Категорично против закриття малокомплектних шкіл. Якщо хочете знищити націю закривайте школи.
08.11.2019 в 12:08
Гость
Для Олена: Це дійсно так 1000%.
06.01.2020 в 21:15
Коментувати
Марина
+2
Ні. Опорні школи без системи ідеальних доріг та безкоштовних нормальних шкільних автобусів - це знущання над дітьми.
08.11.2019 в 10:05Відповісти
марина
+2
Ні. Я вважаю закриття малокомплектних шкіл частиною політики, спрямованої на скупку українських земель монополістами. Так само, як і закриття в селах лікарень. Село без школи приречене на вимирання. Молоді родини не захочуть жити в селі без школи. Люди виїзджатимуть - земля в такому селі падатиме в ціні і її за безцінь скуплять великі гравці ринку.
08.11.2019 в 10:04Відповісти
Слюсаренко Олена
+2
Не підтримую КАТЕГОРИЧНО, а навпаки треба заохочувати людей до переїзду в село і максимально сприяти створенню і розвитку фермерства
08.11.2019 в 09:52Відповісти
Юрій
Підтримувати закриття шкіл? Цього німці, у другу світову не робили! Обдрочєнци ордло - цього не роблять... Якщо стратегія на те, щоб лишилися кілька великих міст, а решту земель продати... Але то вже буде не Україна, а щось зовсім інше. Бо душа України, в українському селі.
08.11.2019 в 08:26
Гервасій
Для Юрій: Німці коли окупували західну Україну якраз закривали школи.
11.12.2019 в 20:30
Коментувати
Мeрі
+1
Руйнувати - нe будувати!Я проти закриття!Шкода,що сучасні рeформи тільки і заключаються у закритті та скорочeнні і нe лишe шкіл.
08.11.2019 в 00:38Відповісти
світлана
+1
порушувати права сільских дітей на рівні моживості отримання освітніх послуг є злочин проти майбутнього держави
07.11.2019 в 23:11Відповісти
Учителька
+2
Моя племінниця навчається в школі в сусідньому селі, куди звозять діток із 5 населених пунктів. Для цього є 2 автобуси. Дитина абсолютно не хоче ходити до школи (і це першокласниця!), бо вставати дуже рано, їх привозять першими, потім вони годину чекають початку уроків, доки той же автобус привезе дітей з іншого села. Після уроків, які закінчуються о 12.00, діти мусять чекати 15.30 - 16.00, коли їх разом із старшокласниками відвезуть додому. Групи продовженого дня в школі немає, обідів, відповідно, теж не готують. Дитячого майданчика немає. Місцеві йдуть після уроків додому, а інші просто сидять у класі під наглядом вчительки й чекають своєї черги від’їжджати автобусом. Ці кілька годин дитина проводить сидячи біля вікна - виглядає автобус. А ще ж, буває, що шкільний автобус ламається,тоді школярі їдуть рейсовим, а рейсовий робить зупинки лише біля траси, звідки йти до села 4 км. Дитина дуже радіє, коли мама через застуду лишає її вдома, бо можна виспатися. Це реалії Чернігівщини.
07.11.2019 в 01:41
Катя
Поки діти міністрів будуть вчитись за кордоном - діла в нашій освіті не буде.
06.12.2019 в 12:52
Коментувати
boss
+1
Я працюю у школі, де 78 учнів, проте в минулому навчальному році із 5 випускників 3 вступили до ВУЗів на державну форму навчання а один із них - Золота медаль і 3 місце на 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Невже це не результат? Невже тут можуть бути вчителі-непрофесіонали? Невже тут діти гірші за міські? Після закриття школи вчителі, які могли б розкрити таланти ще багатьох діток, будуть змушені заробляти за кордоном. Схаменіться поки ще не пізно. Такі реформи призведуть до жахливих наслідків, можливо жахливіших ніж АТО.
05.11.2019 в 23:37Відповісти
антибот
Нова владо, не розчаровуйте своїх виборців, не повторюйте гірких і смертельних помилок своїх попередників!
05.11.2019 в 15:07Відповісти
антибот
За такі рішення деякі дописувачі критикують "Зе-Команду", але де ви були, коли за час правління Порошенка було ліквідовано біля 700 українських шкіл? https://www.slovoidilo.ua/2017/08/22/infografika/suspilstvo/serednya-osvita-ukrayini-yak-zmenshylasya-kilkist-shkil-uchniv-roky-nezalezhnosti
Незалежно від того, хто зараз при владі, моя думка не змінна - в той час, коли у Москві щороку відкривають по 40 нових шкіл і садочків щороку, кожна закрита школа в Україні - подарунок ворогу! Це стратегічне питання оборони держави!
05.11.2019 в 15:05
Ганна
Для антибот: Ви ще не проаналізували, скільки садочків і шкіл відкривається в Польщі, наприклад. Чи менше з тим?
07.11.2019 в 06:47
Коментувати
boss
Ніякого скорення шкіл! Це скорочення населення, скорочення території, зникнення України. http://osvita.ua/news/polls/66002/#comment_355348
05.11.2019 в 03:09Відповісти
Polin
Один нюанс: український прапор - жовто-блакитний, прапор герцоргства - темно-синій і насичено-жовтий
04.11.2019 в 10:29Відповісти
Вчитель
Ні в якому випадку не закривати школи. Закриття шкіл призведе до знищення села.
03.11.2019 в 06:33Відповісти
Історик
Вибачте, що трохи не по темі, але є один дуже цікавий факт, про який мало хто знає. Пошукайте в Гуглі або на Вікіпедії таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург. Ви зі здивуванням помітите, що нинішній прапор України точнісінько такий же, як і в цього герцогства. Тут явно криється якась таємниця. Іще трохи цікавих та несподіваних фактів про прапори. Багато хто вважає, в тому числі і серед записних націоналістів, що ОУН-УПА використовувало червоно-чорний прапор. Але це помилка. Насправді ОУН-УПА використовула прапор синього кольору із жовтим тризубом по центру. А червоно-чорний прапор - це прапор Анголи. Не вірите? Просто загугліть "прапор Анголи".
01.11.2019 в 04:24
Петро Тополя
+1
Для Історик: На українському прапорі верх блакитний, а таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург має насичений синій. То ми просто так шануємо себе, коли все одно що синій, що блакитний. А загалом на прапорах держав, провінцій і т.д. використовується небагато кольорів.
01.11.2019 в 20:53
історія
Правильний український прапор повинен бути навпаки, верх - жовний, тобто - сонце, а низ - блакитний, тобто море, ріки, його ще підмінив Скоропадський
07.11.2019 в 02:03
Коментувати
Вчитель
На найближчих виборах до місцевих рад, вчительська спільнота і кожен вчитель окремо повинні зробити все можливе, щоб "Голос Пінчука" та "Слуга ізраїльського народу" програли ці вибори.
28.10.2019 в 12:29
Вчитель
Для Вчитель: Для Вчитель: чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок.
28.10.2019 в 14:29
Коментувати
Плахова Любовь Васильевна
+2
Якщо закрити школи де менше 50 учнів, то це означає, що знищити повністю північні райони України.
26.10.2019 в 22:00Відповісти
kobzarenko.igor@ukr.net
+3
порушувати права сільских дітей на рівні моживості отримання освітніх послуг є злочин проти майбутнього держави
25.10.2019 в 18:43Відповісти
Лариса
Категорично ні. Збивати дітей по 35 чоловік в один клас, знущання над дітьми. Люди залишаються без роботи, село гине.
22.10.2019 в 19:57
ммм
-1
Для Лариса: село гине не від відсутності школи. з "селом гине" до економістів, до свого любимого Зеленського. МОН тут не власний. яка каша в училок у голові. я в шоці.
23.10.2019 в 13:51
Коментувати
ткачова надія михайлівна
+2
Я працююю в малокомплектній школі і предмети читають спеціалісти, а не директор і пару вчителів! Якщо не знаєте, не говоріть нісенітницю. А якщо десь і є, то це не значить, що скрізь.
22.10.2019 в 10:45
ммм
-1
Для ткачова надія михайлівна: єстєссссна, що не всі, омеріку відкрила.