Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Потрібно змінити формат свята. Погодьтеся,останній дзвінок це свято і вчителів (бо скоро відпустка) і учнів (канікули) . Непотрібно нікого мучати навстоячки,запропонуйте шкільному парламенту придумати формат і це дійсно буде цікаво. В минулому році ми зібралися в актовій залі, випускники презентували спогади про свої роки навчання + кумедні замальовки на сцені+ поспівали пісень. Бути весело і цікаво, як дітям так і нам. Фантазуйте,довіртеся дітям і всі будуть задоволені)
лариса
Читаю коментарі і дивуюся, що поганого несе свято першого і останього дзвоника(лінійки), якщо ви вважаєте, що це квіти вчителям та директорам, ви помиляєтесь, саме їм це не потрібно. Вчителі працюють з вашими дітьми 11 років, а ви з ними житимите все життя і думайте, що ви СІЇТЕ і ВКЛАДАЇТЕ в душі своїх дітей. ПРОБАЧТЕ КРИК ДУШІ!!!
Іллона.
Для чого відміняти шкільну лінійку, ви можете пояснити? Вважаю, що необхідно залишити все так, як воно було і раніше. Необхідно провести опитування людей.
Ксю
Дивно. Всі коментуючі проти, а за лінійки проголосувало 60%. я особисто за відміну лінійок, адже це шкільний варіант войонізованого зразку
Руслана Бутенко
Свято дітям потрібно завжди ОТ форму проведення лінійок потрібно міняти
Олена
Зайва лінійка. Більше 100знаків для чого? Аргументи. Так і треба писати. А не к-ть знаків.
Наталя
Однозначно потрібно відміняти, бо зараз лінійки проводять для вчителів і директора із завучами.
Nata
Для Наталя: Жах! Звідки такі міркування? Ті ж самі директори і завучі хочуть вкласти у Ваших дітей щось путнє. Але мабуть не вдається, бо у батьків такі дивакуваті думки!!!
Світлана
Для Олеся: дивні речі говорите..А навіщо директору чи завучу лінійка? Її ще треба підготувати і затратити здоров’я і силу...Все робиться для ваших дітей, тільки вам це не дано зрозуміти...Всі найбільші проблеми з дітьми починаються від батьків...Хоча не всіх...Є і такі батьки, які це розуміють...Так що якщо відмінять, ні завучі, ні директор плакати не будуть, будуть плакати ваші діти, бо їм не буде що згадати...А вчителям буде легше...
Anna Grushko
Так не треба робити для дітей те, "що не дано їм зрозуміти" і ще, це Ви серйозно про те, що без лінійок дітям не буде про що згадати?
Коментувати
оля
все, що повязане з радянщиною, треба мітлою вимітати, сокирою вирубувати, лопатою викорчовувати.... щоб і сліду не лишилося. І згадок про невмотивовані лінійки
Практик
Для оля: А разом з тим - і школу теж, бо вона - радянщина! І Олю - теж, бо корінням у радянщині (бабуся на лінійці стояла)!
Коментувати
Валентина Скопина
Кожна конкретна школа має вирішувати,відмінити чи проводити. Децентралізація. Правда?
Моніка
Немає потреби. Не всі охоче її відвідують. Часто не сприяють погодні умови, що зазвичай впливає на самопочуття окремих дітей. Квіти можна подарувати любому педагогу в будь-який період навчального року, а щодо заохочення, то існує безліч інших загальношкільних і класних заходів, де учні можуть справді себе проявити, а не просто відстовбичити на дощі чи сонці півгодини.
наталя
Відмовлятися потрібно від офіційності, довгих виступів "високого" начальства. Потрібно зробити так,щоб це було справжнім святом для учнів.
я
На мою дудку святкова лiнiйка, якщо i потрiбна, то тiльки выпускним класам.
Тарас
Для я: Для випускних класів є випуск, взагалі не розумію навіщо ці лінійки. Похвальні листи та грамоти можна і в класі роздати, доручити це класним керівникам.
Практик
Чому ж у класі? Давайте в шкільному туалеті, а то і взагалі не давати - папір треба економити. І взагалі - для чого ці олімпіади? Пуста трата часу. А школа навіщо? Попи європейццям підтирати - і таблички множення не треба.
Anna Grushko
А для чого справді ці грамоти? Краще б хоча б по цукерці дали.
Коментувати