У вишах буде новий курс "Основи споживчих знань"

Програма розроблена завдяки співробітництву Міністерства освіти і науки України і спільного проекту ЄС і Програми розвитку ООН "Співтовариство споживачів і суспільні об'єднання"

У вишах буде новий курс "Основи споживчих знань"

У Києві презентований новітній навчальний курс для вищих навчальних закладів - "Основи споживчих знань".

Автори проекту переконані, що курс "Основи споживчих знань" є актуальним і буде важливим для вузів, оскільки на сьогодні в Україні існує проблема порушення прав споживачів, проблема низької проінформованості споживачів про власні права, що у свою чергу є гальмом для розвитку вітчизняного ринку та економіки.

Курс розроблений для вузів, що проводять навчання по власних програмах. Студент може обрати цю програму для вивчення за власним бажанням разом з економічними спеціальностями ступеня бакалавра.

Але навчальний матеріал курсу буде доречним не тільки для економічного курсу, але і для інших дисциплін, зокрема, для майбутніх рекламістів або маркетологів.

Тематика курсу "Основи споживчих знань" знайомить з основними європейськими і світовими практиками захисту прав споживачів, історією виникнення споживчого руху і діяльністю громадських організацій споживачів. Також у курс включені законодавчі акти і порівняльний аналіз інформації з різних країн, щоб покупець в Україні орієнтувався на існуючому споживчому ринку.

Сьогодні вже висловили бажання викладати цей курс такі національні вузи як Києво-Могилянська академія, Національний торгово-економічний університет, Національно-економічний університет, Національний університет "Львівська політехніка", а також ряд регіональних вузів.

podrobnosti.ua
12.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів