Виконуючий обов'язки декана юрфаку КНУ імені Т.Шевченка «провалився» на захисті докторської

Учора Вища атестаційна комісія прийняла рішення про додаткову перевірку докторської дисертації виконуючого обов'язки декана юридичного факультету КНУ імені Т.Шевченка Івана Гриценко

Виконуючий обов'язки декана юрфаку КНУ імені Т.Шевченка «провалився» на захисті докторської

Як свідчать фахівці, причиною провалу захисту дисертації став низький науковий рівень дисертації, у якій «наукова новизна і висновки мають характер анотації», у зв'язку з чим неможливо визначити що ж виносилося на захист. Сама ж робота має «описовий, констатуючий характер, а не науковий або науково-прикладний». Окремі ж висновки прямо суперечать Конституції України.

У роботі, що повинна відповідати найвищим вимогам, використано тільки 5 нормативних актів.

Причиною низької якості роботи з думки колег І. Гриценко є те, що він ніколи не був фахівцем не тільки в адміністративному праві, але й у праві взагалі. І. Гриценко є істориком за професією, а зайнятися правом його змусила перспектива обійняти посаду декана юридичного факультету КНУ.

Спроба провести захист дисертації в м. Харкові, подалі від професури юрфаку КНУ, а також обмеженість доступу як до самої роботи так і до автореферату дисертації не допомогли горе-кандидату стати доктором.

І. Гриценко виконує обов'язки декана юридичного факультету КНУ імені Т.Шевченка з жовтня минулого року. Експерти стверджують, що сам факт провалу докторської дисертації в.о. декана спричинить украй негативний вплив на науковий рівень керованого їм установи.

24.ua
11.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів