З 11 по 14 вересня у Львові пройде Форум видавців

Сьогодні, 11 вересня, у Львові розпочався 15 Форум видавців, який цього року вперше проходить у статусі національного. Під час цієї книжкової ярмарки відбудеться понад 260 заходів. Загалом у ній бере участь більше 600 учасників

З 11 по 14 вересня у Львові пройде Форум видавців

Під час нинішньої прес-конференції президент Форуму видавців Олександра Коваль спростувала чутки про те, що малі видавництва змушені були відмовитись від участі через надто дорогу орендну плату.

"У нас дуже демократична плата 500 грн за метр квадратний, - наголосила вона. - А ті, хто не може собі дозволити і цього, можуть взяти участь безкоштовно - без стенду. Окрім того, ми звертаємося до влади з проханням допомогти таким видавцям".

Разом з тим Олександра Коваль відзначила, що дирекція Форуму сама змушена іноді відмовляти видавництвам в участі, оскільки бракує виставкової площі. "Я вірю, що колись у Львові таки буде експоцентр. Обіцяють, що його зведуть до "Євро 2012", - наголосила вона.

На проведення цьогорічного Форуму Львівська ОДА виділила 150 тис. грн, а влада Львова - 190 тис. грн. На думку начальника управління культури ЛМР Андрія Сидора, Форум потрібно підтримувати, адже він є тим локомотивом, який дає змогу розвиватись українській книзі. Солідарний з львівським чиновником і перший заступник голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураковський. За його словами, саме завдяки львівському Форуму подібні заходи почали відбуватись у Києві, а книговидавнича справа розвиватись динамічніше.

"Ми маємо хороші перспективи розвитку, - вважає він. - Презентували себе на книжковій виставці у Мінську, в Москві, тепер подали заявку на участь у якості гостя у 2012 році на книжковій ярмарці у Франкфурті і емісари з Франкфурта позитивно оцінили готовність України".

zaxid.net
11.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів