Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Bita
Підтримую. Як може навчатись в класі 1 дитина? Де тут соціалізація, емпатія і т.д..? Може хтось зможе пояснити , тоді можливо зміню свою думку.
Арго
Для Bita: треба в село, аби разом з дітьми поїздити автобусом до опорної школи і назад. А ще краще разом зі своєю дитиною. А то легко підтримувать закриття малокомплектної, якщо школа під боком
Ліза
А як в інших країнах їздять? Або як їздять з передмістя до Києва кожен день на навчання та в садочок, через те, що в містечках місць немає?
Ліза
Мої діти також їздять шкільним автобусом і нормально, якість освіти, яку вони отримують вартує того.
Коментувати
cos
Підтримую , тільки не закриття малокомпетентних (сільських шкіл), а закриття 450 депутатів в тюрьми. Як казав екс-президент Порошенко, решітка і залізні двері чекають. Тільки дещо забув додати- чекають депутатів, міністрів, заступників міністерств та його самого.
Halyna Balaban
Цікаво,а який відсоток депутатів і чиновників,які закінчили сільські школи ? Ну ,що ж вітаємо-’’дерьовня есть дерьовня’’. Схаменіться,Україна завжди славилася своїми мальовничими селами.А молодь і так виїжджає,то з часом у сільських школах і без таких’’реформ’’ буде нікого навчати. У нас уже все реформовано,залишилася найбільш’’корумпована’’сфера-освіта. А чого ж так ’’полюють’’ за нашими спеціалістами у світі,якщо освіта така погана?!
Олександр
Я також проти закриття сільських шкіл, саме простіше закрити ,а скільки коштів скільки людської праці вклали в будівництво шкіл. Колгоспи вже в 2000 ліквідували, зараз навідь руїни розгорнули і зробили поля, більшість молоді лишилося без роботи, виїхали або до міста або на заробітки в Польщу. Лишилося закрити на селі школи, ФАП, сільські ради будинки культури, Тай можна згортати хати та робити поле, а село- привезуть китайців тай будуть через 10 років щирими українцями, з китайськими традиціями, а села лишаться лише в підручниках історії України.
Тетяна Кіба
Для Олександр: Так і буде. Слуги попрацюють.
Коментувати
Ольга
Я проти закриття сільських шкіл. Кожна дитина має право на освіту. Чомусь ніхто з сільських дітей не їде навчатися в опорну школу добровільно. Держава просто шукає гроші, які хочуть знайти найлегшим шляхом. А "погані" сільські вчителі, то лише привід. Про дітей ніхто не думає, а лише гроші, гроші, гроші.
ммм
Для Ольга: тоді фінансуйте самі.
Ольга
Скажіть, чому за помилки некомпетентного управління фінансовими ресурсами держави ми зараз повинні розплачуватися найдорожчим. Діти це наше майбутнє! Чи не задорога ціна!
Коментувати
Валентина Игнатенко
Ні, не підтримую. Опорні школи не дають тих знань.про які так кричать. А дітям на підвозі дуже важко Сама працюю в школі, де 40% діток на підвозі. Це жах для дітей і батьків. Діти зранку не виспані, а піся 15 цей голодні, бо автобус додому повезе їх не раніше 16. А взимку - це вже темна ніч. Про виконання ДЗ у більшості випадків й говорити не треба. Дитина спати хоче, а не вчити уроки поночі
ммм
Для Валентина Игнатенко: так значить питання у поганій організації.чогось у інших країнах теж возять дітей, і ніхто не ниє, бо там організаія на рівні. у нас же цю структуру треба робити з нуля. та ось у нас велика проблема - у нас народ чекає, що йому усе у рота покладуть.
ИННА
Чогось у інших країнах ...це яких? У більшості тих країн зовсім інші адміністративні одиниці і історичні умови. Дітей ніхто не возить автобусами ,які по пів року без техогляду. Ви дітей сільських і батьків питали? А податки із сіл їдуть чималі, то держава має їх не на чинуш використовувати , а повертати на місця, то і проблема відпаде.
Коментувати
Viktoria Maranda
Так, підтримую, тому що більшість таких шкіл, це знущання над дітьми. Коли діти приходять у старших класах до опорної школи то їхні знання значно гірші ніж у дітей опорного закладу. Ми вже третій рік з цим маємо справу. І учителі більшість їдуть заробляти гроші, а не давати знання дітям. Це теж з практики, ане слова образи для колег.
Глазько Людмила
Шановні учителі сільських шкіл! Звертаюся до Вас! Не мовчіть , поширюйте! Це що - повністю закрити майже всі сільські школи?! Адже освіта у нас "не така якісна" ? Це таких "слуг народу" ми собі обрали, щоб взагалі нищили село? Де ж ми візьмемо "не менше 15 учнів " у класах?У нас що , покращилась демографічна обстановка? Виходить, закривайте школи, ідіть в нікуди - ні ви, ні ваші діти нікому не потрбні, Відсоток сільського населення все ж значно менший, ніж міського , і "погоду ми не правитимемо." А далі дуже далеко і зазирати не треба- ті молоді люди, які ще і залишилися в селах та народжують діток, і ті виїдуть - хоч у місто " з якісною освітою.", хоч у "привітну"для на Польщу чи ще кудись? Якими ви фарбами не малюйте привабливі опорні школи,але ж для батьків і для дітей набагато зручніше ходити до школи у своєму селі чи селищі. Але кому це болить? СІльська школа - НЕВИГІДНА структура для держави, де ЛЮДИНА - центральна фігура! Ось такі парадокси! Чи то ми, маленькі людці- вчителі сільських шкіл, які все життя віддали школі, не бачимо зі своїх маленьких сіл( читайте - нірок) всю БЛАГОРОДНІСТЬ реформ у освіті , яку затіяла нова влада? Бо тепер, як виявилось, 29-річна міністр освіти вважає , що і освіта у нас , сільських школах,- " не така". Можливо, це і різко, але це, як не крути - ГЕНОЦИД сільської школи!
Irina
Для Глазько Людмила: цілком згідна з вами. В селі якість освіти не гірша. Просто давайте дивитись реально, у нас 5 діток і 1 навчається добре, у місті 30 - 5 навчається добре. В процентному відношенні результат однаковий. Але так як ми, в сільських школах огортає турботою кожного учня у місті немає такої можливості. Наші діти тому і мають більше моральних цінностей, бо вчитель має час приділити увагу проблемам кожного учня. Невже добрі успішні люди непотрібні державі і суспільству? Потрібні тільки чорнороби, щоб обслуговувати олігархів? Я проти геноциду сільських шкіл!
ммм
Для Глазько Людмила: це не слуги народу, це фінанси співають романси. Село вимирає не із-за школи, школи пусті, бо село вимирає, виїзжає. МОН може провести інтернет, ви його заставити, і проводьте пряму трансляцію зі свого класу, яку буде дивитись єдиний учень напр. 6го класу у тому селі, де вже немає школи. од вашого верещеання для нього одного школу все-рівно не залишать.
Глазько Людмила
"Верещання"- це спицифічний звук, який може видавати як людина, так і тварина, а ви навіть не знаєте тембру мого голосу. Будьте коректними у своїх висловлюваннях- я ж Вам особисто нічого не винна, нічого ж ніби не позичала, і кредит у Вас не брала? То чому ж Ви собі дозволяєте висловлюватись про моє "верещання". Мій пост - це моя суб"єктивна думка, це не лобіювання якихось бізнес-інтересів, і , це - думка без перебільшення сотень тисяч, то всі ми для Вас що - "верещалки"? А Ви хоч щось знаєте особисто про мене?
Коментувати
Ольга
Ні, не підтримую. Зникне школа - зникне село. Не потрібно робити з сільських дітей тупих.
ммм
Для Ольга: воно і так зникає. тому і школи пусті. у вас проблема з визначенням причинно-наслідкових зв"язків.
Коментувати
Ельвіра
ні, не підтримую!Є села, до яких діти добираються з різних шкіл за декілька километрів, дітей по селах небагато, але ім теж треба отримувати освіту.Краще зробіть скорочення чиновників у Міністерстві освіти
unforgiven 2
Підтримую скорочення 99,9% освітніх чиновників на чолі з міністром, які будучи некомпетентними в своїй справі, отримують набагато більші зарплати від досвідчених учителів.
Наталія
До опорної школи 15-20 км по розбитих дорогах в дощ і в сніг, в хуртовину і під час ожеледиці, коли дитина має прокидатися дуже рано і досипати в автобусі - то це виходить дуже добре і економно для держави. А якщо дитина навчається в своєму селі в комфортних умовах, але в школі всього 40 учнів, то це погано, не економно. Замість того, щоб допомагати таким школам їх топлять. Кажуть низький рівень знань, навіщо ці розмови. Я працюю в такій 39-й рік.Серед випускників є люди дуже різних професій і посад. Дайте спокій сільським школам!!!! Знищите школи - знищите село!
ммм
Для Наталія: настав час міняти напрямки своїх забаганок, спрямовувати їх не на державу, а на місцеву владу, бо ваші дороги, буси і школи-будівлі на їх плечах. дійте зазвичай підвозять у такі школи, де немає другої зміни. тому діти можуть починати навчання о 8:00-8:30-9:00. Проводьте у школу інтернет і читайте лекції зі свого класу, а її будуть дивитись у школі, де 1 учень.
Коментувати
Юлія
Кожна дитина має право навчатися у своєму населеному пункті. Дітям дуже важко прокидатися о 6 ранку, потім півгодини їхати по нашим дорогам, навчатися 6 годин, годину чекати шкільний автобус і знов додому. Якщо дитина навчається у своєму селі: прокинулася о 7 ранку, о 7.30 пішла до школи, на великій перерві сходила додому пообідати, о 14.30 вже вдома.
Ікар
Для Юлія:" Дайош" школу в кожному селі.
Ікар
Для Юлія: І регулярно ходить в туалет додому.
ммм
Для Ікар: іди убийся, троляко.
Коментувати
gry
Відкрийте очі. Не село вмирає без школи, а школа вмирає без села. Людей немає в селі, щоб дітей народжувати. (діди й бабусі на це не спроможні). Молоді дітородного віку тривіально немає роботи. Тому і кидають село. А лозунг "Без школи немає села" втратив свою актуальність. От і навчають школи з проектною потужністю 400-500 учнів декілька десятків дітей фермерів(яких одиниці) та невдах, які ніде не влаштувалися, перебиваються випадковими заробітками, в кращому випадку, або п’ють безпробудно.
Володимир Ярмоленко
Для gry: ці фермери , є опорою первинного господарства України і складовою доходу держави. Є така мудра річ, як моніторинг знань і особливо ЗНО, порівняйте співвідношення міського та сільського населення, і їх результати на ЗНО. Тому, будь ласка не говоріть дурниць. Держава має розвивати малий бізнес в селі , а не знищувати.
Валентина Игнатенко
Про фермерів, які виживають в селі, як можуть без підтримки держави. без шкіл, медичних пунктів, зневажливо може говорити лише СНОБ. Ви, шановний gry, не забувайте, що 40% валюти для України щороку заробляють фермери й невдахи. При цьому намагаються дати соїм дітям достойну освіту. заплатити скажені, як для села, податки й ПРАЦЮВАТИ з ранку до ночі ЩОДЕННО й КРУГЛИЙ РІК без закордонних відпусток. При цьому ми - ФЕРМЕРИ- залишаємося ЛЮДЬМИ, достойними того, щоб найнеобхідніше мати у своєму селі, а не у вигаданій опорній школі. де часто до привозних дітей нікому й діла не має. Наші діти складають ЗНО не гірше міських. Я як сільський вчитель із 33-річним стажем скажу вам, що не має значення міська чи сільська дитина, але якщо ВОНА НЕ ХОЧЕ ВЧИТИСЯ, ніякий педагог - ні міський, ні сільський - ЇЇ НЕ НАВЧИТЬ
Коментувати
Тетяна
Я проти закриття малокомплектних шкіл. Держава повинна підтримувати освіту. Закриття це не вихід.
Ікар
Для Тетяна: вихід є, всім потрібно терміново пебратися в село та почати займатися вирішенням проблеми демографічної складової, в малйовничому селі, на природі це питання краще вирішується...Проверено.
Коментувати
Марина
Якось довелось бачити закриту школу в селі - це даже гнитюче видовище. І закривати їх не можна саме з ідейних міркувань, бо то дійсно загибель села.
давно пора
Для Марина: та яке видовище на? Утримувати школу в якый вчителыв быльше ніж учнів заради ідейних міркувань, ви серйозно?
Тетяна
звичайно такі школи треба закривати_ навчання ніякого, здорова конкуренція між учнями відсутня, вчителі таких шкіл волають проти тільки тому, що переймаються своїми зарплатами, для якісної освіти класи повині бути нормальними.
Марія
Так
Коментувати
Горбань Віктор
"Під шумок" компанії закриття малокомплектних противники Зе-команди закриють школи з сильними педагогічними колективами і будуть звозити учнів в опорні з слабкими вчителями. Не перестарайтесь!!! Головна цінність шкіл - талановитий вчитель! Замінити поганого вчителя, коли поруч є значно кращий - неможливо! Проблему потрібно розв’язувати законодавчо!
Марія
Школа - це основне, що є у селі. Не буде школи - не буде села. В Україні були ще і гірші часи, коли місяцями не платили зарплати. Але жодна влада не наважувалася закрити школи поки не прийшла Зекоманда. Вітаю, вони нас зробили.
ольга екимова
однозначно пiдтримую. дiти повиннi мати нормальну освiту а малокомплектнi школи такого не доють.
Любов
Для ольга екимова: Пані Ольго, ви справді вважаєте, що дитина, яку підняли о шостій ранку, проїхавши 18 кілометрів по бездоріжжю, захоче отримувати будь-яку освіту? Повертаються зі школи десь о п’ятій. Я знаю цтаких дітей. Ровірте мені, вони вже нічого не хочуть!
Коментувати
Тарас
Нова команда працює...гірше старих політиків,які не наважувались на таке! Вітаююю..зе прихильників