Студентство вимагає участі в розробці нового Закону "Про вищу освіту"

Представники студентських організацій пікетували будівлю Комітетів Верховної Ради України, з вимогою залучення студентства до розробки нової редакції Закону "Про вищу освіту" і врахування їхніх пропозицій при розробці "комітетської" версії законопроекту

Студентство вимагає участі в розробці нового Закону "Про вищу освіту"

Як повідомили у прес-службі Української асоціації студентського самоврядування (УАСС), пікетування було проведено у наслідок засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, одним з основних питань якого стало затвердження рекомендацій учасників слухань у Комітеті щодо "Удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні в контексті підготовки нової редакції Закону України "Про вищу освіту".

Основним пунктом розробленого Міністерством освіти і науки законопроекту, що викликає найбільше невдоволення студентів, є положення про обов'язок "відпрацьовувати" 3 роки після завершення навчання у вузі, що, на думку організаторів акції, суперечить Конституції і міжнародним конвенціям про права людини.

За інформацією організаторів акції, потреба в проведенні пікетування обумовлена тим, що під час зазначених слухань, що відбулися 18 червня 2008 р., студенти були позбавлені можливості донести свою позицію до членів Комітету і громадськості. Зокрема, серед 250 учасників слухань, список яких формувався керівництвом Комітету, не було жодного студента і тільки один аспірант - президент УАСС Анатолій Гнатович, якому, утім, не надали слова.

Пізніше всім членам Комітету були передані вимоги студентства, які є студентською альтернативою до прийнятих без участі студентів "рекомендацій 18 червня".

liga.net
18.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів