Тернопільський державний техуніверситет незаконно зменшив плату за навчання деяким студентам

Контрольно-ревізійним управлінням в Тернопільській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Тернопільського державного технічного університету ім.І.Пулюя

Тернопільський державний техуніверситет незаконно зменшив плату за навчання деяким студентам

За результатами перевірки встановлено фінансових порушень на загальну суму 91,2 тис.грн. Зокрема: незаконних витрат бюджетних коштів - 43,5 тис.грн., недоотриманих фінансових ресурсів - 16,2 тис.грн., фінансових порушень, що не призвели до втрат - 31,5 тис.грн.

Фінансові порушення деяких працівників навчального закладу призводять до недоотримання фінансових надходжень в університетську «казну». Так, проведеною в процесі ревізії перевіркою повноти нарахування та своєчасності поступлення плати за навчання встановлено, що окремим студентам контрактної форми навчання безпідставно зменшено розмір плати за навчання на 50% та 25%, внаслідок чого, університетом недоотримано власних надходжень на суму 11,6 тис.грн.

За результатами ревізії на винних осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення та направлено обов'язкові вимоги, щодо усунення виявлених порушень. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру області.

Освіта.ua
22.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів