Тести 2009 будуть підготовлені відповідно до програм зовнішнього тестування

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив заяву у зв'язку із затвердженням МОН України „Програм зовнішнього оцінювання навчальних досягнень вступників до вищих навчальних закладів у 2009 році"

Тести 2009 будуть підготовлені відповідно до програм зовнішнього тестування

Зокрема у заяві йдеться про повну відповідність майбутніх тестів оприлюдненим програмам зовнішнього незалежного оцінювання 2009. Жодного питання, яке виходитиме за межі затверджених програм, у тестах не буде.

Майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання у процесі підготовки рекомендуємо використовувати зазначені вище програми та шкільні підручники. Не користуйтеся посібниками, довідниками та іншою літературою, що видана без погодження з Міністерством освіти і науки або з Українським центром оцінювання якості освіти. Зазначено у заяві УЦОЯО.

Також у заяві увага майбутніх вступників звертається на те, що в бібліотеках закладів освіти є в достатній кількості збірник інформаційних матеріалів «Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів. 2008», який також рекомендується використовувати під час підготовки до зовнішнього оцінювання.

Перевидання посібника в 2009 р. здійснюватися не буде. Однак, зважаючи на те, що в зазначеному посібнику немає матеріалів для підготовки до тестування з іноземних мов, Український центр оцінювання якості освіти планує наприкінці 2008 р. видати доповнення до нього, де буде подано зразки тестових завдань з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Це видання також надійде до бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів. Повідомляється у заяві Українського центру оцінювання.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання дивіться тут.

Освіта.ua
20.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів