Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
https://petition.president.gov.ua/petition/147694. Проголосуйте за петицію. Може і повернуть нас.
інна
Для Сергій: дякуємо! Поширюємо! Підписуємо!!!
Коментувати
Одеса південь України
Ніякої армії для жінок не має бути! А навчальні центри де за 3-5 місяців дівчата/жінки будуть опановувати ВОС треба відкривати. Взагалі ми вважаємо, що до військової служби треба готувати з 9 чи 10 класу. Учні ще з школи мають розуміти свій обов’язок захищати країну. Усі! Як хлопці так дівчата. Чому у нас має бути брак санітарів? Чому у нас має бути брак телефоністок? Чому у нас має бути брак водіїв? Скласти навчальні програми і з школи починати готувати по первинних ВОС. Санітари, Швачки, Телефоністки, Водії, Поварі, Електрики і тому подібне. Після школи у 18 років хлопці йдуть до армії, а дівчат відправляти у навчальні центри. Де відповідно вони продовжать навчання або по тих самих ВОС або інших. Розуміємо, що МТБ шкіл різна. Але є такі ВОС де великої МТБ не потрібно. Вибирати найпростіше. Але вчити. Тоді кожен випускник буде розуміти свою відповідальність перед державою..
Олені
Відповідаю на ваше запитання. Почекайте до 1 жовтня, коли мобілізують усіх решта учителів, жінок. І школу можете закрити. За СРСР військовий обов’язок для жінок це була норма. А в нас лише вміють в Інстаграм, Фейсбук сидіти і говорити про патріотизм. У нашій країні треба впроваджувати досвід Ізраїлю. І для дівчат, жінок створювати окремі В/Ч де їм буде гарантовано безпечне проходження військової служби і отримання нивиків жіночих ВОС. Тоді все буде гаразд.
Олена
Для Олені: я не почута чіткої відповіді. Чи ви хочете мені сказати , що в Ізраїлі школи не працюють? Так це не так, тому не бачу сенсу в вашому коментарі.
Коментувати
Олена
А тепер допоможіть будь ласка, як забрати мені моїх вчителів, адже в нас немає кому вести фізику, біологію, трудове навчання, інформатику, фізкультуру,математику. Більшість нашого колективу мобілізували, навіть директора школи, що нам тепер робити? Будь ласка лише чітку відповідь!
Василь
Для Олена: У нашій школі вчителів бронювали. Чому у вас не бронювали, хоча для педагогів була така можливіть?
Олена
Броня була, але вчителів все одно забрали. Ми хотіли с цим розібратися і подавали документи що у всіх вчителів більше ніж 0.75 ставки , але на жаль ми нічого не змогли зробити . І що зараз робити ми не знаємо , хоть до суду подавати, але чи є сенс.
Коментувати
Алла
Ганьба тим військоматам які мобілізували вчителів, адже цей закон діяв і раніше!
Ольга
Дуже цікаво, якщо закон прийняли то всі вчителі які були мобілізовані можуть відправлятися додому , адже в законі прописано освітян звільнено від призову. Як освітяни можуть бути мобілізовані якщо є цей закон, чи Верховна рада буде сама собі суперечити ? Куди потрібно звернутися щоб повернути вчителів нарешті до роботи? А то деякі школи не зможуть відкритися лише за того , що не вистачає вчителів!
Артур
Для Ольга: прочитайте про принцип "Закон немає зворотньої сили"
Валентина
Закон немає ніякої дії, якщо така дія.Несправедливо!
Коментувати
Галина
Куди звертатися якщо вже мобілізували? Чим відрізняються ті вчителі яких вже призвали від тих які ще знаходяться вдома? Чому в нашій країні знову така не справедливість ?
Валентин
Чиможуть вчителі тоді виїзджати за кордон? А тренери Дюсш мобілізують?.
Надія
Для Валентин: Чого ви туди попретеся? Або навчайте дітей, або захищайте країну.
Коментувати
Михайло
Як бути з тими, хто вже мобілізований? Чи мають вони право на звільнення з військової служби?
Артеменко Ольга
Для Михайло: теж цікавить це питання
Мобілізований вчитель
Для Михайло: як мені пояснили, то ні, бо мобілізовані до прийняття закону. Але виплату зарплати скасовують, хоча закон прийняли після мобілізації. Це може бути тільки в нас таке. Це квиток в один кінець, назад дороги немає!
інна нечипорук
Також цікавить дане запитання! Чоловік працює вчителем , має більше 0.75 ставки. Мобілізований був 24.02.Коли ознайомилися із законом і звернулися з даним питанням, у відповідь отримали, що це не стосується тих хто вже мобілізований… Як це розуміти? Чому так???? Куди потрібно звертатися???
Коментувати