Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Категорично против закриття малокомплектних шкіл. Якщо хочете знищити націю закривайте школи.
Гость
Для Олена: Це дійсно так 1000%.
Коментувати
Марина
Ні. Опорні школи без системи ідеальних доріг та безкоштовних нормальних шкільних автобусів - це знущання над дітьми.
марина
Ні. Я вважаю закриття малокомплектних шкіл частиною політики, спрямованої на скупку українських земель монополістами. Так само, як і закриття в селах лікарень. Село без школи приречене на вимирання. Молоді родини не захочуть жити в селі без школи. Люди виїзджатимуть - земля в такому селі падатиме в ціні і її за безцінь скуплять великі гравці ринку.
Слюсаренко Олена
Не підтримую КАТЕГОРИЧНО, а навпаки треба заохочувати людей до переїзду в село і максимально сприяти створенню і розвитку фермерства
Юрій
Підтримувати закриття шкіл? Цього німці, у другу світову не робили! Обдрочєнци ордло - цього не роблять... Якщо стратегія на те, щоб лишилися кілька великих міст, а решту земель продати... Але то вже буде не Україна, а щось зовсім інше. Бо душа України, в українському селі.
Гервасій
Для Юрій: Німці коли окупували західну Україну якраз закривали школи.
Коментувати
Мeрі
Руйнувати - нe будувати!Я проти закриття!Шкода,що сучасні рeформи тільки і заключаються у закритті та скорочeнні і нe лишe шкіл.
світлана
порушувати права сільских дітей на рівні моживості отримання освітніх послуг є злочин проти майбутнього держави
Учителька
Моя племінниця навчається в школі в сусідньому селі, куди звозять діток із 5 населених пунктів. Для цього є 2 автобуси. Дитина абсолютно не хоче ходити до школи (і це першокласниця!), бо вставати дуже рано, їх привозять першими, потім вони годину чекають початку уроків, доки той же автобус привезе дітей з іншого села. Після уроків, які закінчуються о 12.00, діти мусять чекати 15.30 - 16.00, коли їх разом із старшокласниками відвезуть додому. Групи продовженого дня в школі немає, обідів, відповідно, теж не готують. Дитячого майданчика немає. Місцеві йдуть після уроків додому, а інші просто сидять у класі під наглядом вчительки й чекають своєї черги від’їжджати автобусом. Ці кілька годин дитина проводить сидячи біля вікна - виглядає автобус. А ще ж, буває, що шкільний автобус ламається,тоді школярі їдуть рейсовим, а рейсовий робить зупинки лише біля траси, звідки йти до села 4 км. Дитина дуже радіє, коли мама через застуду лишає її вдома, бо можна виспатися. Це реалії Чернігівщини.
Катя
Поки діти міністрів будуть вчитись за кордоном - діла в нашій освіті не буде.
Коментувати
boss
Я працюю у школі, де 78 учнів, проте в минулому навчальному році із 5 випускників 3 вступили до ВУЗів на державну форму навчання а один із них - Золота медаль і 3 місце на 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Невже це не результат? Невже тут можуть бути вчителі-непрофесіонали? Невже тут діти гірші за міські? Після закриття школи вчителі, які могли б розкрити таланти ще багатьох діток, будуть змушені заробляти за кордоном. Схаменіться поки ще не пізно. Такі реформи призведуть до жахливих наслідків, можливо жахливіших ніж АТО.
антибот
Нова владо, не розчаровуйте своїх виборців, не повторюйте гірких і смертельних помилок своїх попередників!
антибот
За такі рішення деякі дописувачі критикують "Зе-Команду", але де ви були, коли за час правління Порошенка було ліквідовано біля 700 українських шкіл? https://www.slovoidilo.ua/2017/08/22/infografika/suspilstvo/serednya-osvita-ukrayini-yak-zmenshylasya-kilkist-shkil-uchniv-roky-nezalezhnosti Незалежно від того, хто зараз при владі, моя думка не змінна - в той час, коли у Москві щороку відкривають по 40 нових шкіл і садочків щороку, кожна закрита школа в Україні - подарунок ворогу! Це стратегічне питання оборони держави!
Ганна
Для антибот: Ви ще не проаналізували, скільки садочків і шкіл відкривається в Польщі, наприклад. Чи менше з тим?
Коментувати
boss
Ніякого скорення шкіл! Це скорочення населення, скорочення території, зникнення України. http://osvita.ua/news/polls/66002/#comment_355348
Polin
Один нюанс: український прапор - жовто-блакитний, прапор герцоргства - темно-синій і насичено-жовтий
Вчитель
Ні в якому випадку не закривати школи. Закриття шкіл призведе до знищення села.
Історик
Вибачте, що трохи не по темі, але є один дуже цікавий факт, про який мало хто знає. Пошукайте в Гуглі або на Вікіпедії таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург. Ви зі здивуванням помітите, що нинішній прапор України точнісінько такий же, як і в цього герцогства. Тут явно криється якась таємниця. Іще трохи цікавих та несподіваних фактів про прапори. Багато хто вважає, в тому числі і серед записних націоналістів, що ОУН-УПА використовувало червоно-чорний прапор. Але це помилка. Насправді ОУН-УПА використовула прапор синього кольору із жовтим тризубом по центру. А червоно-чорний прапор - це прапор Анголи. Не вірите? Просто загугліть "прапор Анголи".
Петро Тополя
Для Історик: На українському прапорі верх блакитний, а таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург має насичений синій. То ми просто так шануємо себе, коли все одно що синій, що блакитний. А загалом на прапорах держав, провінцій і т.д. використовується небагато кольорів.
історія
Правильний український прапор повинен бути навпаки, верх - жовний, тобто - сонце, а низ - блакитний, тобто море, ріки, його ще підмінив Скоропадський
Коментувати
Вчитель
На найближчих виборах до місцевих рад, вчительська спільнота і кожен вчитель окремо повинні зробити все можливе, щоб "Голос Пінчука" та "Слуга ізраїльського народу" програли ці вибори.
Вчитель
Для Вчитель: Для Вчитель: чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок.
Коментувати
Плахова Любовь Васильевна
Якщо закрити школи де менше 50 учнів, то це означає, що знищити повністю північні райони України.
kobzarenko.igor@ukr.net
порушувати права сільских дітей на рівні моживості отримання освітніх послуг є злочин проти майбутнього держави
Лариса
Категорично ні. Збивати дітей по 35 чоловік в один клас, знущання над дітьми. Люди залишаються без роботи, село гине.
ммм
Для Лариса: село гине не від відсутності школи. з "селом гине" до економістів, до свого любимого Зеленського. МОН тут не власний. яка каша в училок у голові. я в шоці.
Коментувати
ткачова надія михайлівна
Я працююю в малокомплектній школі і предмети читають спеціалісти, а не директор і пару вчителів! Якщо не знаєте, не говоріть нісенітницю. А якщо десь і є, то це не значить, що скрізь.
ммм
Для ткачова надія михайлівна: єстєссссна, що не всі, омеріку відкрила.
Коментувати