А. Яценюк вважає, що держава достатньо фінансує розвиток науки

Таку думку він висловив у ході виступу перед викладачами та студентами Запорізького національного технічного університету

А. Яценюк вважає, що держава достатньо фінансує розвиток науки

Обговорюючи питання науково-дослідницької діяльності, А.Яценюк зазначив, що попри розхожу думку про недостатність фінансування вітчизняної науки, Державний бюджет виділяє достатні кошти для розвитку науки. Про це повідомляє прес-служба Голови Верховної Ради.

При цьому він навів дані 2007-го року, коли держава фінансувала наукові розробки у розмірі одного мільярда гривень. „При такому фінансуванні постає питання, а де ж Нобелівські лауреати, а де ж нові звершення, а де ж нові наукові дослідження?", - сказав А.Яценюк.

На його думку, проблема полягає у неправильному розподілі коштів. Фінансування освітньої і науково-дослідницької галузі, вважає А.Яценюк, повинно здійснюватись „у нормальному обсязі, а другий стандарт у розмірі три відсотка ВВП". „Але ті гроші, які є, повинні використовуватись виключно у цільовому напрямку", - зазначив він.

„Але на жаль, ми замість того, щоб займатися наукою, "скиртуємо" папери, які потім вкриваються пилом, тому що вони нікому не потрібні", - заявив Голова Верховної Ради.

Освіта.ua
12.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів