрука? чи воєнрука? Чи ці вчителі пожиттево будуть мати низьку зарплату?
Tan
Спочатку б краще провели сертифікацію депутатів.Вчителі постійно відвідують семінари,тренінги та займаються самоосвітою.З такими вимогами в школах скоро і тих вчителів не залишиться.Не губіть освіту безглуздими реформами.
Наталя
Ні, це підриває авторитет вузів! Треба закривати вузи, котрі набирають студентів із 104 балами на математичний факультет.
Катерина
Ні, звичайно з таким підходом скоро дітей не буде кому навчати. Подумайте краще про те як зробити так, щоб професія педагога була пристижною . А потім коли буде конкуренція вчителів, а не недостатність, можливо і сертифікація і контракти! Таке навантаження не варте власного здоровя.
совсуниха
Для Катерина: Вот когда сертифицируетесь, тогда и можно будет про престижность поговорить. А пока учитель - это кто попало!
Коментувати
Ірина
Вчитель все життя вчиться. Спочатку університет, потім кожні п’ять років курси підвищення кваліфікації, різноманітні семінари, вебінари, конференції. Скільки можна?! Краще б повернули педагогам право виходу на дольову пенсію. Стаж 25 років і більше щоб давав право педагогу самому вирішувати-працювати далі у школі, чи йти на пенсію!
Надія
Для Ірина: Та пенсія - сльози((( Тому і працюємо
Коментувати
Валентина
Потрібно підрахувати скільки коштів вартувало проведення першої пілотної сертифікації і вже тоді вирішувати. На мою думку дуже затратна процедура. Можливо якось по іншому сертифікувати.
Макс
Для Валентина: Та нічого, повигоняють половину - гроші повернуться. Це вигодне вкладення!
Коментувати
ЭКСПЕРТ
КАКОЙ ДУРЕНЬ СПРАШИВАЕТ ЭТО У САМИХ УЧИТЕЛЕЙ НА САЙТЕ УЧИТЕЛЕЙ? ОНИ ОТВЕТЯТ - КОНЕЧНО ЖЕ НЕТ, У НАС ЕСТЬ ДИПЛОМ! (купленный или устаревший)! СПРАШИВАТЬ НУЖНО У ВСЕЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ!
ГОЛОС
Для ЭКСПЕРТ: це ти общественность??? Іди ПРАЦЮЙ, а не варнякаєш зі свого болота. Багато вільного часу маєш, вди в ШКОЛУ попрацюй , тоді будеш гавкати
Наталия Голос
В учителей и так профвыгорание. Зачем вводить людей в дополнительные стрессы? Ради чьих-то амбиций и новаций? Обесценивается диплом вуза и курсы.
Любов
Не підтримую.Готуючись до кожного уроку, вчитель. і так підвищую свій фаховий рівень, шукає сучасні методи і технологіі для заохочення дітей вчитися, вивчає психологічні особливості дітей певного класу, цікавиться сучасними фактами життя в краіні, в науці, в мистецтві, щоб донести про це учням. Хібо цього мало? Вчитель і так не бачить власноі сім’і, віддаючи себе роботі. Схаменіться, урядовці!
Коментувати