Вперше за 17 років у Луганську відкрили новий гуртожиток для студентів

12 вересня 442 студента Луганського національного університету ім. Шевченко заселилися в новий гуртожиток, - перший гуртожиток, побудований за часи незалежної України

Вперше за 17 років у Луганську відкрили новий гуртожиток для студентів

Будівництво гуртожитку майже на 99% реалізував вуз за власні кошти. Частина фінансування була виділена з держбюджету в рамках програми "Студентський гуртожиток".

Там будуть жити студенти двох нових структурних підрозділів університету - Інституту торгівлі й Інституту інформаційних технологій.

Три триповерхових блоки будинку підключені до власній котельні, тому гарячу воду студентам обіцяють подавати цілий рік без перебоїв. Крім того, на секціях - бойлерні душові. У гуртожитку є своя пральня, де студенти зможуть безкоштовно користуватися пральними машинами. Кімнати на 4-6 чоловік мебльовані. У перспективі в гуртожиток обіцяють провести Інтернет.

За словами проректора ЛНУ по науково-педагогічній роботі Олександра Бабічева, новий гуртожиток дозволить частково вирішити гостру проблему забезпечення іногородніх і іноземних студентів житлом.

У планах вузу - побудувати ще один гуртожиток на 600 місць. Університет сподівається на державне фінансування будівництва.

Сьогодні знайти студентам ЛНУ житло в Луганську допомагає спеціально створена соціальна служба. Завдяки їй 4-5% студентів знаходять квартири за доступними цінами (від 300 грн. з людини на місяць).

24.ua
13.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів