Видано новий підручник - "Основи інтелектуальної власності"

17 вересня у Київському міському Будинку вчителя відбулася презентація вперше виданого для української молоді підручника "Основи інтелектуальної власності". Повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки

Видано новий підручник - "Основи інтелектуальної власності"

"Важливою особливістю видання є те, що в ньому розкриваються історичні факти. Особлива увага приділена розкриттю правових основ розвитку винахідництва, а також підкреслюється важливість усвідомлення учнями власної ролі у досягненні життєвого успіху, вибору правильної професії, побудови кар'єри", - зауважив журналістам на прес-конференції автор видання, голова Державного департаменту інтелектуальної власності Микола Паладій.

Тираж підручника невеликий - всього дві тисячі екземплярів. Однак, як запевнив присутніх Микола Васильович, незабаром "Основи інтелектуальної власності" можуть видати у кількості не менше 100 тисяч, як тільки школи заявлять про своє бажання вивчати цей курс.

У тому, що попит на видання з'явиться, автор не сумнівається: "Когорта винахідницького середовища - це, без сумніву, еліта нашої нації. Крім того, ці люди - великі патріоти України. Я знаю багатьох, кому пропонували чималі кошти та роботу за кордоном, але всі вони залишилися на своїй землі. Нашими спеціалістами цікавиться багато закордонних кампаній: японських, китайських, американських, от тільки український бізнес з прохолодою поки що ставиться до винахідницької діяльності. Однак, щоб не говорили, а винахідників у нас з кожним роком збільшується і про їхню діяльність та винаходи потрібно знати сучасним дітям", - резюмував Микола Паладій.

"Основи інтелектуальної власності" рекомендовано для учнів 10 класу, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І та ІІ рівня акредитації.

Освіта.ua
20.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів