Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Люди ви що взагалі тронулися! У мене нема слів. Може взагалі саме навчанням теж відмінемо, воно ж було в СССР? Придумайте спочатку щось толкове щоб можна було запровадити у нас а потім відміняйте!!!
Юлія
Це ж свято,як можна і цього лишати!!!До чого дійшли,аж соромно...Пекуче сонце?Де ж воно?Вже давно такий захід займає не більше 45 хвилин.А для кого це не потрібно, то може залишати дитину вдома,в Інтернеті.Знайте,що для першачків- це знаменна подіія,а для випускників-це нагода сказати останні слова своїм вчителям,іншим дітям....Повірте,почуття радості і сльози на очах......Не лишайте цього...
Илона
Для Юлія: Тебе в голову нажарило майское солнышко? Что ты за ахинею несешь?
Коментувати
Наталя
Линейка-это издевательство над детьми и родителями .Стоять под солнецепеком или,даже под дождем было и такое ,ждали ВИП пЭрсону,для того, чтоб тот( та) навешали очередную порцию лапшы.
Марина
Для Наталя: О! Саме так було тільки що... приїхав мер, з мером... і півтори години стояли. Спочатку трохи хмарно було, але як тільки сонечко з"явилось, почали дітей виводити, яким погано зробилось.
Коментувати
яна
невже в радянській освіті все було так погано? Чомусь все відмінити ,все зруйнувати ,все знищити ,а натомість ніхто .нічого кращого придумати не може А ще : наші радянські учні завжди були переможцями міжнародних олімпіад
Anna
Для яна: кончено если не линейка победителями одимпиад они бы не стали)))
Илона
Яна,угомонись,совковая дива
Коментувати
Ollesia
Вступайте до МАУП. Дуже хороший університет.
Наталія
Лінійки чи свято першого та останнього дзвоника залишити для перших класів першого вересня і для випускників на кінець травня
Юлія Яріз
Якщо на лінійці підводять підсумки, нагороджують успішних учнів, показують цікаві номери за участю школярів, то чого ж ні? І як без лінійки випускникам, як без останнього дзвоника? В будь якому випадку, це як крапка. Рік скінчився, давайте відпочивати. Це для дітей, як сигнал---"ура,ура ...домой пора")
Ірина
Вважаю, що відмінити все можливо і лінійки теж.Та є багато чого в сучасній школі і хорошого.Чому б не руйнувати все,а змінювати все поступово і крнструктивно.Зруйнувати найпростіше,а от запровадити і провести справді цікавий захід в кінці навчального року складно. Лише вказівки.
наталя
Не лінійка, а Свято останнього та першого дзвоника!!! Ми відійшли від лінійки, а організовуємо для дітей свято початку навчального року ( якщо розумно продумати, то мотивує) і завершення! Це організовується для того, щоб дитині, впершу чергу, цікаво було іти до школи, а якщо є цікавість, то буде і бажання ходити до школи!
Тетяна
Не потрібна. Сама в дитинстві вистоювала лінійки з важкістю. Чому б не зробити те, що дітям буде радісно і цікаво: туристична поїздка класом, пікнік тощо.
Катя
Ні лінійкам, грошам батьківським лихо і дітям не цікаво на сонці чи під дощем,
Валентина Борисенко
Креативні освітяни вже давно проводять квести, клуби, майданчики, червоні доріжки, хіт-класи і т.д.А "динозаври" зациклились на старовині. Дітям ці лінійки як 5 колесо..
Сергей Лимонов
Для Валентина Борисенко: ти ба яка "креативна " вчителька новатор!" Червона доріжка " самій не смішно ?
Коментувати
Анна
Має бути виховна година,цікава та мотивуюча.
так потрібні
Але до 1 години. Привітання від гостей та слова випускників. Все інше-грамоти, можуть роздавати на звичайній лінійці.
Юлія
Запитала свого сина (6 клас) він сказав, якщо не довга, десь 30 хвилин, то нехай буде. Я теж такої думки, якщо діти мають стояти довше, ніж 30 хвилин, то краще не потрібна така лінійка!
Ollesia
Для Юлія: Згоден з тобою, Юлія. Цього буде достатньо-30 хвилин
Коментувати
Катерина
Пропонують відмовитися від лінійок ті, для кого шкільне життя не стало частиною його життя. Переконана, що школа для них була пустим звуком і відбувайлівщиною
Учень
Лінійка потрібна для того, щоб побачитися з друзями-однокласниками, яких ти не бачив близько трьох місяців, поспілкуватися з ними. Звичайно поменше мерії, які приходять на показушку.
Олена
Лінійка потрібна, можливо потрібно змінити її формат, проявити інноваційність та креативність. Але це свято на якому вручають похвали, грамоти, нагороди, а де ще дитина може цим похвалитись!
Олеся
,Лінійка потрібна, тільки погоджуюсь з попередніми думками, потрібно змінювати формат. Мене обурює на лінійках виступи представників мерій : голова, зам, представник сім’ї і молоді, представники райради, облради і т.д. і т.п. І кожен говорить мінімум по п’ять хвилин, а то і більше, і в кожного зміст один і той самий - побажання, настанови...а бідні діти стоять під палючим сонцем або під дощем і їм зовсім то нецікаво, вони чекають коли то все скінчиться...
Олександр
А при чому тут радянський анархізм, як щоб б не було культурної революції то звичайна дитина взагалі б не могла навіть читати, ви в яку ж..у хочете засунути освіту своїми експерементами, досить уже і так на селі вчителям працювати не легко Попрацюйте хоть один рік в школі побачите самі. Традиції не трогайте я як історик проти цього буду протестувати, а то доведете країну що будуть одні неуки. Аж стидно буде говорити, що ми європейська держава.
за зміну формату
Для Олександр: Серед традицій був безкоштовний проїзд вчителів до місця роботи, ремонт кабінетів за рахунок державних коштів, повага до вчителя. Тепер навіть грамоти учням, за перемогу у районному етапі олімпіади вчителі мають купувати за власні кошти. Тож зміна формату проведення останнього дзвоника лише полегшить працю вчителя. Думаю , тут справиться учнівська рада школи разом із батьківським комітетом
Коментувати