Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Начхать всім на те ,хто туди попав! Забули вже всі про вчителів! Закон діє,коли вже всіх майже мобілізували! Срані військкомати гребуть всіх і не уточнюють нічого, чи ти хворий,чи ти вчитель.
Юлія
Мій чоловік учитель,який має 27 годин, мобілізований,чи повернуть його згідно цього закону.Чому не демобілізовують вчителів зі стажем, категорією?Невже державі потрібні безграмотні діти??Чому нічого не робиться,щоб не втратити вчителів,що є ще?Адже багато загинуло,багато виїхало закордон!!Хто буде навчати дітей???
Наталя
Що відбувається з освітою в Україні, це жах! Всі вчителі які з освітою мобілізували, а неосвічених взяли на місце мобілізованих! Ганьба яка!!!! Що ж тобі с учнями буде, якщо викладають предмети вчителі які самі нічого не розуміють!!СОРОМ!!! Якщо є бажаючи допомогти закінчити з цим безглуздям то в електронних петиціях можливо написати звернення президенту, а також на офіційному сайті Верховної ради. Якщо звернень буде більше то можливо їх розглянуть швидше.
Андрій
Для Наталя: Цей абсурд почався коли відсторонили вчителів і їх предмети просто не читалися, або їх використовували для підготовки до свят, різних заходів, або просто сиділи в телефонах. ЧОМУ ТОДІ НІХТО НЕ ЗВЕРТАВ НА ЦЕ УВАГИ. Коли мене повернули, то я почав з матеріалу листопада, тобто з того місця коли мене звільнили, оскільки моя фізика була не потрібною ні МОН ні батькам 4 місяці. А це основний предмет життя!!!
Наталя
А ніхто не розуміє ні Міністерство,ні батьки,що якщо пропустити хоча б одну тему то далі вже можна не починати тому що всі теми зв’язані між собою. А потім вчитель сидить та думає як за такий короткий термін згадати що вчили, що потрібно було вже вивчити. А зараз взяли людей які нічого роз’яснити учням не будуть,а просто просиджувати свій час. І повернеться мобілізований вчитель і буде починати з тієї теми на якій сам зупинився. Тому написала звернення , буду чекати відповідь.
Коментувати
VV18
Як завжди забули про позашкільну освіту... В закладах працюють по 3-4 чоловіка, з яких 2-3 пенсіонери.
Вера
Військомати мобілізували вчителів для кількості , для них закони не писані. І як тепер бути ? Судитися з військоматом? Чи що ? Це порушеня закону, а за порушеня у нас карають? Чи військомату все можно?
Юрій
Чи має право відстрочку особа, яка не має педагогічної освіти, стажу, але яку готові за 1 вересня прийняти на посаду вчителя?
Олександр
Для Юрій: напишіть будь ласка школу ми приїдемо с перевіркою! Хто має право взяти Вас на посаду вчителя,якщо у Вас немає педагогічної освіти! Ніхто не має право допускати до здобувачів освіти не професійну людину!
Ольга
Я так розумію що тепер в школах можна працювати без освіти? Чому ми можемо навчити дітей, якщо у нас працюють вчителі без освіти! Як же соромно !
Коментувати
Сергій
закон прийняли а по місту не можна йти вільно.приходить мені повістку тиче.кажу я вчитель ось довідка що я дійсно працюю на ставку.кажуть це повістка для уточнення даних.я кажу я кожні 5 років уточнюю дані я на державній роботі.я рік назад уточнював показую військовий квиток.дивився 5 хв крутив.потім виписує на медичну комісію.я кажу визивайте поліцію.визвали.три години не знали що роботи телефонували і воєнкому и міському голові і начальнику поліції.все таки виписали я не підписав.сказали причину сказати відмови.кажу згідно закону я не мобілізуюсь.так і написав.подали на мене в суд.4 серпня виклик в суд.що це твориться.я не втік з країни працюю за копійки а мене гамном вважають..нащо тоді той закон приймали??
Ігор
Для Сергій: Чим закінчився суд?
Коментувати
Валентина
Є закон ,який діє чорт знає як! Бронь на вчителів,але не всіх. Ті ,що півроку в окопах,хай сидять. Де практична дія цих законів? Зарплату відмінили швиденько на робочих державних місцях,бо вирішили,що й так їм багато. Верніть вчителів і заберіть собі тих 30 чи 100 тисяч! Не хочуть вони грошей,хочуть вони демобілізації!
Osvita Ukr
Ми всі віримо у життя після війни! Ми всі, навіть перебуваючи у метро, віримо у перемогу та світле майбутнє. Ми всі розуміємо, наскільки важливою є освіта в країні. І вона важливою є вже тепер, а не через 10 років. Влада без сумніву вже багато зробила для освіти. В цьому сумнівів не має. Але все таки є моменти, які десь опустили. Мабуть варто до людей дослухатися. І довести все до кінця. Тоді у березні, перебуваючи у підвалі чи метро здавалося, що більше нічого вже не треба. Але є молоде покоління, діти які залишилися тут і для них треба організувати навчання. Адже і самі батьки за дітей переживають. Щоб навчання було якісним, треба фахівців. Ви самі це розумійте. Тому дослухайтеся. Ще просимо поправку. Для педагогічних, науково-педагогічних працівників, які мають 10 років стажу, це фахівці дійсно компетентні. 0,5 ставки. Молодь виїхала. Студентів мало, учнів мало. А є категорія вчителів і науковців, яку дійсно треба стримати. Особливо інженерні і точні науки/дисципліни.
Валерія
Для Osvita Ukr: і це вірно, але чому 10 років стажу. А інші вчителі в яких 5,6,7,8 років стажу це що не вчителі. Потрібно повернути тих вчителів які працюють в школах. І навіть не важливо стаж, а саме головне що ці люди пішли працювати в школи їх не багато , тому є можливість повернути вчителів до місця роботи.
Коментувати
Валентина
Нехай дасть нам сайт якусь відповідь чи реакцію! Чи ніхто не бачить цих коментарів?
Валентина
Писати можна купу інформації. Вчителі згідно закону повинні бути демобілізовані та вчителювати, і немає різниці онлайн чи офлайн! Освіта і так скочується до нуля за ці роки. Просто дуже шкода,що тих вчителів ,які служать ,влада забула. То який це закон тоді? Знову поділ якийсь незрозумілий. Як говорилось колись:Хочеш зруйнувати націю -руйнуй школи! Вчителів половили ,бо вони державники, а безробітних пацанів ніхто не ловить. Тупість!
Osvita Ukr
Розумійте, кращих за тих що є вже не буде! Тепер дуже важливо зберегти тих педагогічних працівників, які є тепер. Особливо тих, які мають більше 5 років стажу. Це є освітній і науковий фонд держави. Тобто професіонали, які дійсно вміють і можуть навчити. Нище правду написали. Навіть під час 2 Світової учителів не мобілізовували. Я маю на увазі людей з педагогічною освітою. Бо вчителем будь-хто може бути. У нашому випадку це мають бути особи з педагогічною освітою, чи вищою освітою, але при умові роботи у закладі освіти не менше 5 років ( стаж це для тих хто не педагог по фаху). До чого взагалі це пишу. У випадку широкомасштабної війни, по всій території, робота шкіл буде неможлива. А втратити тих, що є вже майбутнього не мати. Адже багато військовозобов’язаних є математиками, хіміками,фізиками, інформатиками та й іншими фахівцями. По суті це те саме, що знищити освіту в країні повністю. Бо нових не так швидко навчити. Якби навчити, а коли вони фахівцями стануть?
Валентина
Що зробити,щоб мобілізованих вчителів повернули? Петиція однозначно,але не тільки! Діє закон,а тих,хто попав в лави ЗСУ дороги назад немає? Вони й так з перших днів служать. Поверніть вчителів ,які не є добровольцями до шкіл! Чому на їх місця шукатимуть нових вчителів,навіщо? Якщо є закон значить потрібно,щоб діяв реально в своїй природі. Типу ті,що служать вже не вчителі,вони не потрібні. Сумно і дико!
інна
Для Валентина: дуже правильно!!!! Лише кому писати ? До кого звертатися, щоб нас почули????
Валентина
Мій тато є вчитель і так само служить!Він не є добровольцем. Він пішов,бо думав,що всі підуть.Війна.Але ...якщо є такий закон ,то чому він діє частково?Вони вже служать півроку,а про них ніхто не згадує. Тільки Шкарлет кількість назвав. Це не нормально! Вчителі повинні вчителювати. Голосуйте за петицію поки https://petition.president.gov.ua/petition/147694
Коментувати
Юлія
Це добре що верховна рада згадала закон 2015 року, але там була невелика поправка яку в цьому році пропустили. Військовослужбовці з числа зазначених осіб, призвані на військову службу до набрання чинності цим Законом, підлягають звільненню, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу. Цими словами завершується закон № 570-VIII який був прийнятий 2015 року.
Людмила
Який сором ми тільки за вчителів згадали , а війна вже п’ять місяців йде. А чому верховна рада не зробила це раніше? Чи всі тільки із-за кордону приїхали !
Владислава
Чому така не справедливість? Значить ті вчителі які працювали багато років та допомогали підняти економіку нашої країни мобілізовані в першу чергу, а ті хто ховається від призову та ніколи офіційно не працював зараз прийдуть на місце мобілізованих! Невже в нашій країні ніколи не буде справедливості? Невже все так і залишиться?
Марія
Дорогі парламентарії, поверніть тих вчителів, яких забрали в перші дні з 25 .02. мій племінник на передовій і його колеги теж. Поверніть їх, а тепер ви дали бронь, а для тих немає броні.Де справедливість?
Міла
До будь-якого закону можна внести поправки і дати можливість мобілізованим вчителям за бажанням повернутися на свої робочі місця, як зробили це у 2015 році. Де справедливість? Чому не врахували цю норму закону, яка була діючою до цього часу? Чому військкомати не врахували цей закон, а першими вчителів мобілізували? Бо державна робота, і сховатися вчителям не можна? Та й ніхто не ховався, першими йшли. А тепер на їх місце прийдуть ті, хто не працював за фахом ніколи, але зараз якраз добре вдасться , використавши диплом педагога, перебути біду? Верніть тих, хто має стаж роботи у школі. Люди, підтримайте своїх колег!
Валентина
Для Міла: ідеально! Погоджуюсь!
Коментувати
Вікторія
А що робити,якщо вчитель з навантаженням 28 год уже мобілізований ? Як повернути його на роботу в школу?
Павлович
Для Вікторія: Ніяк не повернути,крім випадків,що підпадають під порядок звільнення військовослужбовців під час дії воєнного стану,що визначений вимогами статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Ось посилання: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text
Коментувати
Анастасія
Я пам’ятаю коли в наших новинах говорили ,що росія мобілізує вчителів з Донбасу, я здивувалася адже навіть в Другу світову вчителів не брали. А сьогодні коли почула ,що тільки зараз освітян звільнили від призову ,мені стало цікаво чи справді вчителів мобілізували. І честно я була не то що здивована , я була в шоці!!! І виникло питання ВЕРХОВНА РАДА ДЕ ВИ БУЛИ 24 ЛЮТОГО? Напевно закордоном!!
Марія
Для Анастасія: У нас впершу чергу забрали вчителів. А як їх тепер повернути?
Анастасія
На жаль я навіть не знаю! Але можливо розповсюдження петиції допоможе.
Коментувати