Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЗЕЛЕНСЬКИЙ
То давайте відмінемо диплом про вищу педагогічну освіту і зразу випусники шкіл підуть на сертифікацію. СЕРТИФІКАЦІЯ! ЦЕ Ж БУДЕ КРУТІШЕ ЧИМ ДИПЛОМ ЗА 5 РОКІВ!!! Нащо Україні Університети? Давайте курси ( В ТРУСКАВЦІ) для вчителя НУШ ,екзамен і сертифікат, за одно і педвузи позакривати.
я так понимаю
Для ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Еще при Гриневич прозвучало когда-то, что преподавать имеет право магистр любой специальности. Вот они теперь это сертификацией доводят до логичного конца.
Коментувати
Лариса
Проведіть спочатку сертифікацію тих, що сидять у владних кріслах і крючкотворять кожен у міру своїх розумових здібностей різні інструкції, положення, накази...Пропоную змінити виборчу систему,перевіривши перед реєстрацією кожного кандидата у народні депутати України на знання законів України, уміння господарювати,дипломатичні правила,знання державної мови,культуру їхнього спілкування,на знання психології і т.п.Переконана, що сертифікований,але самовпевнений бовдур не підніме рівня навчальних досягнень учнів.Не вірю, що теперішні осучасненні бюрократи зможуть щось змінити.Учителям набридли пусті балачки!
діти України
Для Лариса: Нехай спочатку вчителі сертифікуються, а потім ми будемо здавати ЗНО!
Міра
Так і не здавайте ЗНО... Чи це вчителі змушують вас його здавати. Ідіть і працюйте після школи...
ммм
Для Лариса: слабо пройти сетифікацію не в Україні? а слабо, бо мов не знаєте.
Коментувати
Оксана Ігорівна
На мій погляд, сертифікація - це саме те, що підніме престиж вчителя! Я - за сертифікацію!
Лариса
Різко, але правдиво.Вони цього заслужили.
їїї
Для Учитель: Та почитайте коментарі вчителів - вони газети на уроках читають!
Коментувати
Учитель
А коли депутатів з "Голосу Пінчука" змусять пройти перевірку на стан їхніх розумових здібностей і не професійну придатність посаді, яку вони займають? У них явні проблеми з головою. Поки не пройдуть сертифікацію - у Верховну Раду не пускать!
Іванна
Подібну гидоту на вчителів пишуть люди, яким не поталанило з педагогами у їх шкільні роки. Жаль Вас, ви дуже примітивні у своїх висловлюваннях про ПЕДАГОГІВ!
ммм
Для Іванна: как тьі громко сейчас пукнула. і прозвучало так, наче вчилка, з якою їм не повезло, не причому. хоча у коментарі як раз і вийшло, так, що підкреслена недолугість вчителя. ти не думала спочатку думать, а потім ляпать?
Коментувати
Леся Авдиевская
Пропоную щорічно організовувати професійні семінари та вебінари. Теперішні курси підвищення кваліфікації - це нудні лекції, які вже вчитель перечитав по декілька раз в інтернеті та освітянській пресі, побільше практики
ммм
Для Леся Авдиевская: ось освітянам тут на сайті зробили форум. бентежить, що ніхто з вас не питає нічого про відносини, про то, як вирішити конфлікти, грмонія відносин, закони вчитель-учень-батьки. усе про бабло питання: отримання категорій, сертифікації і усе у тому дусі. Єдиний пост про відносини видалили. вчителі читали, жодна нічого не написала. вчителям то пофік чи у голові пусто і писати коментар ні про шо?
Коментувати
Леся Авдиевская
Робоче місце вчителя просертифікуйте!!! Якщо буде обов’язковою сертифікація,то вчитель буде думати не як краще навчити дітей, а як пройти сертифікацію.Краще ті кошти, які плануються витрачати на сертифікацію , передайте школам на забезпечення вчителів оргтехнікою з обслуговуванням, методичними, навчальними, роздатковими, канцелярськими матеріалами, бо на все це вони витрачають власні кошти,а дже без цього якісного навчального процесу сьогодні не забезпечити .
голос
Для Леся Авдиевская: Ага, проще сделать для детей нормальные интернетуроки, а вас баранов, разогнать!
сертификация!
Для Леся Авдиевская: Только судя по фотке рабочее место у тебя нормальное. Вот уже брехливые твари эти учителя! СЕРТИФИКАЦИЯ! И проверка на детекторе лжи!
прості люди
Для Леся Авдиевская: Дааааааааааа, робоче місце як у президента! Куда там тому зе! Може тебе короною забеспечити?
Коментувати
школяр
Я отказываюсь сдавать ЗНО, "бо це принизливо"!
Тая
Отучившись 5 лет в институте, проработав в школе много лет, имея высшую категорию и звание старшего учителя, выпустив из школы не одно поколение учеников, успешно сдающих всевозможные экзамены и тесты по предмету, я должна кому-то доказывать свою компетентность? Очередной абсурд абсурдного правительства, иначе эту инициативу не назовешь.
репетитор
Для Тая: Ваших учнів, скоріш за все, репетитори поднатаскали за окрему платню
ммм
Для репетитор: не обов"язково. є ще таке: дитина якось сама знаходить шляхи запам"ятовування матеріалу і його використання. коли робить такі речі, що вчитель не дає і не дав би ніколи, але завдяки тому, що такий учень саме у нього у класі, і вчителю припадає слава. а так як вуз не вчить багатьом речам, а займається саме зубрьожкою, записуванням конспектів (коли у Європі вже давно вчитель друкує книжку-конспект і на лекціяї студенти проходять приклади, а не записують тупо теорію), то що прийшло, те і вийшло з вузу. і так само вуз радіє вундеркіндам, бо вони дають престижність, а напрягатися не треба.
Коментувати
Ruslan Kuznetsov
Цікаво, а як вони збираються закрити вакансії, що відкриються в зв’язку з тим, що будуть недопущені до роботи вчителі, які, можливо, відмовляться проходити принизливу сертифікацію? Маю надію, що здоровий глузд таки переможе цю креативну маячню депутатів від голосу, а інакше тільки страйк та судові позови.
алла
Для Ruslan Kuznetsov: Грядет интеграция предметов, в старшую школу - по конкурсу, так что пока много "лишних" учителей
Наталя
Згодна з думкою про першочергову сертифікацію тих,хто біля освіти.То в них є багато вільного часу,а де його вчителю взяти?24годин у добі не вистачає.
Коментувати
Соня
Ні. Це просто абсурд,що ще придумають для вчителів. Чому ніхто не проходить сертмфікацію, міністри всі пройдуть,судді,лікарі
1
Для Соня: врачи точно проходят, еще какую!
Лариса Попова
Певно, тому мені поставили діагноз алергія після 5 днів 39, 5, потім висип( я ще й попередила, що в закладі кір), на аналізи ніхто й не думав відправляти. Тут навіть ідіот розуміє, що це не алергія. Ось вам і "серйозна сертифікація" лікарів.
Коментувати
Особа
Шановні урядовці, дайте, будь ласка, хоч по одному функціональному принтеру на кожну учительську з безлімітним запасом листків та фарби, і я буду проходити ваші сертифікації хоч щодня! А поки я трачу сотні власних гривень на сучасні методичні матеріали, ксерокси і роздруківки для забезпечення наочності (а таких багато), то навіть не піднімайте цю тему. Ми усі давно знаємо, що таке шведська, американська та німецька школа, хотілося б такі самі ресурси!
андрей
Для Особа: Знаем, что ты ксеришь - задания на самостоятельные и контрольные работы, чтоб самой отдыхать на уроке!
Школа
Яка ви обмежена людина...напевно, ваші діти у школі з роздруківок бачили тільки самостійні.. я їм співчуваю.. Щоб дійсно приносити цікаві ілюстрації, ребуси, кросворди, яскраві матеріали, фейсбук-сторінки письменників, створювати чудові проекти, то, вибачте, для цього просто олівців і листочка А4 недостатньо.
ммм
Для андрей: тупишь. по чем комент, дятел?
Коментувати
Ігор
Можливість введення обов’язкової сертифікації викликала обурення педагогічної спільноти ще у 2017 році під час прийняття законопроекту «Про освіту». Після довготривалих дискусій було запроваджено добровільну сертифікацію. І це зазначено в діючому Законі України "Про освіту". Зважаючи на те, що сертифікація є новим інститутом для освітян, порядок її проведення є недосконалим та потребує доопрацювання, вводити обов’язкову сертифікацію, непроходження якої позбавляє права займатися педагогічною діяльністю, є неприйнятним, викликає категоричний протест у педагогічної спільноти.
Олена
Якщо сертифікація обов’язкова, то диплом про освіту не має жодного значення. Диплом виданий державним акредитованим закладом. За кордоном сертифікація - це допуск до роботи після здобуття освіти. А в нас пропонують її проходити вчителям зі стажем роботи... Жодної логіки. Отже, диплом виданий державою- не має жодної ваги? Для чого вчилися?
эксперт
Для Олена: В том то и дело, что молодой учитель сдавал ЗНО, а у вас уже старческие маразмы на уроках
Коментувати
ось так!
Стільки вчителів не потрібно! Нехай залишаться найкращі! Вчитель, взагалі, може бути один на всю країну. Достатньо офіційно встановити в класі телекамери для вчителів, які згодні розповсюдити свій досвід. Нелегально камери і так існують у кожного учня. Щоб не потонути у безодні інформації необхідно організувати конкурс. Експерти порадять індивідуально кожному учню необхідну базу даних.
вчитель
Вчителі практично на кожному уроці проходять сертифікацію. Якщо буде обов’язковою сертифікація,то вчитель буде думати не як краще навчити дітей, а як пройти сертифікацію..Краще ті кошти, які плануєте витрачати на ту сертифікацію , передайте школам на забезпечення вчителів методичними, навчальними, роздатковими, канцелярськими матеріалами, оргтехнікою з її обслуговуванням,,ІКТ, щоб їм не приходилося на все це витрачати власні кошти,бо без цього якісного навчального процесу сьогодні не забезпечити . Вже сьогодні існує дефіцит педагогічних кадрів, після таких нововведень буде не дефіцит, а катастрофа.
Людмила
Робоче місце вчителя просертифікуйте))) за більше ніж 20 років викладання від МОН не було аркушика паперу,поганенької ручки, жодного наочного матеріалу,про офісну техніку взагалі мовчу.Як сто років тому: я,дошка,крейда. І все. У бібліотеці фахових видань нема( бо нема коштів). Крутись,любий учителю , як хочеш. Витрачай на методичну літературу свою і без того жебрацьку зарплатню,креатив,вишукуй, зростай,а ми прийдемо тебе перевіряти за п’ятьма критеріями. А де критерії до умов праці, до засобів реалізації завдань, які ви ставите перед учителем?
Ольга Оленич
Для Людмила: Цілком згодна. Я, дошка, крейда! Як викладати сучасним дітям (візуалам, дітям Z? як модно казати) фізичні процеси "на пальцях" , щоб вони не нудились від писанини або від розглядування малюнків у підручнику? Кожен урок фантазуєш. Сьогодні знайшла моделі кристалічних ґраток десь 1960 року виготовлення - діти у захваті: "а потримати можна?". Майже вся наочність така стара.
не учитель
Для Ольга Оленич: ну и дура. Дай им ссылку - наглядности в интернете - валом!
Коментувати
Олена
Учителя и так живут на работе... Вместо того чтобы повысить престиж профессии, государство давит , унижает, забирает здоровье. И у учителя есть предел...
Родитель
Почему у детей никто не спросил когда им вводили ЗНО после окончания школы??? А сколько тут вони поднялось! Капец! Точно ни хрена не знают!
Олена
Для Родитель: в отличии от ученика у учителя есть диплом. Учителя тоже учились в школе и сдавали экзамены...а потом в ещё и в институте.
кто его знает
Для Олена: может сдавали, может покупали
Вчителька
Я молодий вчитель(відносно),мені 27 і теж здавала ЗНО, коли закінчувала школу, потім одна вища, потім друга.Медаль, ЗНО на 180 і вище, бюджет у першому вищі,(в другому за законодавством не можна).Навіщо це все було? Сертифікація після школи і ти вже вчитель, а що?Було б дуже смішно, якби не було так страшно.Терпець майже урвався, все за свої кошти, зарплатня мізерна, але кожен повчає. Розгоните вчителів, які хотіли працювати і горіли навчанням дітей, залишитесь з сертифікованими, які не до інтерактивних та цікавих уроків готуються, а до сертифікацій!
Коментувати
Учитель зі стажем
Це все дурня!!! Дорогі освітяни ! Не переживайте . Від коли затверджують сертифікацію? З квітня 2020 року. Добре! Час на сертифікацію - п’ять років. Прекрасно! Перша хвиля обов’язкового "заходу" -2025 рік. Супер. Є п’ ять років , щоб залишити школу , заспокоївшись. А чи впевнені Ви, що знайдуться гроші на це? А чи створять нам умови праці?( не буду перераховувати). А чи витримає такий термін нова міністерка? Ми витримаємо. Не вперше . Ми атестації бачити ще й не такі. Ну нехай тішаться, що щось роблять. Створіть нам умови, забезпечте всім необхідним, а ми Вам такі уроки покажемо після курсів за кордоном, що декому з інспекторів і не снилося. А не подобається - покажіть , як провести урок з 36 учнями. Так що не нервуйтеся. Беріть за свій рахунок на 5 днів відпустку - з сім’єю на природу. Маєте на це право. Багато в зарплаті не втратите, але станете поважати себе, а сім’я Вас , нарешті, побачить вдома.
Nadezhda Z
Для Учитель зі стажем: !!! Найкращий коментар)) Я за позитив!
з
Для Nadezhda Z: Дурінь думкою багатіє
1
Для Учитель зі стажем: В течении 5 лет все УЖЕ должны сертифицироваться. Будут списки очередности. Первыми пойдут те, у кого приближается аттестация.
Коментувати