Програми зовнішнього тестування на 2008/2009 рік

Міністерство освіти і науки України затвердило програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2008/2009 рік

Програми зовнішнього тестування на 2008/2009 рік

Згідно з Наказом МОН №865 від 18 вересня 2008 року Міністерством освіти затверджено програми незалежного тестування з української мови та літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії, а також іноземних мов.

На підставі затверджених програм Український центр оцінювання якості освіти буде розробляти тестові завдання на 2009 рік.

Програми зовнішнього оцінювання визначають зміст тестів із кожного предмета. Ці програми учасники зовнішнього оцінювання зможуть використати в процесі підготовки до тестування.

Згідно з затвердженими програмами Міністерство освіти і науки зменшило кількість предметів зовнішнього незалежного тестування з 11 до 8. Зокрема Міносвіти скасувало тестування зі всесвітньої історії, зарубіжної літератури, основ економіки, основ правознавства та ввело тестування з іноземної мови де на вибір планується тестування з англійської, німецької, французької чи іспанської мови. Також у 2009 році випускники будуть мати право проходити тестування не більш ніж із п'яти предметів. У 2008 році випускники проходили тестування максимум з трьох предметів.

Затверджені програми зовнішнього незалежного оцінювання дивиться у розділі програми ЗНО.

Освіта.ua
20.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів